PDA

View Full Version : خبر: shine enterprise pattern mvc framework released

javaphantom
دوشنبه 21 تیر 1389, 23:24 عصر
من نمی دونم چی بگم چون سواد درست و حسابی ندارم. یک لینک هست که اینجا می زارم و از دوستانی که می دونم حرفه ای هستند می خوام بیان و نظرشون رو در مورد این محصول ایران که بصورت متن بازم هست نظر بدن. این فریم ورک صد در صد برای خودش حرفها برای گفتن داره ولی از اونجایی که من در اول صحبتم اشاره کردم سوادم کمه نمی تونم بفهمم.
شما دوستان کمکم کنید و کلا اگر بشه که این محصول رو کمی با دقت بیشتر بررسی کنیم تا به بهبود اون نسبت با فریم ورکهای دیگه افزوده بشه ممنون می شوم و مطمعا سازندگانش بیشتر.
http://sourceforge.net/projects/shine-enterpris/files/
لازم به ذکر که باید با فیلتر شکن برید
از همگی ممنونم

mazdadoost
سه شنبه 22 تیر 1389, 01:23 صبح
من نمی دونم چی بگم چون سواد درست و حسابی ندارم. یک لینک هست که اینجا می زارم و از دوستانی که می دونم حرفه ای هستند می خوام بیان و نظرشون رو در مورد این محصول ایران که بصورت متن بازم هست نظر بدن. این فریم ورک صد در صد برای خودش حرفها برای گفتن داره ولی از اونجایی که من در اول صحبتم اشاره کردم سوادم کمه نمی تونم بفهمم.
شما دوستان کمکم کنید و کلا اگر بشه که این محصول رو کمی با دقت بیشتر بررسی کنیم تا به بهبود اون نسبت با فریم ورکهای دیگه افزوده بشه ممنون می شوم و مطمعا سازندگانش بیشتر.
http://sourceforge.net/projects/shine-enterpris/files/
لازم به ذکر که باید با فیلتر شکن برید
از همگی ممنونم

این فریم ورک صد در صد برای خودش حرفها برای گفتن داره !->

ولی از اونجایی که من در اول صحبتم اشاره کردم سوادم کمه نمی تونم بفهمم.

پسر خوب من موندم تو با این سوادت چطور تونستی _حرفا_ برای این پروژه پبدا کنی .
خارج از شوخی . جدا هدفت از طرح این تاپیک رو بگو:لبخندساده: شاید تونستیم یه نتیجه ای بگیریم.

موفق باشی.

javaphantom
سه شنبه 22 تیر 1389, 09:04 صبح
این فریم ورک صد در صد برای خودش حرفها برای گفتن داره !->

ولی از اونجایی که من در اول صحبتم اشاره کردم سوادم کمه نمی تونم بفهمم.

پسر خوب من موندم تو با این سوادت چطور تونستی _حرفا_ برای این پروژه پبدا کنی .
خارج از شوخی . جدا هدفت از طرح این تاپیک رو بگو:لبخندساده: شاید تونستیم یه نتیجه ای بگیریم.

موفق باشی.

آینکه این چندین بار در طی این چندین سال بحث آقای سام بهادر و کار ایشون و تبلیغاتی که برای ایشون چه در سایتها و چه در تلویزیون شده است و اینکه ایشون و تیمشون تلاش برای درست کردن یک محصول را دارن بحثی است بسیار تکراری. لازم به ذکر که همیشه محصول ایشون و کار و تخصص ایشون مورد حمله و بهتر بگم مورد چالش قرار گرفته ولی نتیجه ای برای هیچ یک نداشته است.

هدف از این تاپیک این است که هم جنبه بی طرفانه من یا شخص خاصی باشه یعنی نظر همه باشه دوم اینکه بار آموزشی ایجاد کنه که فقط الکی چیزی مورد چالش قرار نگیره سوم تولید کنندگان این محصول از جمله آقای سام امیر بهادر هم بصورت علمی و عاری از هر گونه توهین و غرض شخصی بتونه به عیب کارش و کمبودهای محصولش پی ببره و برای رفع کمبود ها تلاش کنه که بلکه متوجه بشن که در دنیای اطرافشون چی می گذره تا اینکه واقعا من به این مسئله ایمان دارم بلکه ایشون یک محصول واقعی و قابل رقابت نسبت به بازار جهانی ارائه بدن.

ایشون یک فریم ورکی درست کردن که من در پست قبلی لینکشو دادم. دوستان برم ببینن دانلود کنند و اونها به عنوان یک مصرف کننده بیان بحث کنند و نظر بدن. مدیران این محصول هم بخونن نظریات این مصرف کنندگان محصولشون رو.

ولی من قبل از هرچیز مایلم که این رو اضافه کنم که تولید کنندگان محصول تعریف درستی از فریم ورک رو کلا ندارند. از اونجایی که گفتم من سواد درست و حسابی ندارم برای همین اینجا مطرح کردم که بقیه هم نظر بدن.

mazdadoost
سه شنبه 22 تیر 1389, 19:11 عصر
خوب .
ولی من فکر میکنم تا وقتی که خود آقای بهادر یا نماینده ای از اسشون در این تاپیک نباشه بحث بکطرفه میشه.
من در وبلاگ ایشون به آدرس :http://java2oracle.blogfa.com/
و آدرس email : 'Amirsam.Java@Gmail.com'
پیام دادم و از ایشون خواستم در این بحث حضور داشته باشند.

میشه یک توضیحی از این Framework بدین.
راستش من Doc ش رو خوندم . ولی به علت فارسی بودن و انشای بد تا آخرش نرفتم.

یه چیزهایی دستگیرم شد.ولی دوست دارم شما هم یک توضیحی بفزمایی javaphantom عزیز.(انقدر هم نگو بی شوادم!اه چه معنی میده!:عصبانی:)

billguess
یک شنبه 27 تیر 1389, 12:31 عصر
این فریم ورک از مستندات خوبی برخوردار نیست اما با توجه به جایی که این فریم ورک ازش سر درآورده می تونم همین مقدار رو هم قابل قبول بدونم

مهم ترین نکته ای هم که من دوست داشتم بدونم این بود که از تست اون و مراحلی که پشت سر گذاشته تولید کنندگان بیشتر صحبت به میان بیاورند که نیاوردند

چون پروژه بزرگ وقابل اتکایی هم از اون در دست نیست کار کمی با تردید بیشتری دنبال می شه

ولی ساپورت این فریم ورک از معماری های رایج و سرویس دهی آسان هم از مطالبی هست که در مورد مزایای اون بحث می کنند

ولی در کل اثبات در میدان عمل باید صورت بگیره
"دو صد گفته چون نیم کردار نیست"

امیدوارم آقای بهادر یا نماینده ایشون تشریف بیارن اینجا وبحث وارد کلیات و جزئیات بشه

gh.abdoli
شنبه 03 مرداد 1394, 17:53 عصر
سلام
شاین تاجایی که من میدونم یک فریم ورک نیست بلکه یک design pattern است و اقای بهادر هم این فریم ورک را فروخته اند.