PDA

View Full Version : توجه، توجه: مشکل Invalid_session

M-Gheibi
سه شنبه 01 مهر 1382, 16:47 عصر
آقا امروز هر کاری میکنم جواب بعضی از سوالات دوستان رو بردم، این ارور را میده Invalid_session. این نوشته هم شانسی تونستم بفرستم.

مهدی کرامتی
سه شنبه 01 مهر 1382, 19:09 عصر
من این مشکل رو تو سایتهای دیگه دیده بودم، اما فکر نمیکردم یکروز سراغ ما هم بیاد. در هر صورت ما برای رفع این مشکل و مشکل XML Page Could Not Be Displayed که دوستان دیگر اشاره کردند مجبوریم سیستم Forum را به نسخه 2.0.6 Upgrade کنیم. اینکار الان انجام شده و نسخه phpBB 2.0.6 با استفاده از database کنونی در آدرس http://www.barnamenevis.org/forum2 بصورت آزمایشی نصب شده است و میتوانید آنرا تست کنید.
در صورتی که این مشکل را در آن نسخه نداشتید اعلام کنید تا عملیات Upgrade را تکمیل کنیم.

M-Gheibi
چهارشنبه 02 مهر 1382, 09:03 صبح
آقای کرامتی عزیز خیلی ممنون. به نظر من که این یکی خیلی بهتره. من این پیغام رو از اونجا پست کردم و خدارو شکر دیگه ارور نداد. ولی به نظر من بهتره این آدرس رو یه جایی تو همه قسمتهای سایت بنویسید که بقیه دوستان هم تستش کنند.
بازم از تون خیلی ممنونم. :lol: :wink:

M-Gheibi
چهارشنبه 02 مهر 1382, 09:27 صبح
آقای کرامتی شرمنده ولی من همین الآن (فکر نمیکنم 20 دقیقه هم از پست قبلیم گذشته باشه) خطای XML Page Could Not Be Displayed را هنگام باز کردن یکی از تاپیک های قسمت VB دیدم. (اینم بگم که از ورژن جدیده استفاده کردم) :cry:

houshmand
چهارشنبه 02 مهر 1382, 11:22 صبح
آقای دلفی اسیستنت چند روزه دیگه توی فروم قدیمی من به این مشکل بر نخورده ام
ولی باید ببینیم دیگر دوستان چی و بعداُ چی می شه :idea:

با تشکر

مهدی کرامتی
چهارشنبه 02 مهر 1382, 12:29 عصر
اون مشکل XML Page رو من سعی کردم تو ورژن جدید برطرف کنم. در ورژن جدید دیگه تو هیچ صفحه‌ای از XML استفاده نشده. اگه درست جواب بده سایت کنونی رو به ورژن جدید Upgrade میکنم. مشکل Invalid_Session هم تا اینجایی که من فهمیدم بدلیل ناپایداری ارتباطات مخابراتی در این چند روزه بوده است.

ehsan-ets
یک شنبه 20 مهر 1382, 12:34 عصر
من با این مشکل ( Invalid_Session ) هر روز برخورد می کنم
وقتی می خوام جوابی بدم بعد از ارسال Invalid_Session ظاهر می شه و برای رفعش مجبور می شم که دوباره به صفحه ای که ارسال جواب رو کلیک کردم برگردم و جواب بدم(برای بار دوم به بعد این مشکل وجود نداره و برای بار اولی که می خواییم جواب بدیم این مشکل هست

راستی یه مشکل دیگه هم هست که اونم اینه که بعضی وقت ها فرمت صفحه به UniCode تبدیل می شه که اشتباه است و باید Arabic باشه :evil: اینم یک مشکل دیگه که تو اون فروم تستی هم وجود داره

Kambiz
یک شنبه 20 مهر 1382, 13:44 عصر
وقتی که اقدام به ارسال یک می‌کنید٬ فاصله بین نوشتن اون و ارسالش یک مدت زمان کوتاهی (نه خیلی هم کوتاه) وقت هست. اگر این زمان سپری بشه دیگه Session منقضی شده و باید از اول شروع کنید. اگر مطلبتون طولانی هست بهتره که اول یک جای دیگه تایپش کنید و بعد کپی کنیدش اینجا برای پست.

در مورد Encouding اگر Auto-Setect رو بردارید مشکل حل می‌شه. ولی همونجور که گفتید مشکلی در این صفحات وجود داره. من توصیه می‌کنم مدیر محترم سایت مقاله زیر رو به دقت بخونه (بهتره همه بخونند چون خیلی بدرد بخوره):
http://www.joelonsoftware.com/articles/Unicode.html

H_r_m
شنبه 01 اسفند 1383, 21:42 عصر
سلام
خدمت مدیران محترم عرض کنم که منم چند روزه که وقتی ورود به سایت رو میزنم نمیتونم وارد بشم و این کار رو باید چند بار تکرار کنم تازه وقتی هم که وارد میشم به محض ورود به بخش دیگه دوباره خارج میشم :(
این وقتی پیش میاد که از بالای سایت و لینک ورود وارد بشم و قسمت ورود در پایین صفحه اصلی این مشکل رو نداره :strange:
این رو تو چند فروم دیگه هم دیده بودم ولی از اینجا ...
:sad2: