PDA

View Full Version : مبتدی: طراحي برنامه كاربردي يك كتابخانه ديجيتال با++c

ma.nejati
جمعه 22 مرداد 1389, 19:46 عصر
با سلام خدمت دوستان
ببخشيد ،براي نوشتن يك برنامه كاربردي در باره طراحي يك نرم افزار براي يك كتابخانه ديجيتال كسي مي تواند مرا راهنمايي كند. و براي اين كار من بايد از كجا شروع كنم؟

Salar Ashgi
جمعه 22 مرداد 1389, 20:07 عصر
کتابخانه دیجیتال رو کمی شفاف سازی کنید و بیشتر توضیح دهید ./

ma.nejati
جمعه 22 مرداد 1389, 20:18 عصر
کتابخانه دیجیتال رو کمی شفاف سازی کنید و بیشتر توضیح دهید ./

من مي خواهم يك برنامه بنويسم مشخصات تعدادي كتاب و اسامي اعضاء اين كتابخانه را د ربانك اطلاعاتي داشته باشد . و شخصي كه وارد سيستم شد بتواند اسم كتاب مورد نظر را جستجو كند و اگر در بانك اطلاعاتي موجود بود مشخصات كتاب به صورت كامل به همرا ه اينكه آيا اين كتاب در انبار موجود است يا خير را اعلام كند و شخص با استفاده از نام كاربري و رمز عبور كتاب مورد نظر را اگر موجود بود رزرو كند.

Salar Ashgi
جمعه 22 مرداد 1389, 20:44 عصر
اگه با فایلها میخواین اینکارو انجام بدین ، تو همین تالار نمونه هایی موجود هستش ، ولی اگه میخواین با
دیتابیس کار کنین بهتره سوالتون رو در بخش زیر مطرح کنید ./

http://www.barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=121

در ضمن تو کدوم قسمت ها مشکل دارین ؟!

موفق باشید ./

ma.nejati
جمعه 22 مرداد 1389, 21:49 عصر
در ضمن تو کدوم قسمت ها مشکل دارین ؟!

خيلي ممنون
من مبتدي هستم ويك ماهي هم نشده كه من كار با ++c را شروع كردم ونمي دانم براي طراحي يك برنامه كاربردي از كجا بايد شروع كنم. اگر مرا راهنمايي بكنيد. خيلي ممنون ميشوم.

Salar Ashgi
جمعه 22 مرداد 1389, 23:02 عصر
به نمونه های موجود در تالار یه نگاهی بندازین !

لیست برنامه های تالار (http://www.barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=1059273&postcount=26)

khafan_bat
جمعه 22 مرداد 1389, 23:47 عصر
خوشم میاد که اعتماد به نفس خیلی خوبی داری

اگه بخوای با فایل کارکنی و برنامه ی مورد نظر خودت رو بنویسی باید با انواع مفاهیم ساختمان داده آشنا باشی و در ضمن دستت تو کد نویسی روون باشه. ساختمان داده در سی پلاس پلاس شامل مفاهیم زیر میشه:

Structures
Unions
Files ( Binary , ASSCI , .. . )
Streams
Link List
Stack
. . . .

همین نحوه ی نوشتن ( سبک برنامه ) خودش خیلی مهمه . . . میتونه شی گرا بنویسی

sara-ahmadi
جمعه 15 بهمن 1389, 19:15 عصر
salam man sara hastam. b barnameye saate dijiteli bb zabane c++ehtiyaj daram.lotafan harkasi k balade o kodasho dare vasam mail kone ya to sit bezare.plz