PDA

View Full Version : جابجا نمودن اشیاء

علی ارجمندی
یک شنبه 19 تیر 1384, 22:44 عصر
با سلام
من در داخل بانک اطلاعاتی برنامه ام از تعداد زیادی view استفاده کردم
منتها زمانیکه بخواهم اونها رو جابجا کنم (یعنی از کامپیوتر خودم به محل مشتری)
دچار مشکل میشم چراکه باید از sql script استفاده کنم و این روش در مورد
view های تودرتو درست کار نمیکنه . آیا ابزار دیگه وجود داره که این کار رو
راحتر بشه انجام داد یعنی sql server رو بهتر مدیریت بکنه .
با تشکر

Kamyar.Kimiyabeigi
دوشنبه 20 تیر 1384, 10:49 صبح
شما خود text مربوط به view رو به عنوان یک فایل sql.* ذخیره کنین و پیش مشتری اجرا کنین و دیگه از generate script خود sql استفاده نکنین

majid_afra222
دوشنبه 20 تیر 1384, 14:55 عصر
سلام
می بخشید کامیار جان ولی منظورتون چیه؟

سید مسعود موحد
دوشنبه 20 تیر 1384, 16:02 عصر
دوست عزیز
اشکالی ندارد چندین بار sql script را اجرا کن بعد از هر بار اجرا نگاه کن که تمام view هات پیغام Already بدهد البته باید کدی را که مربوط به پاک کردن View در صورت وجود است را پاک کنی

دوست عزیز بزار زیاد گیجت نکنم بروی بروی View ها و تمام آنها را از داخل EnterPriseManager و انتخاب کن بعد آنها را کپی کن یعنی کلید Ctrl + C را بزن بعد داخل Query Analyser انها را Paset کن با کلید Ctrl + V بعد فایل نتیجه را ذخیره کن به عنوان فایل Sql بعد محل مشتری که رفتی این فایل را آنقدر اجرا کن تا جلوی تمام فایلها پیغام Already بدهد.

AminSobati
دوشنبه 20 تیر 1384, 22:42 عصر
دوست عزیزم،
من تا به حال بوسیله Generate SQL Script زیاد Viewهای تو در تو تولید کردم ولی SQL Server نحوه وابستگی رو کنترل میکنه و مشکلی پیش نیومده. جالب اینکه وقتی مشکلی در انتقال Script به سایت مشتری وجود داشته، بعد از ریشه یابی مشخص شده که موضوع وابستگی نبوده!
برای اینکه مشکل رو پیدا کنین، یک View رو به همراه تمام زیر مجموعه هاش انتخاب کنین، بعد در Script تولید شده، ترتیب Create شدن رو کنترل کنین، منطقا نباید اشکالی وجود داشته باشه. ممکنه مشکل شما از جای دیگه ای باشه.

علی ارجمندی
سه شنبه 21 تیر 1384, 21:41 عصر
با سلام
از جواب دوستان ممنونم . من البته تمام راههای فوق را امتحان کردم و به جواب هم رسیدم . البته یه راه
دیگه هم این هستش که یه پشتیبان از بانک جدید به محل مشتری ببریم و داده های قبلی رو داخل اون
import بکنیم که البته بانک باید خالی از داده ها باشه . اما باز من قانع نشدم . باید بیشتر بگردم تا یه
نرم افزار بهتر برای مدیریت sql بجورم .
با تشکر