PDA

View Full Version : exe to c# source code converter

bade saba
شنبه 03 مهر 1389, 20:11 عصر
سلام

کسی از دوستان هست که کانورتوری بشناسه و لینک دانلودش رو هم داشته باشه که به شکلی exe رو به کدای #C تبدیل بکنه که قابل استفاده باشه؟؟؟؟
بعضی از convertor ها هستن اما فرمها رو هم تبدیل به کد میکنن و پیدا کردن یه بخش تو source ایجاد شده خیلی سخت و بعضی موارد غیر ممکنه

ممنون اگه کمک بکنید

flash118
شنبه 03 مهر 1389, 21:28 عصر
دوست عزیز اونی که شما می خواهید کانورت کنید کمی مشکل هست برنامه تبدیل به exe میشه تا در مقابل دسترسی به هسته محافظت بشه البته نا گفته نماند که نرم افزارهایی هستن برای نمونه مثل resource hackاونی همچین دست تو بالش بسته هست تازه بعضی از exe سازها خیلی حرفه ای تر کار میکنن و با یه سری تعیرات کدهای پروژه رو محافظت می کنن فکر نمی کنم به اون آسونی باشه که شما تصور می کنید

debugger
شنبه 03 مهر 1389, 21:46 عصر
اصلا ابدا امکان پذیر نیست مگر اینکه از طرف خدا معجزه بشه

با تشکر

bade saba
شنبه 03 مهر 1389, 22:01 عصر
دوست عزیز اونی که شما می خواهید کانورت کنید کمی مشکل هست برنامه تبدیل به exe میشه تا در مقابل دسترسی به هسته محافظت بشه البته نا گفته نماند که نرم افزارهایی هستن برای نمونه مثل resource hackاونی همچین دست تو بالش بسته هست تازه بعضی از exe سازها خیلی حرفه ای تر کار میکنن و با یه سری تعیرات کدهای پروژه رو محافظت می کنن فکر نمی کنم به اون آسونی باشه که شما تصور می کنید

آیا نرم افزار های دیگه ای در این زمینه سراغ دارید که معرفی کنید به من ؟؟؟؟
و توضیح کوچیکی راجب به هر کدوم؟؟؟

flash118
شنبه 03 مهر 1389, 22:04 عصر
دوست عزیز توجه نفرمودید به گفته هام اونی که شما میخواهید رو نمی ده لاقل اگه باشه من ندیدم که همچین کاری کنه فقط اکانات کوچیک در حد تغییر نام منو ها زبان نوشتاری و غیره شما خود سورس رو می خواهید نه این بچه بازی ها رو اونم من تا بحال نه شنیدم و نه دیدم همچین کاری ولی برای نمونه های ضعیف تر میشه یه کارهایی کرد که کلی مکافات داره