PDA

View Full Version : مبتدی: مشكل در ايجاد ConnectionString

mehdibarati
جمعه 12 شهریور 1389, 14:31 عصر
سلام
من مدت زياديه كه تلاش مي كنم با بانك داده كار كنم ولي هنوز موفق نشدم مشكل ارتباط با بانك رو حل كنم.
من اين connectionstring رو نوشتم:

"Server=localhost;Database=aaa;Integrated Security=True;"ولي وقتي ميخوام connection رو open كنم اين خطا رو ميده:

An error has occurred while establishing a connection to the server. When connecting to SQL Server 2005, this failure may be caused by the fact that under the default settings SQL Server does not allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)
ممنون ميشم كمكم كنين

mahgolebaba
جمعه 12 شهریور 1389, 14:34 عصر
از کد زیر استفاده کن.. فرض کن اسم سرورت این باشه: my-pc\pcserver
Server=my-pc\\pcserver;Database=myDataBase;Trusted_Connectio n=True

csharpprogramer88
جمعه 12 شهریور 1389, 14:39 عصر
به پست 3 سر بزن مشكلي داشتي پيام خصوصي بده
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=240377
--------------------
به پست 3 سر بزن مشكلي داشتي پيام خصوصي بده
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=240377

mehdibarati
جمعه 12 شهریور 1389, 15:08 عصر
باز هم همون خطا رو ميده:عصبانی++:

flash118
جمعه 12 شهریور 1389, 15:16 عصر
سلام
من مدت زياديه كه تلاش مي كنم با بانك داده كار كنم ولي هنوز موفق نشدم مشكل ارتباط با بانك رو حل كنم.
من اين connectionstring رو نوشتم:

"Server=localhost;Database=aaa;Integrated Security=True;"ولي وقتي ميخوام connection رو open كنم اين خطا رو ميده:

An error has occurred while establishing a connection to the server. When connecting to SQL Server 2005, this failure may be caused by the fact that under the default settings SQL Server does not allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)ممنون ميشم كمكم كنين

با سلام دوست عزيز من برات يه نمونه نوشتم اميدوارم كارتو راه بندازه
اما يادتون باشه كه من داراي دوتا جدول هستم يكيtblstudent و ديگري tblcityخوب تا حد توان سعي كردم ساده بنويسم اما اگر سئوالي بود در خدمتم يا حق تا سلامي ديگر

mehdibarati
جمعه 12 شهریور 1389, 15:29 عصر
با سلام دوست عزيز من برات يه نمونه نوشتم اميدوارم كارتو راه بندازه
اما يادتون باشه كه من داراي دوتا جدول هستم يكيtblstudent و ديگري tblcityخوب تا حد توان سعي كردم ساده بنويسم اما اگر سئوالي بود در خدمتم يا حق تا سلامي ديگر
ممنون از كمكت
ولي وقتي برنامه شما رو هم اجرا كردم باز هم همون خطا رو داد:افسرده:

javad_r_85
جمعه 12 شهریور 1389, 16:17 عصر
SqlConnection con =new SqlConnection ("Data Source=(local);Database=Shop.MDF;
Integrated Security=True");

یا

SqlConnection con =new SqlConnection ("Data Source=.;Database=Shop.MDF;Integrated
Security=True");

SqlConnection con =new SqlConnection (@"Data Source=.\SQLEXPRESS;Database=Shop.MDF;Integrated Security=True");

mehdibarati
یک شنبه 14 شهریور 1389, 00:11 صبح
با سلام
بالاخره موفق شدم با بانك ارتباط برقرار كنم:لبخند:
وليييييييييييييييي.............. ..
به جاي استفاده از فضاي نام SqlClient از SqlServerCe استفاده كردم و برنامه بدون هيچ خطايي كار كرد
ممنون ميشم اگه لطف كنيد در مورد فرق اين دو تا توضيح بدين و بگين چرا از فضاي نام SqlClient نتونستم استفاده كنم؟؟
با تشكر

mehdibarati
یک شنبه 14 شهریور 1389, 11:08 صبح
از دوستان كسي در مورد فرق اين دو فضاي نام نظري نداره؟؟