PDA

View Full Version : راهنمایی به پرداخت اینترنتی

skh_med
یک شنبه 14 شهریور 1389, 01:11 صبح
با سلام به همه دوستان
من نیاز به راهنمای شما دارم

من قرار داد پرداخت اینترنتی بانک ملی رو کامل انجام دادم . یکی از دوستان لطف کرده کدی رو در اختیارم گذاشته که در صفحه http://rfsoft.ir/forum/showthread.php?tid=40&page=1 هست . اما من می خوام تراکنش هایی که انجام می شه در جایی به صورت دیتابیس یا .. ذخیره شه . و من بتونم ببینم . با تشکر فراوان .

alirayaneh
یک شنبه 14 شهریور 1389, 03:03 صبح
خوب این که خیلی ساده است شما یه برنامه مینویسی که اطلاعات ارسالی به بانک ملی رو دیتابیس ذخیره کنه بعد اطلاعات برگشتی که بانک برای شما فرستاده رو اول چک میکینی ببینی پرداخت انجام شده یا نه اگه نشده که هیچی اگه انجام شده ، باید تطابق بدی با اطلاعات رفت اگه یکسان بودن و مبلغ تراکنش یکی بوده اطلاعات رو دیتابیس ذخیره میکنی در غیر این صورت به عنوان تراکنش ناموفق یا ترکنش خطا رو دیتابیس ذخیره میکنی

من این اسکریپ بانک ملی رو برای بیش از 10 نفر از دوستام نوشتم .. آخه حتی اون کدی رو هم که بانک در اختیار کاربرانش قرار میده مشکل داره اما ظاهر این دوستمون توی فارسی کامرس زحمت تبدیلش به یک ماژول رو کشیدن .ظاهرا پشتیبانی بسیار ضعیف و پرسنل غیر حرفه ایی رو داره بخش انفرماتیک بانک ملی ..

alirayaneh
یک شنبه 14 شهریور 1389, 03:11 صبح
من الان این ماژول رو برسی کردم کدهاش کامله.
نیازی به اسکریپ مجزا نداره .
کاربر درصورتی که پرداختش انجام بشه سفارشش ثبت میشه در غیر این صورت سفارشی ثبت نمیشه ...
شاید منظورتون این باشه که میخواید مبلغ به صورت دستی تعیین بشه و اطلاعات مربوط اون تراکنش رو ثبت کنید .
آیا منظور شما همینه ؟

skh_med
یک شنبه 14 شهریور 1389, 17:54 عصر
سلام خدمت دوست عزیز . با تشکر بسیار فراوان از شما دوست عزیز . من منظورم ماژول نیست . همون دستی پرداخت کردن هست . اینجوری که کاربر قیمتی رو انتخاب می کنه و برای واریز اون به صفحه پرداخت اینترنتی هدایت می شه . می خوام این تراکنش ها جایی ذخیره بشن . اگه لطف کنید راهنمایم کنین ممنون میشم . بسیار ضروری هست واسم ./

skh_med
دوشنبه 15 شهریور 1389, 23:50 عصر
کسی نیست به من کمکی کنه ؟