PDA

View Full Version : تعریفی از net.

Mahnazmh
سه شنبه 28 تیر 1384, 07:00 صبح
سلام
من تا حلا با وبی کار می کردم ولی توسط یکی از دوستان سایت پیشنهاد شد که دات نت کار کنم
می شه یک توضیح در مورد دات نت و asp به من بدید چون هیچی نمی دونم
ممنون و متشکرم
بای

Hamedm
جمعه 31 تیر 1384, 08:18 صبح
سلام

برای شروع به شما پیشنهاد میکنم کتاب Developing Wondows-Based Applications With Microsoft VB.NET And C#.NET رو تهیه کنید. این کتاب VB.NET و C#.NET رو بصورت همزمان آموزش داده. البته این کتاب انگلیسیه اگه میخواهید کتاب فارسی تهیه کنید کتاب آموزش VB.NET برای انتشارات نص هم بد نیست.

در پناه حق موفق باشید و پرتوان

omid_Ahmadi
جمعه 31 تیر 1384, 09:40 صبح
کتاب Windows-Based Aplications فکر کنم برای شروع یه تازه کار کتاب سنگینی باشه. اگه با کتابهای دیگه مثله Professional C# شروع کنید بهتره

GentleGuy
شنبه 01 مرداد 1384, 01:58 صبح
visual basic .net 2003 انتشارات sams ترجمه زارع پور (نص) فوق العاده هست

محمد حسن زرین
یک شنبه 02 مرداد 1384, 05:59 صبح
السلام علیک یا شریک القران
روی خط تماس zarrin_306@yahoo.com
از مبتدی تا >>....
در خدمتیم

mehrdotnet
دوشنبه 03 مرداد 1384, 19:29 عصر
سلام
فکر نمی کنم کتابی که Hamedm عزیز معرفی کرده برای مبتدی کتاب سنگینی باشه به نظر من اگه کسی با همین کتاب Step By Step پیش بره زده و برده چون خیلی جالبه البته کتاب زارع پور هم حرفی توش نیست اوائل می خوندمش اونم جالبه ولی کتاب مایکروسافت حرف دیگه ایه.
تازه اگه علاقه مند به Web Developing هم باشین بعد از خوندن این کتاب می تونین به کتاب Developing Web Application همین سری مراجعه کنین و مطالب رو راحتر یاد بگیرین چون Base این دو کتاب تقریبا یکیه و پایه کار کلاسها توی اولی بیشتر توضیح داده شده و توی کتاب دوم هم در یکسری قسمت ها به کتاب اولی ارجاع داده شده.

SYSMAN
سه شنبه 04 مرداد 1384, 00:39 صبح
آره کتاب زارع پور خیلی ابتدائی هست فقط برای آشنا شدن با VB .NET خوبه ولی اگه واقعا" می خوای یاد بگیری باید بری سراغه مرجع های انگلیسی ترجمه فارسی ضعیفه البته کتاب حامد بنائی جالبه