PDA

View Full Version : آموزش: پوستر کلیدهای میانبر در Visual Studio 2008

Mohandes2009
جمعه 02 مهر 1389, 09:19 صبح
کلیدهای میانبر خیلی بر سرعت برنامه‌نویسی و عیب‌یابی تاثیرگذار هست. برای مثال:

*کلید F9 قرار دادن Break Point در خط انتخابی و حذف Break Point موجود

*کلید F10 اجرای خط به خط کدها

*کلید F11 اجرای خط به خط که اگر کد خط جاری یک تابع باشد به اجرای خط اول کد تابع پرش می شود

*کلید Shift + F11 زمانی که با کلید F11 وارد تابعی شده باشید با زدن این ترکیب کلیدها تا انتهای تابع جاری کدها اجرا می شوند

*کلید F12 اگر بر روی یک متغیر یا کلاس یا تابعی ( روی عنوان یا شی تعریف شده از آن ) این کلید فشرده شود به محل تعریف اصلی شی یا محل تعریف تابع یا کلاس پرش می شود

*کلید Ctrl + K + C خطوط انتخابی را بصورت توضیحات در می آورد

*کلید Ctrl + K +U خطوط انتخابی را از حالت توضیحات خارج می کند

*کلید Ctrl + K +D حتما برای شما هم پیش آمده که خطوط کدهای شما در صورت طولانی شدن گاهی از حالت مرتب و تورفتگی های لازمه خارج می شود با فشردن این کلیدها خطوط انتخابی شما مرتب سازی شده و در قسمت های لازمه تورفتگی ایجاد می شود

یک پوستر با فرمت PDF از کلیدهای میانبر برای Visual Studio را برای دانلود قرار میدهم.به امید اینکه بدرد دوستان بخورد.فقط توجه کنید که این پوستر به زبان انگلیسی هست.

http://eshgheman.blogfa.com/post-103.aspxدانــــــــلــــــود کــــــنــــیـــد!

mmd2009
جمعه 02 مهر 1389, 13:47 عصر
سلام مهندس خودم. من همیشه کلید میانبر استفاده میکنم اگر میشه اطلاعات بیشتری داری باز در اختیارمون بذار

Mohandes2009
جمعه 02 مهر 1389, 13:49 عصر
سلام مهندس خودم. من همیشه کلید میانبر استفاده میکنم اگر میشه اطلاعات بیشتری داری باز در اختیارمون بذار
باشه چشم میزارم این فایل تقریبا کامله!:چشمک:

Mohandes2009
شنبه 03 مهر 1389, 11:54 صبح
ممنون مهندسسسسسسسسسسسس بلا:لبخند:
خواهش میکنم

بقیه هم دانلود کنیم بچه ها چیزی فوق العاده خوبیه!!!!:قلب: