PDA

View Full Version : مبتدی: آشنایی ابتدایی با الگوریتم

nodet07
شنبه 02 مرداد 1389, 22:34 عصر
سلام !! دوستان اگر کسی هست کمک کنه که من الگوريتم هارو به شکل ساده ياد بگيرم بسيار ممنون ميشم!!!! من کلاس اول دبيرستان هستم و تا حدی با ++C آشنايي دارم !!!!
مثلا اين لينک يک سری از الگوريتم هارو به شکل ساده توضيح داده
http://algooritm.ir/alearn/learn1/1388-05-12-15-21-10-086.html

بازم ممنون

Salar Ashgi
یک شنبه 03 مرداد 1389, 23:21 عصر
سلام ،

اولا فک کنم شما از دبیرستان سمپاد هستید ، چراکه با توجه به آیدی تان

NODET = National Organezation and Developments for Exceptional Tallents

چون خود من هم فارغ التحصیل این سازمان هستم و بهتون تبریک میگم و آرزوی سلامتی و موفقیت

روز افزون برای همه سمپادیها دارم ...

خوب از اینها گذشته ، در مورد سوالتون :

ببینید بهتره شما که از الان میخواین برنامه نویسی رو شروع کنید ، هدفتون رو هم مطرح کنید !

الگوریتم چیزی نیست ، جز روش حل یک مساله . قبل از الگوریتم شما باید به زبانی که میخواهید

الگوریتم تان را در آن پیاده سازی کنید ، تسلط پیدا کنید . چون گیریم که روش حل در دسترس است ولی

زمانیکه به ساختار و دستورات یک زبان برنامه نویسی آشنا نباشیم ، آن الگوریتم به برنامه تبدیل نخواهد

شد .

اون لینکی هم که دادین ، کمی واسه شما زوده ! برای پیاده سازی این الگوریتم ها باید نسبتا تبحر لازم

را در زبان برنامه نویسی کسب کرد ./

موفق و پیروز باشید .

nodet07
دوشنبه 04 مرداد 1389, 00:16 صبح
سلام ،

اولا فک کنم شما از دبیرستان سمپاد هستید ، چراکه با توجه به آیدی تان

NODET = National Organezation and Developments for Exceptional Tallents

چون خود من هم فارغ التحصیل این سازمان هستم و بهتون تبریک میگم و آرزوی سلامتی و موفقیت

روز افزون برای همه سمپادیها دارم ...

خوب از اینها گذشته ، در مورد سوالتون :

ببینید بهتره شما که از الان میخواین برنامه نویسی رو شروع کنید ، هدفتون رو هم مطرح کنید !

الگوریتم چیزی نیست ، جز روش حل یک مساله . قبل از الگوریتم شما باید به زبانی که میخواهید

الگوریتم تان را در آن پیاده سازی کنید ، تسلط پیدا کنید . چون گیریم که روش حل در دسترس است ولی

زمانیکه به ساختار و دستورات یک زبان برنامه نویسی آشنا نباشیم ، آن الگوریتم به برنامه تبدیل نخواهد

شد .

اون لینکی هم که دادین ، کمی واسه شما زوده ! برای پیاده سازی این الگوریتم ها باید نسبتا تبحر لازم

را در زبان برنامه نویسی کسب کرد ./

موفق و پیروز باشید .

بله دوست عزيز
منم سمپادی هستم !! و هدف از برنامه نويسی مسابقان ACM و برنامه نويسی المپياد کامپيوتر هستش

Salar Ashgi
دوشنبه 04 مرداد 1389, 00:23 صبح
هدف از برنامه نويسی مسابقان ACM و برنامه نويسی المپياد کامپيوتر هستش

بهترین مسیر رو انتخاب کردین ، ولی خوب همین ابتدای راه باید اینو بدونید که مسابقات ACM تلاش ،

هوش ، پشتکار و مهارت بالایی رو میطلبه ، چون سوالاتی که تو مسابقات مطرح میشن از سطح

بالایی برخوردارن و وقت جهت حل سوالات محدود ؛ بنابراین در چنین مسابقاتی تیمی موفق خواهد شد

که مهارت و سرعت عمل بالایی داشته باشد .

ولی خوب جهت پیشرفت کتاب بسیار زیبا و پربار Art of Programming Contest رو براتون معرفی میکنم ،

چون من خودم هم علاقه خاصی به این مسابقات دارم و توی این زمینه ها کار زیاد کردم ولی خوب تا حالا

قسمت نشده تو مسابقات شرکت کنم ./

nodet07
سه شنبه 05 مرداد 1389, 02:15 صبح
بهترین مسیر رو انتخاب کردین ، ولی خوب همین ابتدای راه باید اینو بدونید که مسابقات ACM تلاش ،

هوش ، پشتکار و مهارت بالایی رو میطلبه ، چون سوالاتی که تو مسابقات مطرح میشن از سطح

بالایی برخوردارن و وقت جهت حل سوالات محدود ؛ بنابراین در چنین مسابقاتی تیمی موفق خواهد شد

که مهارت و سرعت عمل بالایی داشته باشد .

ولی خوب جهت پیشرفت کتاب بسیار زیبا و پربار Art of Programming Contest رو براتون معرفی میکنم ،

چون من خودم هم علاقه خاصی به این مسابقات دارم و توی این زمینه ها کار زیاد کردم ولی خوب تا حالا

قسمت نشده تو مسابقات شرکت کنم ./

دارم ميخونمش :d
60 صفحشو خوندم
فارسيش نيست ؟ يا شبيهش تو بازار نيست ؟

Salar Ashgi
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 20:48 عصر
این کتاب یکی از بهترین منابع واسه این مسابقاته .

فارسيش نيست ؟ يا شبيهش تو بازار نيست ؟

خبر ندارم ، ولی فک نکنم !

در ضمن شما که میخواین برین تو خط ACM ، دیگه باید انگلیسی تون رو هم تقویت کنید !