PDA

View Full Version : مبتدی: عکس ها رو از یه فولدر بخونه و البوم ایجاد بشه

lastmory
شنبه 27 شهریور 1389, 20:10 عصر
سلام دوستان.من دارم یه وب سایت مینویسم.الان به بخش عکس و ایجاد البوم رسیدم.چیزی که میخوام بسازم اینه ===> میخوام یه فولدر توی Rootبرنامه باشه که عکسها همش اون تو هستش.حالا با جی کوئری میخوام این فولدر خونده بشه وهر عکسی که توشه تحت تاثیر قرار بگیره.من قبلا خودم البوم درست کردم و اشنایی دارم باهاش.اما نمیخوام برای هر عکسی خودم یه تگ بسازم.میخوام اون فولدر عکس تحت تاثیر قرار بگیره.
حالا یه راهنمایی میخوام از شما دوستان
به نظرتون این روش درسته
روش ساده تر اگه هست بگید
میخوام به اسم هر البوم یه فولدر ایجاد شه
بعدش کاربر بتونه با انتخاب نام البوم محتویاتشو ببینه...
ممنونم از همه ...

Hell Lord
یک شنبه 28 شهریور 1389, 07:10 صبح
شما برای این کار باید توسط یک زبان تحت سرور، عکسهای داخل پوشه را جستجو کنید و برگردانید، سپس آدرسها را به اسلایدر بدهید.
تقریبا میشود گفت که تگ ها را به جای اینکه دستی بسازید، میدهید به برنامه تا بسازد و برگرداند.
با زبان های تحت سرور آشنا هستید؟ (مثل پی اچ پی؟)

hassan_h
یک شنبه 28 شهریور 1389, 10:10 صبح
اگه فضائی که اجاره شده php یا asp ساپورت نباشه و فقط html اجرا کنه چی ؟؟؟

Hell Lord
یک شنبه 28 شهریور 1389, 10:30 صبح
تنها راهش (غیر از دادن مستقیم عکس ها توسط تگ ) این است که مثلا اسم فایل ها را اعداد شمارشی بگذارید، و در پوشه ، توسط یک حلقه آنها را دریافت کنید،(fileaddress/imageaddres.jpg)
که اینطور اولا محدودیت وجود دارد، دوما ممکن است عکس ها وجود نداشته باشند و صفحه را بریزد به هم.

lastmory
یک شنبه 28 شهریور 1389, 21:29 عصر
شما برای این کار باید توسط یک زبان تحت سرور، عکسهای داخل پوشه را جستجو کنید و برگردانید، سپس آدرسها را به اسلایدر بدهید.
تقریبا میشود گفت که تگ ها را به جای اینکه دستی بسازید، میدهید به برنامه تا بسازد و برگرداند.
با زبان های تحت سرور آشنا هستید؟ (مثل پی اچ پی؟)

سلام..
من Asp.net کار کردم اما Php نه
من میتونم مسیر عکسا رو از دیتا بیس بخونم .بعدش توی کد. براش تگ A درست کنم..
از این نظر مشکلی نیست.
چیزی که بهش فکر میکنم اینه که
میخوام کاربر قدرت مانور داشته باشه روی البومها..
البته با ذخیره ی مسیر عکس تو دیتابیس
کاملا برنامه مستقل میشه و فکر میکنم نیازی نباشه به اون کارا یی که توی سوالم گفتم..
حالا اگه دوستان نظر دیگه ای هم دارن بگن..بهتره تبادل کنیم نظرامونو...