PDA

View Full Version : بالاخره اينجا درمرود پروژه هاي درسي ميشه كمك گرفت يا نه؟

reza_azizi2010
جمعه 18 تیر 1389, 01:04 صبح
بعضي از درخواستها قفل ميشه و بعضي از درخواستها كه مشخصه پروزه درسي هستند جواب داده ميشه.بالاخره ميخواين در مورد پروژه هاي درسي به اعضاء كمك كنيد يا خير؟

|Smyty|
جمعه 18 تیر 1389, 02:50 صبح
من فکر می کنم، شما می تونید کمک بگیرید اما نمی تونید بدید براتون انجام بدن ...

reza_azizi2010
جمعه 18 تیر 1389, 10:41 صبح
بنظر من كه بايد بذارين بچه ها درخواستهاشونو بگن، هركي دوست داشت ميتونه كمك كنه

nima898
جمعه 18 تیر 1389, 15:12 عصر
مطابق قوانین سایت برنامه نویس انجام دادن پروژه های درسی دیگران ممنوعه

NIK
چهارشنبه 23 تیر 1389, 11:33 صبح
بعضي از درخواستها قفل ميشه و بعضي از درخواستها كه مشخصه پروزه درسي هستند جواب داده ميشه.بالاخره ميخواين در مورد پروژه هاي درسي به اعضاء كمك كنيد يا خير؟

ظاهراً انجام پروژه درسی ممنوعه. اما شما وقتی مشغول انجام پروژه درسیتون هستید، به هر مشکلی که برخورد کردید، میتونید مطرح کنید تا پاسخ بگیرید. یعنی کل پروژه رو مطرح نکنید فقط جایی که اشکال دارید به طور جزء مطرح کنید.
مطمئناً اگه تکراری نباشه، عنوان مناسب داشته باشه و ... (مطابق قوانین سایت) حذف نمیشه و حتماً جواب میگیرید.

mojtabamahdifar
جمعه 25 تیر 1389, 21:56 عصر
به نظر من هركي كه بتونه كمك ميكنه

پس نبايد درخواست هارو قفل كنيد

SAASTN
جمعه 25 تیر 1389, 22:27 عصر
به نظر من هركي كه بتونه كمك ميكنه

پس نبايد درخواست هارو قفل كنيد
توجه کنید که انجام دادن پروژه درسی دیگران کمک به اونها نیست، در واقع کمک به پرورش یه برنامه نویس نمای دیگست.
با پروژتون درگیر بشید و اگه سوالی بود بپرسید، حتما جواب می گیرید و تاپیکی هم قفل نمیشه.

asefy2008
شنبه 26 تیر 1389, 10:42 صبح
ببین دوست عزیز من خودم بارها سوالاتی در مورد پروژه های درسیم، در سایت پرسیدم و در تاپیک هم عنوان کردم که پروژه درسی ولی هرگز مدیران نه اون رو قفل کردند و نه حذف(چون هرگز نخواستم برام پروژه رو انجام بدن). اگر شما بدونید چطور سوال بپرسی و این که در خواست انجام پروژه نباشه و تکراری هم نباشه برای چی قفل بشه یا حذف بشه.
هدف این سایت ارتقا سطح علمی برنامه نویسان هست حالا درخواست انجام پروژه چه کمکی به ارتقا سطح علمی ما میکنه.

JalaliMehr
شنبه 26 تیر 1389, 11:42 صبح
بعضي ها اصلاً حسشو ندارن كد بزنن ميخان مدرك رو بگيرند سپس براي ارگان دولتي برده و شروع به كار كنند و هر ماه حقوقشان رو بگيرند .مملكت به اين افراد نياز دارد وگرنه چه كساني ميخاهند چرخ پنچر اين مملكت را بچرخانند شما هم پروژه هاي آنها را نوشته هم آنها را شاد نموده و هم خود مبلغي پول از ايشان دريافت نمايد.
نه ماليات داده و هم دعايه خدا خيريت بده برايت مي فرستد و هم دوستان ديگر خود را مخصوصاً دختر خانم هاي عزيز را به سوي شما هدايت كرده تا شما پروژه هاي آنان را انجام دهيد.
بدين ترتيب چه شما پروژه هاي آنان را بنويسيد يا ننويسيد افراد ديگري هستند كه اينكار را انجام دهند و بدين ترتيب شما يك مهندس مانده و آنان به درجات بالاي دكتري رسيده و شما حسرت به دل مي مانيد. چه بهتر است كه بستري فراهم شده كه اين پروژه هاي مهم را انجام دهد در آينده اي نچندان دور شما هم معروف ميشود اين افراد لينك شما در ادارت دولتي مي شوند هر جا كه كم آوردند به شما زنگ ميزن و اگر شركت داشته باشيد شركت شما رو معرفي مي كنند .
مديران سايت مي تواند مثل دولت عزيز ماليات بگيريند مثل كارتون رابين هود يا تمهيدات جديد ملي خودمان.
به خدا قسم همين كار هاست كه چرخ مملكت را مي چرخاند.
جون اين درخت دانشجويي بدين گونه در كل عمر خود در هم يكي دو سال دانشجويي پول خرج مي كند پس شما باغبان خوبي بوده و محصول را در فصل برداشت نمايد.ما چه كار داريم به اينكه سوال است يا پرو‍ژه دانشجويي.اگر طلبه باشد يه عدد پيام برايش فرستاده و آنجناب فوراً جواب شما يعني ok پروژه هست را ميدهد.
در ضمن اين سايت هم كه بچه ها را جمع كرده است خودش هم دارد كاسبي مي كند بالاي همين صفحه پر از تبليغات رنگ و با رنگ است پس بايستي بگوييم كه آنها هم مشكل دار است . تا بوده همين بوده چون ايران زمين بوده.

حمیدرضاصادقیان
شنبه 26 تیر 1389, 13:02 عصر
بعضي ها اصلاً حسشو ندارن كد بزنن ميخان مدرك رو بگيرند ...
سلام.دوست عزیز ظاهرا دلت زیادی پره.اینجا جای اینجور مباحث نیست.:متعجب:
اینجا جز قوانین هست که انجام پروژه دانشجویی ممنوع!!!:عصبانی++:
اگر دانشجویان عزیز سوالی دارند بپرسند تا مشکلشان مرتفع شود وگرنه به سوالاتی از قبیل یک برنامه جهت انبارداری با تحلیل کامل دیتابیس و سورس میخوام جواب داده نخواهد شد و پست مربوطه حذف خواهد گردید.
دوستانی که میخوان پروژه دانشجویی انجام بدن در اینترنت جستجو کنند راحتتر به جواب میرسند تا اینکه سعی داشته باشند قوانین چند ساله این سایت با این همه کاربر فعال رو تغییر بدن.
موفق باشید.

NIK
شنبه 26 تیر 1389, 13:45 عصر
در ضمن اين سايت هم كه بچه ها را جمع كرده است خودش هم دارد كاسبي مي كند بالاي همين صفحه پر از تبليغات رنگ و با رنگ است پس بايستي بگوييم كه آنها هم مشكل دار است .اولاً رنگ و بارنگ نیست، یک رنگه و بعضاً یک هایلایت !!!

ثانیاً اونهایی که تو این سایت درخواست انجام پروژه میدن، پول بده نیستن وگرنه روبروی درب دانشگاهشون یک تایپ و تکثیری هست که پروژه دانشجویی هم انجام میده و پول میگیره.

مخصوصاً ... را به سوي شما هدايت كرده تا شما پروژه هاي آنان را انجام دهيد.فقط کسانی که به بلوغ فکری و اجتماعی نرسیدن به این موضوع فکر میکنن.

بدين ترتيب چه شما پروژه هاي آنان را بنويسيد يا ننويسيد افراد ديگري هستند كه اينكار را انجام دهند و بدين ترتيب شما يك مهندس مانده و آنان به درجات بالاي دكتري رسيده و شما حسرت به دل مي مانيد. چه بهتر است كه بستري فراهم شده كه اين پروژه هاي مهم را انجام دهد در آينده اي نچندان دور شما هم معروف ميشود اين افراد لينك شما در ادارت دولتي مي شوند هر جا كه كم آوردند به شما زنگ ميزن و اگر شركت داشته باشيد شركت شما رو معرفي مي كنند .کسانی که عرضه نوشتن یه پروژه کوچیک رو ندارن، به زور مهندس میشن، چه برسه به دکتر!!!!
آدم بیاد پروژه دانشجویی انجام بده که شاید یه روزی اون دانشجو، مهندس بشه و شاید تو یک ارگان دولتی استخدام بشه و شاید روزی کارش جایی گیر کنه و شاید شماره موبایل من رو روی موبایلش داشته باشه و با من تماس بگیره که مثلاً چرا پرینتر تو شبکه Share نمیشه؟؟؟!!!

واسه کسب درآمد راههای بهتر و کوتاهتری هم وجود داره.

موفق باشید.