PDA

View Full Version : چگونه جاوا را یا بگیریم طی دو ماه؟

alifatehi
یک شنبه 13 تیر 1389, 14:34 عصر
سلام

سلام و خسته نباشید به تمام مدیران دانشجو به خاطر اتمام امتحانات آخر ترم .

به چه روشی می تونم جاوا را یاد بگیرم در مدت کم و به صورت خوب . یک روش آسان ، مطمئن ، با بازدهی بالا.
راستش اول می خواستم برم کلاسهای که داخل انجکمن برگذار می شه امروز دیدم از اعلان برداشته شده.

حالا دوستان چه پیشنهاد می دهند ؟ در مورد نوع کتاب ، اسم انتشارات ، اسم مترجم یا نویسنده و ...

در کل چه کار باید بکنم.

Computer8086
یک شنبه 13 تیر 1389, 15:28 عصر
سلام

به چه روشی می تونم جاوا را یاد بگیرم در مدت کم و به صورت خوب . یک روش آسان ، مطمئن ، با بازدهی بالا.
راستش اول می خواستم برم کلاسهای که داخل انجکمن برگذار می شه امروز دیدم از اعلان برداشته شده.

حالا دوستان چه پیشنهاد می دهند ؟ در مورد نوع کتاب ، اسم انتشارات ، اسم مترجم یا نویسنده و ...

در کل چه کار باید بکنم.

برای یاد گرفتن مار وپله 3ماه وقت لازمه تازه اون هم در حد مبتدی

اما از شوخی گذشته اگر بخواهم بی ریا راهنماییت کنم باید بگم اگر فقط دو ماه وقت داری اونو با مثلاً یادگیری جاوا تلف نکن و به نظر من بری فلش کار کنی یا در مورد XMLتحقیق کنی یا شاید هم جاوا اسکریپت بعد ها بیشتر لذت می بری و یه دعا هم به جون من می کنی هر وقت از دو ماه یکم بیشتر وقت داشتی هم یک گشت کوچولو تو همین سایت کارتو راه می ندازه تازه لازم هم نیست تاپیک جدید ایجاد کنی

به پیش بینی بعضی از دوستان تو همین جا شاید جاوا هم تا چند مدت دیگه از بین رفت!!!!!
اون موقع دیگه لازم نیست اصلاً همین دو ماه رو هم صرف کنی

بابت شوخیم منو ببخش.

alifatehi
یک شنبه 13 تیر 1389, 15:45 عصر

اما از شوخی گذشته اگر بخواهم بی ریا راهنماییت کنم باید بگم اگر فقط دو ماه وقت داری اونو با مثلاً یادگیری جاوا تلف نکن و به نظر من بری فلش کار کنی یا در مورد XMLتحقیق کنی یا شاید هم جاوا اسکریپت بعد ها بیشتر لذت می بری و یه دعا هم به جون من می کنی هر وقت از دو ماه یکم بیشتر وقت داشتی هم یک گشت کوچولو تو همین سایت کارتو راه می ندازه تازه لازم هم نیست تاپیک جدید ایجاد کنی

به پیش بینی بعضی از دوستان تو همین جا شاید جاوا هم تا چند مدت دیگه از بین رفت!!!!!

بابت شوخیم منو ببخش.

دوست عزیز من می خواهم بعد از فراگرفتن جاوا سوئیج کنم روی برنامه نویسی آندروید . برنامه نویسی آندروید پیش نیازش جاوا است.

mahdi68
یک شنبه 13 تیر 1389, 17:14 عصر
سلام
حالا چه عجله ای هست ؟؟؟ اگه نتونید تو 2 ماه یاد بگیرید دنیا تموم میشه ؟؟؟ برای اینکه حرفه ای بشید حداقل باید چند سال کار کنید و اگه فقط میخواین آشنا بشین تو یک ماه هم میتونین این کار انجام بدین بستگی به تلاش و پشت کار خودتون داره

دوست عزیز من می خواهم بعد از فراگرفتن جاوا سوئیج کنم روی برنامه نویسی آندروید . برنامه نویسی آندروید پیش نیازش جاوا است.
اگه هدفتون فقط انجام یک پروژه به زبان آندروید هست مستقیما از خودش شروع کنید داکیومنت ها و مثال های خوبی میتونید واسش پیدا کنید که کارتون را بندازه

mazdadoost
یک شنبه 13 تیر 1389, 19:19 عصر
سلام

در کل چه کار باید بکنم.
سلام :
دوست عزیز شما بیشتر به چه شاخه ای از جاوا علاقه مند هستید؟:چشمک:

java9000
یک شنبه 13 تیر 1389, 22:13 عصر
در وبلاگ زیر پاسخ همه سوال های خود را خواهی یافت
www.java9000.blogfa.com

alifatehi
یک شنبه 13 تیر 1389, 23:37 عصر
سلام :
دوست عزیز شما بیشتر به چه شاخه ای از جاوا علاقه مند هستید؟:چشمک:

من بیشتر به برنامه نویسی با آندروید علاقه دارم

alifatehi
یک شنبه 13 تیر 1389, 23:37 عصر
سلام
حالا چه عجله ای هست ؟؟؟ اگه نتونید تو 2 ماه یاد بگیرید دنیا تموم میشه ؟؟؟ برای اینکه حرفه ای بشید حداقل باید چند سال کار کنید و اگه فقط میخواین آشنا بشین تو یک ماه هم میتونین این کار انجام بدین بستگی به تلاش و پشت کار خودتون داره

اگه هدفتون فقط انجام یک پروژه به زبان آندروید هست مستقیما از خودش شروع کنید داکیومنت ها و مثال های خوبی میتونید واسش پیدا کنید که کارتون را بندازه

بله اما هر چیز اصولی یاد بگیری موفق تری.

2 ماه تابستان بی کارم البته نصف روزشو

mahdi68
یک شنبه 13 تیر 1389, 23:45 عصر
یادمه شما یک تاپیکی هم در مورد آندروید باز کرده بودین که تو اون یکی از دوستان به نام مرتضی دو تا کتاب خیلی خوب معرفی کردن . آیا اونارو مطالعه کردین ؟؟؟

mazdadoost
یک شنبه 13 تیر 1389, 23:56 عصر
من بیشتر به برنامه نویسی با آندروید علاقه دارم

به نظر بنده از یک مقاله آموزشی هم میتونید استفاده کنید.
چند خطی کد بنویسید.و با سینتکس آشنا بشید.
خودتون رو بیشتر درگیر نوشتن کد کنبد حتی اگر کار مفیدی انجام نده.
سایت سان (اراکل)برای مقالات آموزشی در آین حد بسیار خوبه.
بعد از اون به سرعت برید و با با API و تکنیک های برنامه نویسی اندروید آشنا بشید.

نکته اصلی : دستور زبان رو خیلی سریع میتونید یاد بگیرید.با تکنیک های پیشرفته لازم نیست مشغول بشید.
موفق باشید.

alifatehi
دوشنبه 14 تیر 1389, 00:52 صبح
یادمه شما یک تاپیکی هم در مورد آندروید باز کرده بودین که تو اون یکی از دوستان به نام مرتضی دو تا کتاب خیلی خوب معرفی کردن . آیا اونارو مطالعه کردین ؟؟؟

بله مقدمه کتابها رو خوندم پیش نیاز جاوا است.

alifatehi
دوشنبه 14 تیر 1389, 01:08 صبح
به نظر بنده از یک مقاله آموزشی هم میتونید استفاده کنید.
چند خطی کد بنویسید.و با سینتکس آشنا بشید.
خودتون رو بیشتر درگیر نوشتن کد کنبد حتی اگر کار مفیدی انجام نده.
سایت سان (اراکل)برای مقالات آموزشی در آین حد بسیار خوبه.
بعد از اون به سرعت برید و با با API و تکنیک های برنامه نویسی اندروید آشنا بشید.

نکته اصلی : دستور زبان رو خیلی سریع میتونید یاد بگیرید.با تکنیک های پیشرفته لازم نیست مشغول بشید.
موفق باشید.

بی زحمت ادرس لینک ها هم می دید.
و تکنیک های اندروید را از کجا فرا بگیرم.

و من برنامه ام کاری رو طوری طراحی کردم از هفته دیگه شروع کنم . خوب برای اولین شروع چه بکنم.

mazdadoost
دوشنبه 14 تیر 1389, 23:59 عصر
بی زحمت ادرس لینک ها هم می دید.
و تکنیک های اندروید را از کجا فرا بگیرم.

و من برنامه ام کاری رو طوری طراحی کردم از هفته دیگه شروع کنم . خوب برای اولین شروع چه بکنم.

اینجا :
http://java.sun.com/docs/books/tutorial/
برای تکنیک ها به همون کتبی که دوستان لینک دادند مراجعه فرمایید.
موفق باشید.

faramarz farivar
چهارشنبه 23 تیر 1389, 23:42 عصر

بابت شوخیم منو ببخش.
آقای عزیز کی به شما گفته که شرکت سان حاضره که سالها تلاش خودش رو از بین ببره اگر هم اینجوری باشه که نیست قطعات الکترونیکی با چه چیز برنامه ریزی شوند لطفا کمی با دقت جواب دوستان بی تجربه رو بدید چون شما کاملا در مقابل آنها مسعولید.

زکات علم نشر آن است:قلب:

Computer8086
پنج شنبه 24 تیر 1389, 01:56 صبح
آقای عزیز کی به شما گفته که شرکت سان حاضره که سالها تلاش خودش رو از بین ببره اگر هم اینجوری باشه که نیست قطعات الکترونیکی با چه چیز برنامه ریزی شوند لطفا کمی با دقت جواب دوستان بی تجربه رو بدید چون شما کاملا در مقابل آنها مسعولید.

زکات علم نشر آن است:قلب:

همین اول بگم اگر کسی از ادبیات من ناراحت شده به شدت عذر خواهی میکنم

اما اون علامت های تعجب به تعداد زیاد بی دلیل نبود

نکته بعدی اینکه چون دیدم از مدیران محترم(باعرض ارادت و پاچه خواری فراوان خدمت تمام مدیران لایق و کارکشته وفکور وشجاع و بصیر و خیلی چیز های خوب دیگه)
این سوال را پرسیدند و در باتجربه بودن آنها و با جنبه بودن آنها شک نداشتم به همین دلیل یک شوخی هم کردم

اما با تمام این اوصاف حق با شماست من اشتباه کردم و می بایست جدی تر جواب می دادم به همین دلیل از شما و عزیز پرسشگر و سایر عزیزان معذرت خواهی می کنم:ناراحت::گریه::ناراحت: