PDA

View Full Version : چگونه پاک نمیشود؟

FastCode
یک شنبه 10 مرداد 1389, 13:49 عصر
برای من خیلی جالبه که سوالات من حتی بودن اندکی درنگ یا حداقل یک سوال یا یه چیزی توی این مایه ها بلا استثنا در این سایت پاک میشوند و سوالاتی که از سوالات من subjective تر و نا مربوط تر و یا کاملاً غیر فنی هستن توسط مدیران حذف میشوند.
مثلاً یه بار یه سوال راجع به Excell پرسیدم که تغریباُ بلافاصله حذف شد.کسی نیومد بگه که این آفا که خودش همیشه دم از جست و جو میزد حتماً همه اینترنت رو زیر رو زو کرده که پیدا نکرده.
یا مثلاً سوالی درباره ی اینکه با امکانات توضیح داده شده و با محیط C#‎‎.Net قابل حل هست یا نه.خوب معلومه توی SQL توی ۲ دقیقه حل میشه.من دلیل داشتم که توی C#‎‎ پرسیدم.
یا بالعکس:سوالات احمقانه راجع به اینکه چرا Text1 به علاوه Text2 نمیشه یا چرا فرم بسته نمیشه یا چطوری login کنم یا این مودم GSM مسخره که یه نفر هم ازش استفاده نمیکنه هیچ وقت حذف نشدن.
SQLExpress رویادم رفت بگم.برنامه تو سیستم مشتری کار نمیکنه.
Try Catch رو که اضافه میکنم دیگه ارور نمیده ولی کار نمیکنه.
یا اونهایی که مینویسن:
دستور Select کار نمیکنه Insert میکنه.به SQL هم وصل نمیشه.بعد پروژه رو آپلود میکنن و بعدش یه عالمه از این :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:: فسرده::افسرده::گیج::گیج::خجا ت::خجالت: ها میزارن به جون ننشون قسمت میدن که برنامشون رو درست کنی.
این درسته؟

morrning
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 01:13 صبح
حرف دل منو گفتین. به نظر من شیوه نگاه کردن به موضوع تایپینگ ها باید تغییر کنه! البته من پیشنهاد میکنم تالار هایی مثل دات نت به دو قسمت مبتدی و پیشرفته تقسیم بشن که حق کسایی که ماهرن ضایع نشه و دوستان مبتدی هم عالم خودشون رو داشته باشن واسه راهنمایی.

مشکل الان اینه که یه فرد مبتدی که هنوز درست و حسابی خواص فرم رو نمیدونه یه سوال کاملا ساده میپرسه و در جواب یک فرد ماهر جوابشو میده ولی چه جوابی ! سوال کننده به دلیل دانش کمش هیچی یاد نمیگیره! اینجوری هر د. کلافه میشن

mmohammadd
جمعه 05 شهریور 1389, 13:25 عصر
میگم به عنوان تایپیکها همانطور که عناوینی مثل : سوال ، مقاله و . . . اضافه میشه ، اینها هم اضافه بشن :
سوال مبتدی
یوال متوسط
سوال پیشرفته

یا یه همچین چیزی

morrning
شنبه 06 شهریور 1389, 00:26 صبح
میگم به عنوان تایپیکها همانطور که عناوینی مثل : سوال ، مقاله و . . . اضافه میشه ، اینها هم اضافه بشن :
سوال مبتدی
یوال متوسط
سوال پیشرفته

یا یه همچین چیزی
مشکل اینجاس که طرف واسه اینکه زودتر به جوابش برسه میاد میزنه سوال حرفه ای جالب اینجاس که میپرسه چطور میتونم اسم بالای فرم رو عوض کنم:متعجب: