PDA

View Full Version : سوال: مشکل در برنامه کتابخانه با چندین Form

mamalymamot
دوشنبه 01 شهریور 1389, 18:29 عصر
من دارم یک برنامه کتابخانه می نویسم که در ابتدا یک فرم login دارد و با آن وارد fom اصلی برنامه می شود . که در program.cs هم با login اجرا می شود. در فرم اصلی برنامه برای اینکه فرم login را ببندم انرا در فرم لود hide کرده ام. حالا در فرم اصلی با menuStrip به فرم های دیگر برنامه وصل می شود حالا در هر فرمی که یک event اجرا می شود مثلا ثبت کردن فرم بسته می شود و به فرم اصلی باز می گردد . لطفا من را راهنمایی کنید .ضمنا من فرم اصلی را owner دیگر فرم ها قرار داده ام.:عصبانی++::عصبانی++:

com_eng_abasszadeh
دوشنبه 01 شهریور 1389, 20:45 عصر
من دارم یک برنامه کتابخانه می نویسم که در ابتدا یک فرم login دارد و با آن وارد fom اصلی برنامه می شود . که در program.cs هم با login اجرا می شود. در فرم اصلی برنامه برای اینکه فرم login را ببندم انرا در فرم لود hide کرده ام. حالا در فرم اصلی با menuStrip به فرم های دیگر برنامه وصل می شود حالا در هر فرمی که یک event اجرا می شود مثلا ثبت کردن فرم بسته می شود و به فرم اصلی باز می گردد . لطفا من را راهنمایی کنید .ضمنا من فرم اصلی را owner دیگر فرم ها قرار داده ام.:عصبانی++::عصبانی++:
برنامه رو ضمیمه کن ببینمش.

mamalymamot
سه شنبه 02 شهریور 1389, 10:31 صبح
برنامه رو برایت آپلود کردم لطفا زود جواب بدهید ضمنا از نظرات شما بهره خواهم برد
[

com_eng_abasszadeh
سه شنبه 02 شهریور 1389, 13:52 عصر
برنامه رو برایت آپلود کردم لطفا زود جواب بدهید ضمنا از نظرات شما بهره خواهم برد
http://itmanagement.persiangig.com/Programs/Csharp/LibraryManagement.rar
سلام.
یکی از اشکالات که این برنامه توی فرم login داشت ، شما اومده بودید خود فرم Login رو یه بار دیگه ایجاد کرده بودید که هیچ نیازی نیست.
برنامه تون رو یه تغییراتی دادم.پایگاه داده اکسس نداشتم که رو خود پایگاهم کار کنم.
اگر مشکل دیگه ای داشتید در خدمتیم.

mamalymamot
سه شنبه 02 شهریور 1389, 14:41 عصر
ممنون از جواب تون ولی مشکلم هنوز حل نشده چون وقتی هر فرمی را که باز می کنم و روی دکمه ها آن فرم کلیک می کنم مثلا ثبت کتاب فرم سریع بسته می شود و فرم main نمایش داده می شود.
در واقع در هر فرم که یک Event اجرا می شود بعد از آن فرم برنامه بسته شده و فرم اصلی نمایش داده می شود

com_eng_abasszadeh
سه شنبه 02 شهریور 1389, 18:02 عصر
ممنون از جواب تون ولی مشکلم هنوز حل نشده چون وقتی هر فرمی را که باز می کنم و روی دکمه ها آن فرم کلیک می کنم مثلا ثبت کتاب فرم سریع بسته می شود و فرم main نمایش داده می شود.
در واقع در هر فرم که یک Event اجرا می شود بعد از آن فرم برنامه بسته شده و فرم اصلی نمایش داده می شود
اولین باری که با اینجور مشکلی بر میخورم.
هر کاریش کردم نشد نمیدونم مشکل از کجاش هست.یه پروژه جدید باز کن و دوباره این کار رو انجام بده.این مشکلات توی سی شارپ هست که این اینجور گیرا بده.