PDA

View Full Version : استفاده از فلش در ویژوال بیسیک

mostafaVB
دوشنبه 15 شهریور 1389, 15:06 عصر
سلام دوستان
من یه مشکلی در استفاده از فلش داشتم. اونم اینه که وقتی از فلش در vb استفاده می کنم با اینکه خاصیت اونها رو transparent می کنم در سیستم خودم مشکلی نداره ولی وقتی برنامه رو تو سیستم دیگه میذارم زمینه فلش رو سفید نشون میده ولی من میخوام که زمینشو نامرئی نشون بده.لطفا منو راهنمایی کنید.

mostafaVB
دوشنبه 22 شهریور 1389, 15:37 عصر
کسی پیدا نمیشه جواب مارو بده!

amir200h
دوشنبه 22 شهریور 1389, 18:13 عصر
والا این مشکلتو من یه بار داشتم ولی خود به خود حل شد.
باید Vmode هم برابر با transparent و هم خاصیت کنترل

lahij.ir
یک شنبه 02 آبان 1389, 15:53 عصر
سلام دوستان
من یه مشکلی در استفاده از فلش داشتم. اونم اینه که وقتی از فلش در vb استفاده می کنم با اینکه خاصیت اونها رو transparent می کنم در سیستم خودم مشکلی نداره ولی وقتی برنامه رو تو سیستم دیگه میذارم زمینه فلش رو سفید نشون میده ولی من میخوام که زمینشو نامرئی نشون بده.لطفا منو راهنمایی کنید.
میتونی از یه ocx به اسم skin control استفده کنی برات پیوست میکنم همینجا ، با همین ocx یه from ساختم که عکسشم او همین پیوست میزارم امیدوارم به کارت بیاد

kooroush
یک شنبه 02 آبان 1389, 20:21 عصر
lahij.ir (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=60757)عزیز این موضوع چه ربطی به اون سوال داشت ؟؟؟
من هم این مشکل رو قبلا داشتم که حل نشد و کلا بیخیال اون ساعت فلش قشنگی که تو فرم گذاشتم شدم !!
هرکی جوابی داره واسه این مشکل لطفا راهنمایی کنه!!

lahij.ir
دوشنبه 03 آبان 1389, 10:09 صبح
من متوجه منظورتون نشده بودم ، در مورد این بچه ها همون اول گفتن درسته باید Vmod و برابر Transparent قرار بدین ، من خودم تو ویندوز xp و 7 تست کردم بدون مشکل اجرا میشه ، من پیشنهادم اینه که تو برنامه ای که استفاده میکنین از ocx فلش نسخه ی قدیمی تر استفاده کنین و رو سیستمی که می خواین اون برنامه رو اجرا کنین یه نسخه ی فلش جدید تر نصب کنین ، مثلا من تو برنامم فلش 8 استفاده کردم و تو ویندوز 7 فلش 10 نصب بود و خیلی رحت اجرا شد بدون هیچ مشکلی ، فکر کنم ایراد از همین باشه :متفکر: