PDA

View Full Version : حرفه ای: سیستم عامل لینوکس اوبونتو به زبان فارسی به بازار اومد

computer_prospect
سه شنبه 02 شهریور 1389, 18:56 عصر
بعد از سالها انتظار سر انجام کتاب آموزشی سیستم عامل لینوکس اوبونتو به زبان فارسی به بازار اومد.

این کتاب نسخش اوبونتو 10.04 هست.

به جامعه اوبونتو ایران تبریک میگم

دوستان عزیز من این تایپیک رو در انجمن های اوبونتو و دیگر انجمن ها نوشتم تا دیگر دوستان هم بتونن استفاده کنن

mahdi68
سه شنبه 02 شهریور 1389, 20:55 عصر
فکر کردم اوبونتو فارسی کردن !!!

مرتضی پیروزی
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 02:11 صبح
سلام
بیستر به تبلیغ شبیه هست تا معرفی کتاب!!

UnnamE
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 07:09 صبح
عجب
خوبه بد نیست
اگه رایگان میزاشتن واسه دانلود بهتر بود
البته این ایرانی ها هستن دیگه سیستم عامل خودش مجانی هست ولی کتابش پولی؟
من خودم ابونتو استفاده میکنم و اصلا فک نمی کنم به کتاب نیازی داشته باشه
همینطور به همه خوشحالی و احساس غرور و افتخار از طرف شما:متفکر:
چون واقعا سادس و کار باهاش راحته
مشکلی هم باشه انجمنش که حرف نداره و همنچنین کتاب فارسی پارسیکس/لینوکس خودش کلا با ابونتو یکی هست تقریبا
همینطور کتاب های رایگان زیادی واسه سیستم عامل ها هست که خیلی بهتر از نسخه چاپی هست
ولی در کل خوبه بد نیست واسه لینوکس کارهای ابونتویی

اصلا میدونی لینوکس چیه ؟ :قهقهه: با این طرز حرف زدنت فکر کنم با ویندوزم با مشکل داری کار می کنی :قهقهه: ایراد نداره یاد می گیری . اینجور صحبت کردن شما هم اصلا خوب نیست که فک میکنی کسانی که با سیستم عامل های دیگه کار میکنن با لینوکس ها فرق دارن
اصلا چرا لینوکسیا فک می کنن خیلی چیزی میدونن؟
مگه چی کار می کنن ؟
من نمی دونم شما چه خصومتی با قشر دیگه از کاربران دارین
در هر صورت ویندوزیا هم کاربرانی دارن که تو هیچ کاربری از طرف لینوکس و مک نمی تونی ببینی و همینطور برعکس موضوع...
در ضمن عنوان تاپیک هم اصلا با محتواش ربطی نداشت...

mahdi68
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 12:19 عصر
منم همین نظر دارم که به تبلیغ شبیه هست تا معرفی !!! و اینجا بخش اخبار نیست !!! خوب شما که این کتاب خوندین بهتر نبود که یک نقد و بررسی هم اینجا در موردش میزاشتین تا بقیه هم بدونن که ارزش خریدن و وقت گذاشتن واسه خوندن داره یا نه ترجمش خوبه یا نه و ...؟!؟!؟!؟
همونطور که UnnamE گفت پارسیکس هم یک کتاب کاملا فارسی رایگان داره که با اوبونتو تقریبا یکی هست

computer_prospect
پنج شنبه 04 شهریور 1389, 05:23 صبح
مثل اینکه اینجا نباید خبر می ذاشتم چون یه آدم بی جنبه از این تایپیک سو استفاده کرده و به کل دوستانی که تو تایپیک من در انجمن اوبونتو بودن توهین کرده
حالا چیه من این تایپیک رو در اون انجمن هم گذاشتم
اما شما دوستانی که گفتید پست من شبیه تبلیغه به احترام شما ویرایشش کردم و فقط خبر اومدن کتاب رو گذاشتم
که فردا حرف در نیاد این کتاب ماله باباش بود واسه همین تبلیغشو می کرد

susan1991
سه شنبه 10 آبان 1390, 15:37 عصر
سلام من یه سوال داشتم؟من یک کنفرانس دارم و مطلب فارسی راجع به هسته یا کرنل میخواستم.میشه کمکم کنید؟