PDA

View Full Version : گفتگو: مشکل در کارکرد فروم...

LORD AELX
دوشنبه 25 مرداد 1389, 09:32 صبح
مدیران عزیز من طی کار با این فروم مشکلات متعددی داشتم که تا به امروز چند تا از اون ها حل شده... مثلا وقتی ویرایش پست بصورت AJAX و همانجا قابل دسترسی بود، وقتی عمل Save را انجام می دادیم، هیچ شکلکی نمایش داده نمی شد که الآن این قضیه حل شده و ... .

ولی در حال حاضر مشکل اینه که بنده مثلا میبینم 10 نفر بیشتر از من تشکر کرده اند، ولی وقتی لیست آن را نگاه می کنم، نسبت به حالت قبل هیچ فرقی نکرده است!! :متفکر:

یا مثلا بارها دیده ام که وقتی کسی فایلی را دانلود می کند، شمارنده آن را نمی شمرد...

بعضی وقت ها هم که یک پست را ارسال می کنم با Database Error مواجه می شوم که یا پست ارسال شده و در دیتابیس ثبت شده و این پیغام را داده یا ثبت نشده و این رو نمایش داده (بسته به حس و حال سرور :لبخند: ).

امیدوارم این دست از مشکلات هر چه سریع تر برطرف شوند... :بوس:

vcldeveloper
دوشنبه 25 مرداد 1389, 22:07 عصر
ولی در حال حاضر مشکل اینه که بنده مثلا میبینم 10 نفر بیشتر از من تشکر کرده اند، ولی وقتی لیست آن را نگاه می کنم، نسبت به حالت قبل هیچ فرقی نکرده است!!
لیست پست های تشکر شده بر اساس تاریخ ارسال پست ها مرتبط میشه، نه تاریخ دریافت تشکرها؛ پس اگر کاربری از پست 2 ماه پیش شما الان تشکر کنه، اون پست دو ماه پیش به بالای لیست پست های تشکر شده منتقل نمیشه. علت اینکه تغییری در لیست پست های تشکر شده تان نمی بینید هم همین هست؛ اون 10 تشکر جدیدی که دریافت کردید، مربوط به پست های قدیمی تر شما ست.

LORD AELX
دوشنبه 25 مرداد 1389, 22:26 عصر
لیست پست های تشکر شده بر اساس تاریخ ارسال پست ها مرتبط میشه، نه تاریخ دریافت تشکرها؛ پس اگر کاربری از پست 2 ماه پیش شما الان تشکر کنه، اون پست دو ماه پیش به بالای لیست پست های تشکر شده منتقل نمیشه. علت اینکه تغییری در لیست پست های تشکر شده تان نمی بینید هم همین هست؛ اون 10 تشکر جدیدی که دریافت کردید، مربوط به پست های قدیمی تر شما ست.

خوب، آیا به نظر شما بهتر نیست بر اساس تاریخ دریافت تشکر نمایش داده بشه؟ :متفکر: چون این TNX ها فایده دیگری هم داره و اون اینه که ممکنه کاربر پس از تشکر سوالی در مورد اون پست پرسیده باشه، که اگر من متوجه تشکر او نشوم، متوجه پست جدید وی هم نخواهم شد. و ... .

متشکرم :قلب:

Behrouz_Rad
دوشنبه 25 مرداد 1389, 22:47 عصر
خوب، آیا به نظر شما بهتر نیست بر اساس تاریخ دریافت تشکر نمایش داده بشه؟ :متفکر: چون این TNX ها فایده دیگری هم داره و اون اینه که ممکنه کاربر پس از تشکر سوالی در مورد اون پست پرسیده باشه، که اگر من متوجه تشکر او نشوم، متوجه پست جدید وی هم نخواهم شد. و ... .

متشکرم :قلب:
شما در پنل کاربری در قسمت "تاپیک های تحت نظر گفته شده دارای تغییرات جدید" می تونی تاپیک هایی که در اونها شرکت کردی و بعد از آخرین بازدید شما از سایت به اونها Reply شده رو مشاهده کنی.

مرتضی پیروزی
دوشنبه 25 مرداد 1389, 23:51 عصر
علاوه بر اون هم میتونید دریافت ایمیل از طرف سایت رو فعال کنید، در این صورت هر تاپیکی که شما در اون پست ارسال کرده باشید خود به خود تحت نظر گرفته میشه. و میتونی مثل من Google Talk رو نصب کنی. به محض اینکه کاربری پست ارسال کرد با اختلاف چند ثانیه ای بالونش میاد بالا!
موفق باشی