PDA

View Full Version : ایجاد چت باکس

sahar salehi
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 20:48 عصر
سلام

با تشکر از مسئولین محترم سایت :لبخندساده:
می خواستم درخواست کنم که اگه ممکنه یه چت باکس تو سایت تعبیه شه تا اعضا بتونن به صورت آنلاین با هم در ارتباط باشن

sahar salehi
جمعه 22 مرداد 1389, 16:07 عصر
هیچ کی هیچ نظری در این مورد نداره؟

FastCode
جمعه 22 مرداد 1389, 18:47 عصر
سایت برنامه نویس یه کانال IRC داره.
#barnamenevis
freenode

علیرضا حسن زاده
شنبه 23 مرداد 1389, 08:17 صبح
اگه مسئولین سایت اجازه بدن یه چت روم برای سایت می تونم ایجاد کنم که دوستان هم در تکمیل اون کمک کنن (نرم افزارش تقریبا به صورت خیلی ابتدایی آماده هست)

mkb2142
شنبه 23 مرداد 1389, 08:17 صبح
راست میگن چت باکس بزارید.بعضی که سوال دارند براحتی با کسی صحبت کنند.با تشکر

sahar salehi
شنبه 23 مرداد 1389, 19:44 عصر
در مورد کانالای IRC تحقیق کردم ومتوجه شدم که باید برای استفاده از این کانالا یه نرم افزارمثل pidgin رو نصب کنم نرم افزارpidgin-2.6.5 رو دانلود و نصب کردم اما نحوه کار باهاشو بلد نیستم:افسرده:می شه لطفا دوستان راهنمایی کنن:لبخندساده:

mehdi.mousavi
یک شنبه 24 مرداد 1389, 11:46 صبح
در مورد کانالای IRC تحقیق کردم ومتوجه شدم که باید برای استفاده از این کانالا یه نرم افزارمثل pidgin رو نصب کنم نرم افزارpidgin-2.6.5 رو دانلود و نصب کردم اما نحوه کار باهاشو بلد نیستم:افسرده:می شه لطفا دوستان راهنمایی کنن:لبخندساده:

سلام.
نیازی به نصب IRC Client ندارید. ابتدا به این آدرس (http://webchat.freenode.net) برید (از طریق مرورگر خودتون)، نام مستعاری برای خودتون انتخاب کرده و در بخش Channels کلمه barnamenevis رو بنویسید. کد امنیتی رو وارد کرده و کلید Connect رو بزنید.

موفق باشید.

sahar salehi
یک شنبه 24 مرداد 1389, 16:52 عصر
از آقای موسوی واقعا ممنونم بابت کمکی که کردن من کل دیروز دنبال یه راهی می گشتم که بتونم از این کانالا استفاده کنم اما موفق نشدم و اعصابم واقعا به هم ریخته بود امروز رفتم این کانالو دیدم اما فقط آقای قاسمی اونجا بودن و اعضای سایت به هر دلیلی از این کانال استفاده نمی کنن به نظرم جای خوب و مفیدی برای بحث و تبادل نظر می تونه باشه و از دوستان می خوام که اگه براشون مقدوره حتما یه سر به اونجا بزنن

kuh_nur
شنبه 30 مرداد 1389, 17:07 عصر
سلام بهتره این چت رون توی خود سایت باشه . همه ما می دونیم وضعیت ایترنت تو ایران چه جوریه !
حتی میشه یه نرم افزار مسنجر واسه اینکار درست کرد. اینطوری بهتر نیست

mmohammadd
جمعه 05 شهریور 1389, 14:30 عصر
سلام بهتره این چت رون توی خود سایت باشه . همه ما می دونیم وضعیت ایترنت تو ایران چه جوریه !
حتی میشه یه نرم افزار مسنجر واسه اینکار درست کرد. اینطوری بهتر نیست
شات باکس تو خود سایت باشه که سایت میترکه http://www.pic4ever.com/images/297.gif

خیلی رو لود صفحه تاثیر میذاره شات باکس

elaheh.68
چهارشنبه 10 شهریور 1389, 01:59 صبح
راست میگن چت باکس بزارید.بعضی که سوال دارند براحتی با کسی صحبت کنند.با تشکر
منم موافقم اینطوری خیلی خیلی سریعتر به جواب سووالامون میرسیم....

حسین فلاحی
چهارشنبه 10 شهریور 1389, 03:07 صبح
منم موافقم اینطوری خیلی خیلی سریعتر به جواب سووالامون میرسیم....
اون وقت اگر برای شخص دیگه ای همون سوال چند هفته یا چند ماه بعد پیش اومد چی؟

چت باکس ها معمولا اطلاعات رو تا یک مدت معین نگه می دارن.
به نظر من برای حال و احوال خوبه برای کمک نه!

sahar salehi
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 12:36 عصر
منظور از این جمله چیه؟

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 12:57 عصر
من موافق نیستم . چون در اون صورت باید بحثهای چت هم قابل سرچ باشه . اینطوری سایت پر میشه از بحثها و اطلاعات زاید . مدتی پیش یه پیشنهاد دادم برای کامنت گذاری زیر پست ها که معلوم نشد به کجا رسید .
اگه امکان درج کامنت برای هر پست محیا بشه بسیار بهتر از چت میشه تبادل نظر کرد .
چیزی مثل فرندفید.

ali-software
جمعه 12 شهریور 1389, 11:00 صبح
به نظرم چت باکس خوب باشه