PDA

View Full Version : سوال: مشكل در ويرايش

mohsen gh
جمعه 15 مرداد 1389, 01:56 صبح
از دوستان عزيز اگه مي تونيد كمك كنيد
مشكل من در قسمت ويرايش اطلاعات هست وقتي ويرايش ميكنم بر اساس چيزي كه ويرايش انجام ميشه خودش ويرايش نميشه
مثلا ويرايش بر اساس شماره دانشجويي، من ميخام كه اگه بر اساس شماره دانشجويي ويرايش را انجا بدم كاري كنم كه شماره دانشجويي رو هم بتونم ويرايش كنم

متشكرم منتظرتون هستم بايد پروژمو تحويل بدم

mohammad.moosaei
جمعه 15 مرداد 1389, 03:15 صبح
مشكل من در قسمت ويرايش اطلاعات هست وقتي ويرايش ميكنم بر اساس چيزي كه ويرايش انجام ميشه خودش ويرايش نميشه
مثلا ويرايش بر اساس شماره دانشجويي، من ميخام كه اگه بر اساس شماره دانشجويي ويرايش را انجا بدم كاري كنم كه شماره دانشجويي رو هم بتونم ويرايش كنم

سلام دوست عزیر :

برای این کار مییتونی فقط فیلد شماره دانشجویی رو Unique تعریف کنی و اونو کلید اصلی قرار ندی و برای کلید اصلی هم یک فیلد Autonumber استفاده کنی .

mialdf
جمعه 15 مرداد 1389, 21:22 عصر

همون طور که اقا محمد گفته باید:
شما در جدولتون یه فیلد به نام ID یا هر چیز دیگه ای بگیری که به عنوان AutoNumber ازش استفاده کنی و در همگام ویرایش بتونی به عنوان شماره ID اون فرد اونو ویرایش کنی در این حالت شماره دانشجویی رو هم میتونی تغییر بدی
برای همراهی بیشتر میتونی با من در تماس باشی
mk.kardgar@yahoo.com

mohsen gh
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 18:49 عصر
]از دوستان عزيز اگه مي تونيد كمك كنيد

متشكرم منتظرتون هستم

sh2007
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 20:35 عصر
اي بابا دوستان كه توضيح دادن مشكلت كجاست