PDA

View Full Version : سوال: errorکمپایل برنامه silverlight4

*parsa
شنبه 13 شهریور 1389, 16:36 عصر
با سلام
من silvrelight4 را بر روی VS2010 نصب کردم اما وقتی میخوام برنامه را debug کنم error زیر را میده چطور باید VS را update کنم

unable to start debuging The silverlight Developer Runtime is not installed please install a maching version

sia_2007
شنبه 13 شهریور 1389, 20:25 عصر
هر چی Silverlight داری رو UnInstall کن؛
بعدش Silverlight 4 Tools رو نصب کن
دیگه هم Silverlight Runtime ات رو Update نکن
یا نسخه جدیدترش رو دانلود نکن

majid325
یک شنبه 14 شهریور 1389, 00:06 صبح
براي debug‌بايد نسخه silverlight Developer رو نصب كني به چيزه ديگه اي هم دست نزن

*parsa
یک شنبه 14 شهریور 1389, 05:46 صبح
هر چی Silverlight داری رو UnInstall کن؛
بعدش Silverlight 4 Tools رو نصب کن
دیگه هم Silverlight Runtime ات رو Update نکن
یا نسخه جدیدترش رو دانلود نکن
مرسی مشکلش حل شد ولی برای استفاده از دستورات silverlight نیاز به نصب نرم افزار دیگه نیست

sia_2007
یک شنبه 14 شهریور 1389, 08:54 صبح
البته روشی رو که دوستمون فرمودن؛ هم درسته
اما خوبی این روش اینه که با یک دانلود ؛ همه چی رو با هم گرفتین؛ همه در یک نسخه و کاملا سازگار با هم.
WCF RIA در یک نسخه باشه؛ Developer Runtime داخل یه نسخه دیگه، خود Silverlight تو یه عالم دیگه باشه؛ امکان ایجاد اشکال رو میآره.
از بدیهی ترین اتفاقات ؛ قاطی کردن Debugger ؛ موقع اشکالزدایی تو Evaluated Trusted Apps؛ هستش و موقع کار کردن با COM ها.
بعضی وقتی هم Debugging خود Out of Browser میپره.
اما با این روش ؛ دیگه درگیر ناسازگاری نسخه ها نمیشین.
کما این که برای نصب روی سیستم های دیگه هم راحت هستین؛ و مطمئن هستین که با نصب این فایل ؛ نیاز به چیز دیگه ای نیست.
---
نه نیازی به چیز دیگه ای نداری؛ مگه این که بخوای Telerik استفاده کنی؛ یا Silverlight Toolkit که باید Toolkit رو قبل این نصب کنی؛ و من هم ندیدم امکان خاصی بهم بده؛ چون فکر کنم در زمینه UI هستش و من به UI کاری ندارم.
---