PDA

View Full Version : قابل توجه همه ، دوستان به یه نکته مهم توجه کنید.

imported_admin
سه شنبه 19 فروردین 1382, 09:20 صبح
عزیزان ، پیرو مباحث حاشیه ای مطرح شده در Form قبلی و تلف شدن وقت و انرژی ما و شما برای مباحث بیهوده و ......... از همه شما دوستان خواهشمندیم که از امکان خوب PM استفاده نموده و پیغامهای شخصی خود را از آن طریق به گوش طرف مقابل برسانید و از نوشتن مباحث حاشیه بشدت بپرهیزید تا ........

در ضمن اگر هر گونه اشگالی در مورد سانسور مطالب و یا چیزهای دیگری که به مدیریت سایت مربوط میشود دیدید ، حتما به خود بنده PM بزنید و از مطرح کردن آن در بخشهایی مثل دلفی بپرهیزید ، آخه من نمیدانم که چرا بخش دلفی در سایت جولانگاه حرفهای حاشیه ای شده و بیشتر از مباحث علمی ، مباحث حاشیه ای در آن مطرح میشه و .......

بابا، بخدا دیگه بسه بسه بسه بسه بسه بسه بسه بسه :cry: ..... وای خسته شدم از اینهمه خاله زنک بازی :cry: و ..........

آخه بابا اگه از کسی ناراحتید به خودش Pm بزنید و هر چی دلتان میخواهد بهش نثار بکنید ولی آن را در بخش دلفی و یا بقیه ننویسید و جو را خراب نکنید و .....
بنده امروز خبر دار شدم که اقای اینپرایز یه مطلبش حذف شده و از دست بنده ناراحت شده ، ولی بنده اصلا روحم خبر نداره که جریان چیه و چی حذف شده ........
خب بی انصافها یکی از دوستانی که از موضوع خبر داشته میمرده به بنده یه PM بده تا من هم در جریان بوده و قبل از حاد شدن مسئله جلوش را گرفته و بخوبی و خوشی حلش میکردیم. حتما باید کار به دعوا و بگو مگو برسه

ای جماعت ، بنده مسئول تمام مطالب حذف شده در Forum که نیستم ، بلکه مدراتور هایی هم داریم که میتوانند اینکار را بکنند و اگه شما انتطار دارید که بنده از صبح تا شب باید چهار چشمی مواظب این بخش لعنتی و پر دردسر سایت بشم تا اتفاقی در آن نیافته ، باید بگم که الماز (یعنی نمیشه) چرا که بنده کارمندم و باید روزی حداقل 8 ساعت کار بکنم تا شکم خودم و زن و بچه هامو سیر بکنم ..................

به هر حال آقایون وخانوما لطفا کوتاه بیایید و هر مسئله ای را در بخشهای عمومی مطرح نکنید تا بصورت مسالمت آمیز بتوانیم در کنار همدیگر بمانیم و از تجربیات و دانش همدیگه بهره مند بشیم .

و السلام - نامه تمام - استفاده بیشتر از PM یادتون نره

Gladiator
جمعه 29 فروردین 1382, 11:40 صبح
با سلام

http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=402

قبلا یکی از دوستا ن جریان اینپرایز رو گفته بود ولی شما متوجه نشدین :cry:

سه شنبه 01 مهر 1382, 23:42 عصر
ببخشید این صفحه چرا نمیاد؟

ساران سافت
چهارشنبه 03 دی 1382, 18:04 عصر
فکر کنم باعث و بانی‌آن دلفی باشد. :mrgreen: :evil2: