PDA

View Full Version : کامپوننت برای تبدیل فرمت های تصویری

Delphi_Developer
پنج شنبه 16 تیر 1384, 02:03 صبح
سلام
من یه کامپوننت برای تبدیل فرمت های فایل های تصویری به هم میخواستم --- مثلا تبدیل AVI به MPEG ... خودم چند تا پیدا کردم اما همشون Trial هستن لطفا اگه غیر Trial :D یا Trial به همراه کرک سراغ دارین خبر بدین . البته برای اینکه از قوانین سایت سرپیچی نکرده باشیم کرک رو به ایمیل من Send کنین .
از مدیران خواهش میکنم که این تاپیک رو قفل نکنن چون خیلی به این کامپوننت نیاز دار ==>ممنون::..
با تشکر از همه .

brians2000
پنج شنبه 16 تیر 1384, 03:17 صبح
یه روتین هست به اسم گرافیک ایکس که نزدیک 46 فرمت رو اضافه می کنه و فقط با یوزز اون توی برنامه ات این فرمت ها مستقیما توسط هر توربو گرافیکسی (تی گرافیکس) قابل لود میشه چون به لیست فرمتها این فرمتهارو اضافه می کنه ... در عین حال جی دی آی + تا حدودی اینکارهارو می کنه و روتین استاندارد ویندوزه ولی فرمتهاش خیلی محدودتره ... در این مورد مقاله های زیادی نوشته شده در هر وضع: دلفی راکز این دیس ایشو! برای فرمتهای سه بعدی هم کلی روتین هست مثل اتوکدایکس که می تونه فرمت اتوکد رو لود کنه حالا سه بعدی یا دو بعدی ولی پولیه که نمی دونم بتونم سورسش رو بفرستم یا نه. اگر خواستی کپی اصلش رو برات تهیه می کنم که تک یوزرش 850 دلاره و می تونه تقریبا همه فرمتهای مهم وکتور و سه بعدی رو لود کنه و سورس بازه .

Delphi_Developer
شنبه 18 تیر 1384, 01:05 صبح
من گفتم تبدیل نه Load کردن .