PDA

View Full Version : هاست جاوا یا ...؟

handinux
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 01:27 صبح
سلام دوستان
من یه برنامه دسکتاپ تحت شبکه نوشتم و حالا مشتری از من می خواد که این برنامه رو چند روزی روی اینترنت تست کنه.یعنی سرور رو یه جا بزارم که یه آی پی ولید داشته باشه و اونا با کلاینت لاگین کنن و تست کنن.فکر نمی کنم امکان این که روی یه هاست جاوا ساپورت یه برنامه ی دسکتاپ نصب کرد که یه پورت باز کنه وجود داشته باشه.امکان این که یه خط گرون قیمت فقط برای تست بگیرم رو هم ندارم.برنامه رو هم اجازه ندارم بدم کسی بزاره رو سرورش.تکلیف چیه؟راهی به نظر شما می رسه؟

javaphantom
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 17:44 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه دسکتاپ تحت شبکه نوشتم و حالا مشتری از من می خواد که این برنامه رو چند روزی روی اینترنت تست کنه.یعنی سرور رو یه جا بزارم که یه آی پی ولید داشته باشه و اونا با کلاینت لاگین کنن و تست کنن.فکر نمی کنم امکان این که روی یه هاست جاوا ساپورت یه برنامه ی دسکتاپ نصب کرد که یه پورت باز کنه وجود داشته باشه.امکان این که یه خط گرون قیمت فقط برای تست بگیرم رو هم ندارم.برنامه رو هم اجازه ندارم بدم کسی بزاره رو سرورش.تکلیف چیه؟راهی به نظر شما می رسه؟

معمولا تست رو با ابزار می گیرن نه نسب برای مشتری یا هر چیزه دیگه

handinux
پنج شنبه 11 شهریور 1389, 21:50 عصر
معمولا تست رو با ابزار می گیرن نه نسب برای مشتری یا هر چیزه دیگه
ممنون.اگر چیز بیشتری می دونید راهنمایی کنید

bamdadd
شنبه 13 شهریور 1389, 12:54 عصر
بعضی ISP ها Valid IP روی ADSL و WireLess هاشون می دن , دوستان اطرافت اگه کسی داره می تونی لپ تاپتو ببری بگذاری اونجا !
نمی تونی توی شبکه محلی خود مشتری هات هم اپلیکیشنتو بپا کنی تا اونا تست کنند؟