PDA

View Full Version : کدام زبان برنامه نویسی …؟

mr_esmaily
یک شنبه 30 شهریور 1382, 13:32 عصر
سلام
من الان شش ماهِ که با وی بی کار می کنم و تا الان تقریباً اونو خوب بلدم چون گفتم همه شما با وی بی کار کردید وشاید به زبان های دیگه هم تسلط داشته باشید اینو ازتون بپرسم:
من الان می خوام یک زبان دیگه رو شروع کنم می خواستم نظر شمارو در مورد اینکه کدوم زبان بهتره البته حد اکثر ظرف یک سال ونیم یا دوسال (مدت یاد گیری) بپرسم البته می خوام در ضمن یاد گیری این زبان VB.Net رو هم یاد بگیرم.

منتظر پیشنهادهایتان هستم. :wink:

موفق و پیروز باشید. 8)

Abbas Arizi
یک شنبه 30 شهریور 1382, 13:41 عصر
می خوام در ضمن یاد گیری این زبان VB.Net رو هم یاد بگیرم
مگه VB.NET زبان برنامه نویسی نیست؟ :?:

mr_esmaily
یک شنبه 30 شهریور 1382, 14:19 عصر
چرا ولی کتابشو دیدم سخت نبود!

Mohammad_Mnt
یک شنبه 30 شهریور 1382, 14:33 عصر
چون شما یه مدته که با وی بی کار می کنید ، شدیدا توصیه می کنم که VB.NET رو بخونید و سراغ هیچ زبان دیگه ای نرید .

Abbas Arizi
یک شنبه 30 شهریور 1382, 14:58 عصر
خب اگه به نظرت VB.NET تا این حد ساده است پیشنهاد میکنم بری سراغ #C یا ++VC. چون غیر از این دوتا فکر نمیکنم زبان برنامه نویسی پیچیده تر از VB.NET وجود داشته باشه.

mr_esmaily
یک شنبه 30 شهریور 1382, 15:14 عصر
ممنون
ولی اینها چقدر طول می کشه؟

Abbas Arizi
یک شنبه 30 شهریور 1382, 15:30 عصر
ببین بستگی به این داره که از این زبان برنامه نویسی چی میخوای؟
شما میگی من VB6.0 رو 6 ماه کار کردم و خوب بلدم. ولی به نظر من اگه کسی VB6.0 رو 5 سال هم کار کرده باشه نمیتونه بگه که من همه اش رو بلدم. خود من که حدود 2 سال و نیم با این زبان کار کرده ام، احساس میکنم که چیزهای خیلی زیادی رو نمیدونم. (ببینم اصلا چند ساله که VB6.0 ساخته شده؟ :wink:)
بنابراین هرکس بر اساس انتظاری که از اون زبان داره براش طول میکشه که اون رو یاد بگیره.

mr_esmaily
یک شنبه 30 شهریور 1382, 16:08 عصر
از راهنماییتون ممنونم

کم حوصله
دوشنبه 31 شهریور 1382, 02:46 صبح
ببین بستگی به این داره که از این زبان برنامه نویسی چی میخوای؟

بنابراین هرکس بر اساس انتظاری که از اون زبان داره براش طول میکشه که اون رو یاد بگیره.

وافعا همینه بستکی داره شما از اون زبان جی بخواهید و بخواهید باهاش جه کارکنید همین vb6 خودش یک دریاست کافیه بدونی با کجاش کار داری
و اما درباره .net

ازقدیم کفتن شنیدن کی بود مانند دیدن ولی من یکم تصحیح می کنم و میکم کار کردن کی بود مانند دیدن
أقای اسماییلی تا حالا با .net کار هم کردی یا نه فقط کتابش را دیدی
به نظرمن حتما یکم هم باهش کار بکن بعد تصمیم بکیر

mr_esmaily
دوشنبه 31 شهریور 1382, 07:49 صبح
خیلی کم با هاش کار کردم! :wink: