PDA

View Full Version : سوال: ذخیره اطلاعات کاربران

Web.Designer01
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 21:14 عصر
سلام عرض شد
من از یکی از پلاگینای ساده جی کوئری برای صحفه contect استفاده کردم،دارای 3 تا inputBox هستش که نام و پیغام و ایمیل کاربر رو میگره و با زدن دکمه submit اونارو ذخیره میکنه،سوال من اینه که اینارو کجا ذخیره کنم؟باید از دیتابیس استفاده کنم یا راه ساده تری هم داره،چون اطلاعات مهمی نیست و نیاز به سرچ بین اونا هم نیست،فقط میخوام یه جا آدرس ایمیل کاربرایی که نظر دادنو ذخیره کنم تا بعد شاید لازم شه بهشون ایمیل فرستاده شه.ممنون میشم اگه راه دیگه ای به جز استفاده از دیتابیس به نظرتون میرسرو بیان کنید.
یه سوال دیگه هم اینکه من برای کار با کدهای html ,css و JQuery از محیط ASP.NET استفاده کردم اما با محیط Code behind کاری نداشتم حالا بعد از publish پروژه اونارو به همون صورت aspx آپلود کنم بهتره یا html ؟

Arash_Niazmand
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 00:14 صبح
نیاز نیست ..
در یک فایل txt ذخیره کن. سرعتش بالا تره .
و با قاعده خواص ذخیره کن که بدن بتونی split کنی .
موفق باشی .

اگه از service خاصی استفاده نمی کنید . می تونید از html استفاده کنید برای upload .

شاد و پیروز باشید .

Web.Designer01
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 00:30 صبح
نیاز نیست ..
در یک فایل txt ذخیره کن. سرعتش بالا تره .
و با قاعده خواص ذخیره کن که بدن بتونی split کنی .

دوست عزیز ممنون از جوابت
میشه یه توضیح کوچولو بدی چجوری باید تو فایل txt ذخیره کنم؟
من فقط بلدم با دستوراتی مثل insert into tbl تو جدول دیتابیس ذخیره کنم،قاعده خواص چیه دیگه؟!

اگه از service خاصی استفاده نمی کنید . می تونید از html استفاده کنید برای upload .

منظورت از سرویس خاص چیه؟

Web.Designer01
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 00:46 صبح

آهان راستی،حواسم نبود از مسترپیج استفاده کردم،فک نکنم دیگه بشه از html استفاده کرد برا upload درسته؟

keivan mousavi
چهارشنبه 27 مرداد 1389, 15:29 عصر
برای ذخیره شدن اطلاعات در دیتابیس باید از JSON استفاده کنی

Web.Designer01
چهارشنبه 27 مرداد 1389, 16:06 عصر
برای ذخیره شدن اطلاعات در دیتابیس باید از JSON استفاده کنی
دوست عزیز میشه یه کم بیشتر در مورد Json توضیح بدید؟چجوری باید ازش استفاده کرد؟
وکلا برای اینکاری که من میخوام انجام بدم(ذخیره آدرس ایمیل کاربران) باید حتما از دیتابیس استفاده کرد؟
میشه یکی نحوه ذخیره اطلاعات تو فایل txt رو بگه؟
ممنون

keivan mousavi
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 12:53 عصر
دوست عزیز میشه یه کم بیشتر در مورد Json توضیح بدید؟چجوری باید ازش استفاده کرد؟
بهترین سایت برای آموزش JSON سایت خودش هستش
http://www.json.org (http://www.json.org/)

وکلا برای اینکاری که من میخوام انجام بدم(ذخیره آدرس ایمیل کاربران) باید حتما از دیتابیس استفاده کرد؟
برای ذخیره هر دیتاای بهترین روش همون دیتابیس هستش