PDA

View Full Version : حرفه ای: ارسال اطلاعات از طريق port و socket

siso2010
پنج شنبه 31 تیر 1389, 21:07 عصر
با سلام من مي خواستم كار با port براي ارسال اطلاعات به عنوان مثال بازي تحت شبكه را ياد بگيرم.اگر من را راهنمايي كنيد ممنون ميشم
لينكي ,فايلي و...
با تشكر

tdkhakpur
پنج شنبه 31 تیر 1389, 21:15 عصر
مي خواستم كار با port براي ارسال اطلاعات به عنوان مثال بازي تحت شبكه را ياد بگيرم

ارسال و دریافت از طریق شبکه به نوع کار شما بستگی ندارد فقط باید بتوانید داده ها را به بصورت دقیق ارسال و دریافت کنید
winsock را جستجو کنید به نظرم قبلا نمونه کد هم ارسال شده باشد.

djsohrab2007
یک شنبه 04 اردیبهشت 1390, 23:49 عصر
با سلام خدمت دوستان

اگر کسی باشه و به من طریقه ی خوندن و نوشتن ( فرستادن اطلاعات ) به پورت USB را یاد بده ، یک دنیا ممنونش میشم.

شاید بد نباشه بگم قراره چه کاری باهاش انجام بدم ، آخه شاید ربطی به آموزشش داشته باشه. منظورم اینه که شاید به چند روش مختلف بشه این کار را انجام داد و بسته به کاربرد داشته باشه.

قراره برای ربات small size برنامه نویسی کنیم که وایرلس آن ( ماژول XBEE ) با مبدل USB به کامپیوتر وصل میشه ( خوب برای دریافت پکت ها و ارسال پکت های جدید نیاز به برنامه نویسی USB داریم ) زبان ما c++ هست و روی سیستم عامل LINUX کار می کنیم

لطف کنید این را هم تحت ویندوز و هم تحت لینوکس بیان کنید

با تشکر

ali_asg
دوشنبه 05 اردیبهشت 1390, 00:00 صبح
اگر کسی باشه و به من طریقه ی خوندن و نوشتن ( فرستادن اطلاعات ) به پورت USB را یاد بده ، یک دنیا ممنونش میشم.

دوست عزيز ، لطف كنين اين سوالتون رو به عنوان يه تاپيك جديد ارسال كنيد . آخه مطمئنا خيلي از دوستان به ارسال و دريافت اطلاعات از طريق USB علاقه دارند . ممنون

djsohrab2007
سه شنبه 06 اردیبهشت 1390, 20:06 عصر
دوست عزيز ، لطف كنين اين سوالتون رو به عنوان يه تاپيك جديد ارسال كنيد . آخه مطمئنا خيلي از دوستان به ارسال و دريافت اطلاعات از طريق USB علاقه دارند . ممنون

سلام، چشم من تاپیک زیر را همون موقع که گفتید بنا کردم ولی کیه که تحویل بگیره:ناراحت:

http://barnamenevis.org/showthread.php?284356-USB-port&p=1253347#post1253347