PDA

View Full Version : سوال: وارد کردن یک متن حاوی enterبه جدولی در sql server2008

jojo_abadani7
دوشنبه 04 مرداد 1389, 11:07 صبح
سلام.لطفا من را راهنمایی کنید که چطور یک متن که enter دارد را در یک فیلد از نوعntext در یک جدول sql server2008 وارد کنم.
ممنون.

MOJTABAATEFEH
دوشنبه 04 مرداد 1389, 11:21 صبح
سلام.لطفا من را راهنمایی کنید که چطور یک متن که enter دارد را در یک فیلد از نوعntext در یک جدول sql server2008 وارد کنم.
ممنون.

دوست عزیز از شما با چه زبانی برنامه نویسی می کنید؟ مثلا در دلفی Object به اسم richedit داریم که میتونید با این ابزار کاری رو که شما می خواین انجام داد اگر از زبان دیگری استفاده می کنید ببینید معادل این ابزار چیزی دارن البته Richedit رو هم جستجو کنید به نتایج خوبی می رسید

موفق باشید

jojo_abadani7
دوشنبه 04 مرداد 1389, 12:42 عصر
دوست عزیز از شما با چه زبانی برنامه نویسی می کنید؟ مثلا در دلفی Object به اسم richedit داریم که میتونید با این ابزار کاری رو که شما می خواین انجام داد اگر از زبان دیگری استفاده می کنید ببینید معادل این ابزار چیزی دارن البته Richedit رو هم جستجو کنید به نتایج خوبی می رسید

موفق باشید

--------------------------------------------------------------------------------------------------
با زبان #c و asp.net . در این زبان ها از چه ابزاری استفاده می شود؟
با تشکر

MOJTABAATEFEH
دوشنبه 04 مرداد 1389, 14:34 عصر
--------------------------------------------------------------------------------------------------
با زبان C#‎ و ASP.NET . در این زبان ها از چه ابزاری استفاده می شود؟
با تشکر

در C# می توانید از richTextBox1 استفاده نمایید

موفق باشید

jojo_abadani7
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 10:51 صبح
در C#‎ می توانید از richTextBox1 استفاده نمایید

موفق باشید

ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید من مبتدی هستم

محمد سلیم آبادی
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 14:05 عصر
من را راهنمایی کنید که چطور یک متن که enter دارد را در یک فیلد از نوعntext در یک جدول sql server2008 وارد کنم.
اول از همه اینکه شما بایستی از بکارگیری نوع داده هایی چون ntext خود داری کنید چرا که این ویژگی تنها برای سازگاری با نسخه ی فعلی از میان برداشته نشده و در نسخه های بعدی ماکروسافت آن را حذف خواهد کرد.

ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید من مبتدی هستم
قطعا در vs کنترلی به نام RichTextBox وجود داره که می تونید خصیصه ی multi line آن را فعال کنید. و از طرفی یک خصیصه ی دیگری به نام text دارد که داده های موجود در آن را بر می گرداند.

MOJTABAATEFEH
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 19:14 عصر
اول از همه اینکه شما بایستی از بکارگیری نوع داده هایی چون ntext خود داری کنید چرا که این ویژگی تنها برای سازگاری با نسخه ی فعلی از میان برداشته نشده و در نسخه های بعدی ماکروسافت آن را حذف خواهد کرد.

لطفا راجع به این مطلبی که نوشتید بیشتر توضیح بدین یعنی چی که در آینده حذف خواهد شد؟!

محمد سلیم آبادی
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 20:05 عصر
در لینک زیر در بخش "مهم" گفته شده از Data type های image و text خوداری کنید و اگر از اینها در برنامه خود استفاده کرده این تغییر دهین چرا که این نوع داده ها در نسخه های بعدی حذف خواهند شد.
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms187993.aspx

در لینک زیر هم یکسری امکانات و قابلیت ها وجود داره که قرار هست از برنامه برداشته بشند (در نسخه بعدی یا بعدا) text هم جزئی از اونهاست:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms143729.aspx

jojo_abadani7
شنبه 09 مرداد 1389, 09:03 صبح

قطعا در vs کنترلی به نام RichTextBox وجود داره که می تونید خصیصه ی multi line آن را فعال کنید. و از طرفی یک خصیصه ی دیگری به نام text دارد که داده های موجود در آن را بر می گرداند.
:گریه::گریه::گریه::گریه::گریه:
من در ویژوال 2008 هر چی نگاه کردم و در برنامه تایپ کردم همچین چیزی پیدا نکردم.لطفا آدرس دقیقتری بدید.

jojo_abadani7
شنبه 09 مرداد 1389, 09:09 صبح
:گریه::گریه::گریه::گریه::گریه:
من در ویژوال 2008 هر چی نگاه کردم و در برنامه تایپ کردم همچین چیزی پیدا نکردم.لطفا آدرس دقیقتری بدید.
من دارم توی ASP.NET برنامه مینویسم نه در ویندوز فرم!!!!!!!!!!!!!
برای ASP.NET با زبان سی شارپ باید چیکار کنم؟
میشه لطف کنید جواب منو بدید؟