PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد قفل امنیتی

MOHSEN8000
سه شنبه 15 تیر 1389, 13:01 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
واقعا ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.
سوالم اینه که چطور می تونم یه عدد منحصر به فرد با توجه به سخت افزار سیستم به دست بیارم. این عدد باید در مورد سیستم های مختلف، متفاوت باشه و در مورد یه سیستم خاص، همیشه یه عدد خاص و منحصر به فرد باشه. خواستم بدونم پیشنهاد شما اینه که من این عدد رو از کجا و چطوری تولید کنم.
با تشکر

hamid-nic
سه شنبه 15 تیر 1389, 13:14 عصر
سلام
دوست عزیز بهتر بود یه کم جست و جو می کردید
برای این کار هم سورس و تابع وجود داره هم کامپوننت وجود داره و هم Dll و . . .
برای پیدا کردن اون ها عبارت هایی مثل کد سخت افزاری و . . . . را جست و جو کنید .
موفق باشید .

MOHSEN8000
سه شنبه 15 تیر 1389, 13:40 عصر
دوست عزیز بنده هم جستجو کردن رو بلد هستم و هم keyword مورد نیازش رو. این سوال رو نپرسیدم که کسی بهم بگه جستجو کنم با این keyword با این حال از کمکتون خیلی ممنون هستم. اما من پرسیدم کسی همچین کاری رو بلده؟ اگه بلد هستید لطفا جواب بدید و یا این که لینک بدید. این جوری خیلی ممنون می شم ازتون وگرنه این که بگید . . . جواب خیلی کاملی نیست.
با تشکر

Salar Ashgi
سه شنبه 15 تیر 1389, 18:13 عصر
بهترین و مناسبترین کد برای این مورد ، شناسه عددی پردازنده سیستم است ، که در تمام دنیا برای همه

CPU ها منحصر بفرد است .

این هم نحوه بدست آوردن آن با استفاده از دستورات زبان اسمبلی :

http://www.daniweb.com/forums/thread112968.html

موفق باشید .

hamid-nic
چهارشنبه 16 تیر 1389, 14:44 عصر
دوست عزیز بنده هم جستجو کردن رو بلد هستم و هم keyword مورد نیازش رو. این سوال رو نپرسیدم که کسی بهم بگه جستجو کنم با این keyword با این حال از کمکتون خیلی ممنون هستم. اما من پرسیدم کسی همچین کاری رو بلده؟ اگه بلد هستید لطفا جواب بدید و یا این که لینک بدید. این جوری خیلی ممنون می شم ازتون وگرنه این که بگید . . . جواب خیلی کاملی نیست.
دوست عزیز کسی نگفت شما جست و جو بلد نیستید .!!!!!!!! :متعجب:
اگر شما واقعاً جست و جو کرده بودید مطالبی از این دست خیلی زیاد پیدا می کردید که در اون ها بحث شده و به نتیجه رسیده .
ولی به هرحال امیدوارم مشکلتون حل شده باشه .
موفق باشید .