PDA

View Full Version : عدم ذخيره در بانك

Davood_amega
یک شنبه 06 تیر 1389, 19:39 عصر
يه برنامه دارم كه وقتي بانك تغيير مي كند تغييرات روي پوشه Project/Bin/Debug ايجاد مي شود اما من مي خواهم در Project هم تغييرات اعمال شود .

mbsmbsmbs
یک شنبه 06 تیر 1389, 20:05 عصر
منظورتون واضح نیست
ممکنه بیشتر توضیح بدین

mmd2009
یک شنبه 06 تیر 1389, 20:08 عصر
با سلام

اگه تغییرات ایجاد نمیشه مطمئنا بانک درون پروژه ربطی به برنامه نداره

میشه بگید چطوری بانک رو بردید تو پروژه

Davood_amega
یک شنبه 06 تیر 1389, 20:12 عصر
وقتي برنامه با بانك اطلاعاتي مي نويسيد دو فايل mdf و log در داخل نام پروژه ايجاد مي كند وقتي برنامه را اجرا مي كنيد در پوشه Bin/Debug اين دو فايل كپي مي شوند .
اما به نظرم فقط تغييرات را روي فايلهاي Bin/Debug ايجاد مي كند اما روي پروژه اصلي تغييرات را اعمال نمي كند و اگر Bin/Debug را پاك كنيم كل اطلاعات از بين خواهد رفت و در اين حالت با اجراي بعدي يك بار ديگه آن دو فايل از نام فايل به پوشه Bin/Debug كپي مي شوند .
ضمنا من از Add New Data Sources براي ايجاد Table و اعمال تغييرات (DataSet و DataAdapter اين DataSources ) استفاده مي كنم .

Davood_amega
دوشنبه 07 تیر 1389, 09:23 صبح
دوستان كسي نيست كمكم كنه !

sds1920
دوشنبه 07 تیر 1389, 09:24 صبح
چیزی که Davood_amega گفت کاملا درسته.
اگه می خواید تغییرات بانک پاک نشه بهتره که در طی مراحل طراحی برنامه بانک رو به پروژه Add نکنید و با کد به بانک متصل بشید و یا اینکه اگه باید بانک رو Add کنید بیاید و در قسمت خروج از برنامه کدی رو بنویسید که بانکی که در قسمت Debug هست رو در قسمت پروژه کپی کند.

Davood_amega
دوشنبه 07 تیر 1389, 15:41 عصر
وقتي بانك Sql به پروژه اضافه مي شود با انتخاب آن بانك در Properties ، خصوصيتي به نام Copy to Out وجود دارد كه داراي سه مقدار هست . به عكس ضميمه دقت كنيد .
بنده وقتي مقدار Copy if newer را انتخاب مي كنم برنامه درست كار مي كند .
نكته : project نام پوشه برنامه ام مي باشد .
1- آيا منظور اين گزينه اين است كه اگر فايل بانك در پوشه project/Bin/Debug موجود نبود بانك اصلي را از project به اين پوشه كپي كن ؟
2- منظور از copy always و Do not copy چيست ؟ ( من وقتي مقدارش را ‍‍‍Copy always مي گذارم هميشه همان بانك اصلي كه مقداري نداشت را قرار مي دهد ! )
3- چه كاري انجام دهم كه تغييرات به بانك داخل project هم اعمال شود ؟
4- DataSetاي هم كه ايجاد كرد ه ام دقيقاخصوصيت Copy to Out را دارد . مقدارش بايد چه باشد ؟