PDA

View Full Version : مشکل در قرار دادن تصویر بر روی فرم MDI

AminErfani
سه شنبه 23 شهریور 1389, 17:16 عصر
سلام
می خواستم بدونم ایا می شه بر روی فرم های mdi تصویر قرار داد ( من این کار رو با image box انجام می دم اما وقتی فرم فرزند باز می شه ، زیر تصویر قرار می گیره من از متد Bringtofront() استفاده کردم اما مشکلم حل نشد) خواستم بدونم چه جوری می شه این مشکل رو حل کرد.

با تشکر از پاسخ های شما

nima.latifi
سه شنبه 23 شهریور 1389, 17:30 عصر
من هم چنین مشکلی دارم، خیلی دلم میخواهد بدونم چطور باید حلش کنم

MEhdi Sobhani
سه شنبه 23 شهریور 1389, 17:33 عصر
مثل بقیه فرمها با خصوصیت

BackGroundImage

فقط تفاوتش اینه که در زمان طراحی چیزی نشون نمیده اما زمان اجرا چرا .
موفق باشید .

Parham.D
دوشنبه 01 اسفند 1390, 15:16 عصر
ولی رنگ را قبول نمیکنه به طور عادی!! برای تغییر رنگ از این کد (http://barnamenevis.org/showthread.php?284335-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DB%8C%DA%A9-Background-%D8%AF%D8%B1-MID-%D9%81%D8%B1%D9%85&p=1253819&viewfull=1#post1253819)استفاده کنید.

danial82
یک شنبه 27 فروردین 1391, 15:31 عصر
هنگامی که از عکس برای پس زمینه استفاده میکنیم سرعت برنامه به شدت میاد پایین چیکار میشه کرد؟؟؟؟؟:گریه:

danial82
دوشنبه 28 فروردین 1391, 15:05 عصر
به نظرم بهترین کار، استفاده از یک PictureBox که Dock شده هست

فرم از نوع mdi چجوری از PictureBox که Dock شده استفاده کنم فرمها میرن زیرش

سوداگر
دوشنبه 28 فروردین 1391, 15:46 عصر

شما درست می فرمایید

gm.sara
دوشنبه 23 مرداد 1391, 20:45 عصر
مثل بقیه فرمها با خصوصیت

BackGroundImage

فقط تفاوتش اینه که در زمان طراحی چیزی نشون نمیده اما زمان اجرا چرا .
موفق باشید .

سلام
مشکلی که وجود دارد اینه که وقتی فرم را RTL عکس پس زمینه را به هیچ عنوان نشون نمی دهد، توی تحقیقات گفته شده که در RTL این امکان پشتیبانی نمی شود، راه کاری سراغ دارید؟

the king
دوشنبه 23 مرداد 1391, 22:18 عصر

سلام
مشکلی که وجود دارد اینه که وقتی فرم را RTL عکس پس زمینه را به هیچ عنوان نشون نمی دهد، توی تحقیقات گفته شده که در RTL این امکان پشتیبانی نمی شود، راه کاری سراغ دارید؟

شما از BackgroundImage استفاده نکنید و بجایش از رخداد Paint ای که MDIClient داخل فرم داره استفاده کنید، هر چیزی که خواستید می توانید داخلش رسم کنید.
MDIClient داخل فرم رو پیدا می کنید و برای رخداد Paint اش کد اضافه می کنید، اگر عبارت MDIClient رو در فروم جستجو کنید مثال برایش زیاده.