PDA

View Full Version : سوال: اجرای برنامه حتی در حالی LogOff ویندوز

si6arp
چهارشنبه 07 مهر 1389, 12:11 عصر
با سلام
چطوری میتونم برنامه ای بنویسم که وقتی ویندوز در حالت LogOff هم که باشه در حال اجرا باشه و بسته نشه ؟

flash118
چهارشنبه 07 مهر 1389, 12:18 عصر
دوست عزیز تا جایی که من میدونم امکانش نیست چون وقتی سیستم لوگ آف می شه تمام پروسه های اینتر فیسی و مهم ترینش explorer بسته میشن و سیستم به پروسه والد برمی گرده و آماده برای تولید فرزند که همان یوزر شماست در قالب ارث بری از سیستم والد یعنی سیتم عامل هست البته یه راه هست شما یه ریسمان برای برنامه تون تعریف کنید داخل پروسه های مادر کنرل وارد کنید که عملا ناشدنی هست اما اگه بتونید سیستم کشتون رو دستکاری کنید که توصیه نمی شه شدیدا مخرب هست می تونید تو اون جا بدید اگه اونجا قرار بدید می تونید این کاری که می گید انجام بشه ولی اگه بتونید مجال چون بشدت محافظت میشه مگر قبل ورود به ویندوز با dos بتونید واردش شید یه کمه ی خسته کننده هست ولی نا شدنی نیست

si6arp
چهارشنبه 07 مهر 1389, 12:20 عصر
آخه من دیدم که برنامه ای هست که از وبکم خود سیستم فیلم برداری میکنه . حتی زمانی که ویندوز لاگ آف هست هم کار میکنه و به فیلم برداری ادامه میده تازی چیزی هم روی دسکتاپ دیده نمیشه که کشی بفهمه !!!!

nilidelphi
چهارشنبه 07 مهر 1389, 12:49 عصر
دوست گرامی این گونه برنامه ها برنامه در سطح کرنل هستند
اگه می خوای در این مورد اطلاعات کسب کنی ring0 programing refrence رو جستجو کن

flash118
چهارشنبه 07 مهر 1389, 12:53 عصر
دوست عزیز من تو نوشته هام اشاره کردم برای این کار 2 تا راه هست یکی استفاده hook ها هست دومیش استفاده از خود کنترل پروسس های سیستم عامل هست و راه دیگه رو هم خودم بالا توضیحش رو دادم فقط خطرش زیاد و الا عملی هست ولی ریسکش بالاست

si6arp
چهارشنبه 07 مهر 1389, 13:51 عصر
مرسی از بابت راهنمایی
خوب اگه کسی این برنامه رو داره و یا اسمش رو میدونه بگه که هم ما راحت بشیم و هم سیستم رو به خطر نندازیم !؟

flash118
چهارشنبه 07 مهر 1389, 14:51 عصر
دوست عزیز کدوم برنامه منظورتون هست ؟ من روش گفتم من برنامه معرفی نکردم

si6arp
چهارشنبه 07 مهر 1389, 17:57 عصر
دوست عزیز کدوم برنامه منظورتون هست ؟ من روش گفتم من برنامه معرفی نکردم

برنامه ای هست که از وبکم خود سیستم فیلم برداری میکنه . حتی زمانی که ویندوز لاگ آف هست هم کار میکنه و به فیلم برداری ادامه میده تازی چیزی هم روی دسکتاپ دیده نمیشه که کسی بفهمه !!!!

flash118
چهارشنبه 07 مهر 1389, 21:19 عصر
برنامه ای هست که از وبکم خود سیستم فیلم برداری میکنه . حتی زمانی که ویندوز لاگ آف هست هم کار میکنه و به فیلم برداری ادامه میده تازی چیزی هم روی دسکتاپ دیده نمیشه که کسی بفهمه !!!!
دوست عزیز این برنامه حتما اهداف جاسوسانه داره من بازم می گردم البته یه نمونه بود که توسط نت ورک از کلاینت ها فیلم می گرفت اونو براتون بررسی میکنم اگه همچین امکاناتی داشت براتون قرار میدم من تا بحال به این موضوع دقت نکرده بودم

si6arp
چهارشنبه 07 مهر 1389, 21:40 عصر
خوب البته شما خیلی لطف میکنید در حق من.. راستش دنبال این برنامه ای که شما میگید هم میگشتم که میگید دارید. اگه میشه لینک دانلود بدید ممنون میشم.

cardano7
چهارشنبه 07 مهر 1389, 23:58 عصر
اگه میشه یکم توضیح بدید که چطور کدی رو میشه در سطح کرنل قرار داد؟

flash118
پنج شنبه 08 مهر 1389, 00:37 صبح
دوست عزیز قبل این روش یه روش دیگه گفتم بنظرتون آسون اون نیست یه بررسی کنید اگه خواستید چشم ولی خطرناک هست ها از من گفتن من خودم به شخصه یه سیستم براش قربانی دادم الانم دقیق یادم نیست چیکارش کردم ولی اون کارو کردم و ج.اب داده

ramin_ramin
پنج شنبه 08 مهر 1389, 09:38 صبح
با سلام
شما میتونید از windows sevice استفاده نمائید

si6arp
پنج شنبه 08 مهر 1389, 19:59 عصر
با سلام

اگر امكان داره يه نمونه پروژه ارائه بديد ممنون ميشم.
با سپاس

cardano7
پنج شنبه 08 مهر 1389, 21:44 عصر
با سلام

windows sevice چیه؟

mostafa_shaeri_tj
پنج شنبه 08 مهر 1389, 23:34 عصر
سلام. برای مثال من برنامه ای دیدم که قبل از بالا اومدن دسکتاپ و وقتی که هنوز تو صفحه ی لاگین هستی اجرا میشه و به وسیله دوربین ازت عکس میگیره تا با تشخیص چهره بتونی لاگین کنی.
میخوام بدونم چطوری میتونه تو صفحه لاگین برنامه رو اجرا کنه؟؟؟

AmirAmiri
جمعه 09 مهر 1389, 00:16 صبح
سلام.
شاید اونی که شما دیدی در واقع یک سرویس راه اندازی میکنه. اگه توجه کرده باشید، در هنگام loading ویندوز، تمامه سرویس ها راه اندازی میشن. سرویس هایی مثل درایورها و مدیریت هارد و کرنل ها و غیره پس امکان داره اون برنامه هم یک سرویس فعالسازی کرده باشه که startup اون روی boot قرار داره با این حالت، اون سرویس قبل از صفحه لاگین بار گذاری میشه یعنی در هنگامی که لوگوی ویندوز داره نمایش داد میشه.
میتونید اون برنامه رو نصب کنید و سرویس های ویندوز رو دوباره چک کنید. ببینید سرویس اون برنامه روی چه حالتی هستش. احتمالا boot باشه.
با دستور sc توی داس میتونید سرویس ها رو ببینید و startup اونها رو ملاحظه کنید.
موفق و پیروز باشید.