PDA

View Full Version : پخش همزمان فایلهای wave

SReza1
جمعه 28 شهریور 1382, 21:53 عصر
ٍسلام دوستان
می خواستم بدونم چطور میشه چند تا فایل Wave رو همزمان پخش کرد؟( با دلفی)

دلفی زاده
شنبه 29 شهریور 1382, 15:26 عصر
برای این کار از تابع SNDPALYSOUNDیا PLAYSOUND که از توابع API ویندوز هستند کمک بگیرید .
استفاده از یونیت MMSYSTEM فراموش نشود.[/i]

Kambiz
شنبه 29 شهریور 1382, 15:43 عصر
با کامپوننت زیر تا 8 تا wave رو می‌تونید بطور همزمان پخش کنید:
Delphi Wavemix (http://www.delphipages.com/result.cfm?ID=2274)

SReza1
شنبه 29 شهریور 1382, 22:24 عصر
در خصوص روشی که آقای دلفی زاده گفتند اینکه من با این توابع قبلا کار کردم!! من که نتونستم!! اگه شما تونستید به ما هم بگید ولی این آقای DelphiArea همیشه به ما لطف دارند. جدا که خیلی واردند. من کلی دنبال این روش بودم.بهر حال ازتون خیلی ممنون.

مهدی فهمیده غلامی
دوشنبه 31 شهریور 1382, 07:41 صبح
اگه 8 تا کنترل media player بگذارم ایا می شه 8 تا را با play کرد؟

Kambiz
دوشنبه 31 شهریور 1382, 13:07 عصر
اگه 8 تا کنترل media player بگذارم ایا می شه 8 تا را با play کرد؟

بستگی به درایور کارت صدا داره. اگر درایور قادر باشه که صداها رو با هم میکس کنه میشه در غیر این صورت نه. معمولا" درایورهای WDM این قابلیت رو دارند و ویندوز XP از این نوع درایور استفاده میکنه.

saed ali
دوشنبه 31 شهریور 1382, 14:29 عصر
با سلام
یک روش جالب وجود داره که مشکش اینه که فایلها باید از قبل انتخاب شده باشند و کاربر نمیتونه اونها رو انتخاب کنه.
با استفاده از فلش میتونی تمام فایلها رو تک تک تو یک Movie Clip ضبط کنی و در فریمهای جداگانه قرار بدی بعد هم از ActiveX برای استفاده از فلش ایجاد شده swf.* بوسیله کامپوننت ShockWave که مربوط به فلش استفاده کنی و با تنظیم شماره فریم هر کدوم از اونها صدای مورد نظر رو پخش کنی و فکر کنم هیچ مشکلی از نظر سخت ازاری نیز نداشته باشی چون فلش خودش کار پخش رو پشیبانی میکنه.
اگه مشکلی ایجاد شد همین جا بنویس. :? :?

cpuman
دوشنبه 31 شهریور 1382, 15:15 عصر
با سلام
یک روش جالب وجود داره که مشکش اینه که فایلها باید از قبل انتخاب شده باشند و کاربر نمیتونه اونها رو انتخاب کنه.
با استفاده از فلش میتونی تمام فایلها رو تک تک تو یک Movie Clip ضبط کنی و در فریمهای جداگانه قرار بدی بعد هم از ActiveX برای استفاده از فلش ایجاد شده swf.* بوسیله کامپوننت ShockWave که مربوط به فلش استفاده کنی و با تنظیم شماره فریم هر کدوم از اونها صدای مورد نظر رو پخش کنی و فکر کنم هیچ مشکلی از نظر سخت ازاری نیز نداشته باشی چون فلش خودش کار پخش رو پشیبانی میکنه.
اگه مشکلی ایجاد شد همین جا بنویس. :? :?
با سلام و عرض ادب

اگر برای شما امکان دارد لطفا یک نمونه از ان را برای من بفرستید
:D :) :( :o :lol: 8) :? :shock:

said ali
چهارشنبه 02 مهر 1382, 11:09 صبح
با سلام
من خودم بیست تا فیلم رو باهم رو فرم برنامه با این روش اجرا کردم و حتی یک خطای ناقابل نیز نداد فقط کافی Player فلش روی سیستمت نصب باشه تا برنامه اجرا بشه.
بعد هم بفرستم برات به ایمیلت یا بذارم همینجا؟؟؟؟؟؟؟ :P :P :P

SReza1
چهارشنبه 02 مهر 1382, 12:06 عصر
دوستان!!! دوستان!!!
بابا فیلم با صدا فرق داره!!! تا اونجائیکه ram سیستم جا داره میتونی فیلم نشون بدی!!
اون دوستی که میگه 8 تا mplayer روی فرم بذاری درست میشه !!! اول این کار رو بکن بعد بگو!!! اصلا این کار امکان نداره!! :evil:
فقط روش آقای Delphi area درسته!! پس اینقدر روشهای نادرست پیشنهاد ندید تا بچه ها گیج شند!!!

said ali
شنبه 05 مهر 1382, 15:51 عصر
با سلام
اولا saed ali , said ali یکیه و بخاطر لوگین اشتیاهی من این جوری شد. :oops: :oops:
هیچ فرقی بین فیلم و صدا برای پخش در فلش وجود نداره و خیلی راحت میشه این کار رو کرد و فقط کافیه اول فایل فلش رو طراحی کنی و بعد بعه صورت SWF ذخیره کنی و بعد تو دلفی با استفده از اکتیو ایکس فلش رو ایمپورت کنی و ابجکت Shockwavw .... رو روی برنامه قرار بدی . توضیحات اضافی رو تو ی مقالات پیدا کن .
برای Run فلش هم از Property , Framenum استفاده کن و تک تک فریمها رو play کن.
اگه مشکلی داشتی بنویس.

SReza1
پنج شنبه 10 مهر 1382, 23:03 عصر
از فلش نمی خوام استفاده کنم :twisted: