PDA

View Full Version : مشکل پشتیبان گیری در تعیین مسیر

samaram
دوشنبه 11 مرداد 1389, 12:05 عصر
برنامه ی من روی سیستم خودم(که برنامه رو روش نوشتم) صحیح بک آپ میگیره. اما روی سیستم مقصد که نصبش کردم فقط اگه مسیر ذخیره ی بک آپ رو فلش تعیین کنم ذخیره می کنه ولی روی درایوها و پوشه های خود کامپیوتر ذخیره نمیکنه و این ارور exception رو میده:

operating system error 5 (error not found) backup database is terminating abnormally
چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟
اینم کد دکمه ی بک آپه:

{
saveFileDialog1.FileName = "Tanin" + sbak;

if (saveFileDialog1.ShowDialog() == DialogResult.OK)
{

Cursor.Current = Cursors.WaitCursor;
SqlConnection connect;
string con = "Data Source = .\\SQLEXPRESS; Initial Catalog=Tanin ;Integrated Security = True;";

connect = newSqlConnection(con);

connect.Open();

//----------------------------------------------------------------------------------------------------

//Execute SQL---------------

SqlCommand command;
command = newSqlCommand(@"backup database Tanin to disk ='"+saveFileDialog1.FileName+".bak' with init,stats=10", connect);

command.ExecuteNonQuery();

//-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

connect.Close();

MessageBox.Show("عملیات با موفقیت انجام شد ", " ", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information);

//}
}

ایمان مدائنی
دوشنبه 11 مرداد 1389, 12:22 عصر
عزيز اول مطمئن بشو كه اس كيو ال رو سيستم طرف درست نصب شده باشه !
بعد تو سيستم مشتري تو خود بانك اس كيو ال دستور رو اجرا كن ببين چه اروري اس كيو ال بهت ميده !
مطمئنا تز ارور اس كسو ال مسكل رو ميفهمي !
اگه هم نشد بهم خبر بده تا يه دستور 100 درصد تضميني بكاپ و ري استور برات بفرستم تا مشكلت حل بشه !

M.YasPro
دوشنبه 11 مرداد 1389, 12:28 عصر
سلام
مطمئن بشید که ادرس مورد نظر وجود داره یا نه .
جستجوی گوگل میگه این ارور بیشتر به خاطر نداشتن دسترسی برای نوشتن داخل یک درایو از خود ویندوز هست .
موفق باشید .

samaram
دوشنبه 11 مرداد 1389, 12:37 عصر
عزيز اول مطمئن بشو كه اس كيو ال رو سيستم طرف درست نصب شده باشه !
بعد تو سيستم مشتري تو خود بانك اس كيو ال دستور رو اجرا كن ببين چه اروري اس كيو ال بهت ميده !
مطمئنا تز ارور اس كسو ال مسكل رو ميفهمي !
اگه هم نشد بهم خبر بده تا يه دستور 100 درصد تضميني بكاپ و ري استور برات بفرستم تا مشكلت حل بشه !
آره اونجا اس کیو ال درست نصب شده. ضمنا روی دو تا سیستم نصب کردم و هر دو خطا داد .
نه . چندان اس کیو ال بلد نیستم!
اگه دستورات بک آپ و ریستوری که میفرمایید رو بفرستید ممنون میشم. شاید اگه کد رو عوض کنم درست شه

سلام
مطمئن بشید که ادرس مورد نظر وجود داره یا نه .
جستجوی گوگل میگه این ارور بیشتر به خاطر نداشتن دسترسی برای نوشتن داخل یک درایو از خود ویندوز هست .
موفق باشید .
ممنون. ظواهر اینو نشون میده اما من تونستم تو درایوها و پوشه ها newfoder بسازم.اینکه میگم ظواهر اینو نشون میده برای اینه که روی یکی از سیستم ها پیغام access in denied رو میداد. ولی روی یکیش همین پیغامی که عرض کردم.

M.YasPro
دوشنبه 11 مرداد 1389, 12:46 عصر
این دستور رو توی همین سایت دیدم :

BACKUP Database my_db TO DISK= 'c:\my_db.bak' WITH COPY_ONLY
GO

samaram
سه شنبه 12 مرداد 1389, 08:27 صبح
این دستور رو توی همین سایت دیدم :

BACKUP Database my_db TO DISK= 'c:\my_db.bak' WITH COPY_ONLY
GO

این کد رو هم امتحان کردم دقیقا همون مشکل رو داره. فقط رو فلش میتونه پشتیبان رو سیو کنه و رو درایوهای سیستم اون خطا رو میده. الان که چک کردم رو سیستم خودمم این پیغام رو میده . در صورتیکه قبلا نمیداد! من که تغییری تو کد پشتیبان گیریم ایجاد نکردم!

samaram
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 15:11 عصر
مشکل من هنوز حل نشده. چیکار کنم؟

حجتی نیا
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 16:11 عصر
مشکل من هنوز حل نشده. چیکار کنم؟
در درایوی که بکاپ رو میخواین ذخیره کنین،از قبل فایل بکاپ وجو داره یا نه؟؟