PDA

View Full Version : سوال: نصب 3.5 net framework . به همراه vs2005

f.shahabadi
دوشنبه 08 شهریور 1389, 15:17 عصر
سلام من vs2005 را قبلا نصب کردم حالا میشه 3.5 net framework . را نصب کنم و از کلاسای اون استفاده کنم فوررررررری

Artisoft
دوشنبه 08 شهریور 1389, 15:21 عصر
شدن که باید بشه اما مثل 2010 نیست که بشه انتخاب کرد ورژن net framework. رو اگه نصب کنی فقط میتونی از net framework 3.5 استفاده کنی.
net framework 4 هم هست ها!

alimanam
دوشنبه 08 شهریور 1389, 15:50 عصر
با سلام

دوست عزیز هم میشه اضافه کرد هم میشه انتخاب کرد هم میشه استفاده کرد . دوست عزیز ( Artisoft (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=159338) ) لطفا منبعی که فرمودین نمیشه انتخاب کرد رو بفرمائین ما هم متوجه بشیم ! . موفق باشید .

Artisoft
دوشنبه 08 شهریور 1389, 16:09 عصر
توی 2010 میشه از اول که می خوای پروژه ایجاد کنی می شه ورژن Framework رو انتخاب کرد اما توی 2005 اینجور نیست که بشه یه پروژه ی .net framework 2 ساخت. می شه از امکاناتش استفاده کرد اما نمی شه که از اول انتخاب کرد که بر اون مبنا پروژه بازشه.

alimanam
دوشنبه 08 شهریور 1389, 16:38 عصر
توی 2010 میشه از اول که می خوای پروژه ایجاد کنی می شه ورژن Framework رو انتخاب کرد اما توی 2005 اینجور نیست که بشه یه پروژه ی .net framework 2 ساخت. می شه از امکاناتش استفاده کرد اما نمی شه که از اول انتخاب کرد که بر اون مبنا پروژه بازشه.

دوست عزیز میشه بفرمائید Advanced Compile Options رو در قسمت تنظیمات پروژه واسه چه منظوری تعبیه کردن ؟ !!! موفق باشید .

Artisoft
دوشنبه 08 شهریور 1389, 16:44 عصر
متاسفانه شما منظور من رو متوجه نمی شین.

alimanam
دوشنبه 08 شهریور 1389, 16:56 عصر
دوست عزیز :
سوال پرسش کننده رو یک بار دیگه بخون :چشمک:

وقتی به هر دلیلی شما ورژن فرم ورک پروژه خودتون رو می خواین عوض کنین از منوی Project روی Properties پروژه که کلیک کنین وارد تنظمات که شدین در سربرگ Compile که بشین اون پائین پائینا یه دکمه هست که روش نوشته Advanced Compile Options وقتی بازم پائین رو نگاه کنی اونجایی که نوشته Target Framework می تونی ورژن برنامه رو تغییر بدی حالا به هر دلیلی می خواد باشه !!!!!!!! می خواد ورژن جدیدی نصب کرده باشی یا .........

اگه درست مطالب بالا رو بخونی متوجه به هر دلیلی من میشی ( نیازی نیست که حتماً از اول ورژن دات نت رو بخوای ست کنی ) موفق باشید .

Artisoft
دوشنبه 08 شهریور 1389, 17:00 عصر
میشه اما وقتی از اول نشه تنظیم کردش واسه Setup ساختن با مشکل برخورد می کنن.

alimanam
دوشنبه 08 شهریور 1389, 17:02 عصر
میشه اما وقتی از اول نشه تنظیم کردش واسه Setup ساختن با مشکل برخورد می کنن.

این دیگه از اون حرفاست . :عصبانی++: آقا موفق باشید .

Artisoft
دوشنبه 08 شهریور 1389, 17:05 عصر
روش فکر کن. متوجه میشی دارم چی میگم. شمام موفق باشین.

f.shahabadi
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 09:47 صبح
دوست عزیز :
سوال پرسش کننده رو یک بار دیگه بخون :چشمک:

وقتی به هر دلیلی شما ورژن فرم ورک پروژه خودتون رو می خواین عوض کنین از منوی Project روی Properties پروژه که کلیک کنین وارد تنظمات که شدین در سربرگ Compile که بشین اون پائین پائینا یه دکمه هست که روش نوشته Advanced Compile Options وقتی بازم پائین رو نگاه کنی اونجایی که نوشته Target Framework می تونی ورژن برنامه رو تغییر بدی حالا به هر دلیلی می خواد باشه !!!!!!!! می خواد ورژن جدیدی نصب کرده باشی یا .........

اگه درست مطالب بالا رو بخونی متوجه به هر دلیلی من میشی ( نیازی نیست که حتماً از اول ورژن دات نت رو بخوای ست کنی ) موفق باشید .
سلام دوست عزیز Target Framework رو نتونستم پیدا کنم در vs2005 کمک کنین خیلی لازم دارم