PDA

View Full Version : سوال: بلاک کردن اینترنت در کلاینت ها

kanionline
دوشنبه 22 شهریور 1389, 00:49 صبح
با سلام به دوستان خوبم
من در یک پروژه نیاز به محدود کردن اینترنت در بعضی کلاینت ها از طریق کامپیوتر سرور را دارم به این گونه که اگر کلاینت ها با اکانتی که مجوز اینترنت را داشته باشد، امکان اتصال به اینترنت را بدهد و در غیر این صورت خیر. باتشکر

AliRezaPro
دوشنبه 22 شهریور 1389, 17:18 عصر
به نظرم شما اگر یه دیتابیس رو سرور داشته باشید و یه برنامه ی دیگر بنویسید که روی کلاینت ها اجرا بشن و یوزر و پسورد رو بگیرن و در دیتابیس سرور چک کنند مشکلتون حل میشه.هنگامیکه یوزر میخواد پشت کلاینت بشینه شما براش یوزر و پسورد میسازید و میگید اونو وارد کن.یا اونو از قبل میسیازید و به صورت پرینت شده بهشون میدی.میتونی بصورت ساعتی هم اکانت رو بدی

kanionline
دوشنبه 22 شهریور 1389, 23:40 عصر
با سلام
من در واقع مشکلی در چک کردن اکانت ها ندارم، ولی باید سیستم کلاینت ها آزاد باشد و فقط در زمانی که وارد برنامه شدن و اطلاعات اکانت خود را وارد کردن و اکانت شان مجوز اینترنت را داشت به اینترنت متصل شود در غیر این صورت فقط بتواند از کامپیوتر بدون اتصال به اینترنت استفاده کند.
من در جستجویی که کردم متوجه شدم این حالت محدودیت را می توان از طریق firewall سرور و بلوکه کردن IP کلاینت مورد نظر انجام داد ولی در این مورد کدی که کمک کند نیافتم. با تشکر