PDA

View Full Version : سوال: برای اجرای برنامه کدوم قسمتا لازمه؟

root88
دوشنبه 01 شهریور 1389, 11:09 صبح
با سلام من یه برنامه تو ویژوال سی پلاس پلاس نوشتم که باید برای استادم میلش کنم اما پوشه برنامه 64 مگه که نمیشه میلش کرد. ممنکه دوستان بگن که کدوم قسمت ها رو باید بفرستم و برای اجرا لازمه؟ ممنون

Salar Ashgi
دوشنبه 01 شهریور 1389, 12:26 عصر
اگه خوب کلاس اضافه و ... ندارید (کنسول) ، فقط فایل CPP مورد نیاز است .

root88
دوشنبه 01 شهریور 1389, 14:16 عصر
فقط این فایل cpp کافیه؟ استاد میتونه اجراش کنه؟ خودم که این فایل رو باز میکنم دکمه اجرا نداره.

r00tkit
دوشنبه 01 شهریور 1389, 15:07 عصر
یه پرژه وا کن و متن داخل فایل C++ رو کپی کن تا اجرا کنیش ولی من در این مواقع از minigw استفاده می کنم

Jaguar
دوشنبه 01 شهریور 1389, 15:35 عصر
معمولا ارسال فایل های با پسوند cpp. و h. کافی است. (این را می شود از نحوه سوال کردن شما دریافت)

ashkan_d13
سه شنبه 02 شهریور 1389, 16:31 عصر
بهتره علاوه بر فایل های cpp. و h.
برنامه رو در حالت Release اجرا کنی و فایل exe. که تو پوشه ی Release به وجود میاد هم بفرستی.

Salar Ashgi
سه شنبه 02 شهریور 1389, 21:10 عصر
بهتره علاوه بر فایل های cpp. و h.
برنامه رو در حالت Release اجرا کنی و فایل exe. که تو پوشه ی Release به وجود میاد هم بفرستی.

معمولا نیاز به اینکار نیست ، چون با کامپایل این فایلها همون فایل Exe تولید خواهد شد ./

ashkan_d13
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 09:44 صبح
معمولا نیاز به اینکار نیست ، چون با کامپایل این فایلها همون فایل Exe تولید خواهد شد ./

البته که چنین است، اما استاد ما همیشه می گفت نبود فایل exe به معنی error داشتن برنامه‌س!
به هرحال چون از کامپایلرهای مختلفی استفاده میشه بهتره فایل اجرایی هم همراه برنامه باشه.

root88
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 21:47 عصر
پوشه release کجاست؟ من فایلهای cpp و h و یه فایل که تو پوشه debug بود رو فرستادم

Salar Ashgi
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 22:19 عصر
من فایلهای cpp و h و یه فایل که تو پوشه debug بود رو فرستادم

به احتمال بسیار زیاد مشکلی نخواهد بود !