PDA

View Full Version : تاپیک های به نتیجه نرسیده

reza6384
چهارشنبه 07 مهر 1389, 15:47 عصر
سلام.

من یک انتقاد داشتم، چند دقیقه پیش داشتم تاپیک چگونه مدیر سایت شویم؟ رو می خوندم، و اتفاقاً مبحث من هم یک مبحث مدیریتی هست.

من میخوام بحث تاپیک های تکراری و خسته کننده رو مطرح کنم، بارها شده که یک پست زدم و خیلی منتظر جواب بودم، اما توی تالارهای شلوغی مثل VB و #C فقط چند ساعت طول میکشه تا تاپیک جدید شما در بین انبوهی از سوال های تکراری ناپدید بشه و معمولاً چون خیلی ها صفحه اول رو برای جواب دادن نگاه میکنند کسی که به جواب سوال نرسیده میاد با پست های جدیدی با عنوان مثلا "کسی نبود سوال ما رو جواب بده" پستش رو دوباره به صفحه اول منتقل میکنه.
این هم یک نقل قول از یکی از دوستان در تاپیک "چگونه مدیر سایت شویم؟"

خب اینجاست که باید یکی جواب بده به این سوالات وقتی بیشتر اعضای یک سایت مبتدی باشه چه انتظاری از بقیه اعضا میره؟
به شخصه من چندین بار سوال پرسیدم کسی جواب نداد! حتی اعضا و مدیران و بعد با تلاش از جا های دیگر یا فروم خارجی یافتم!
حتی دوستان من هم که در سایت عضوند براشون همین مسئله بوده!!

ببینید ، من نظرم اینه که این تاپیک های تکراری کیفیت رو پایین میاره. و اینکه فکر میکنم که پست هایی که صفر تا پاسخ داره دو حالت داره. یا خیلی بیش از حد تکراری و ساده هست یا اینکه پیشرفته و تخصصیه.
من تقاضایی که دارم اینه که اگر میشه کاری کنید یک دسترسی برای تاپیکهای به نتیجه نرسیده و بی پاسخ وجود داشته باشه و مدیران محترم تکراری ها و مبتدی ها رو حذف کنند و سایر برنامه نویس های حرفه ای هم پاسخگوی سوالات تخصصی و پیچیده باشن.
و در ضمن میدونم که ایجاد تاپیک های جامع (بیان کلیات) که جواب سوال خیلی ها باشه زمان زیادی میگیره، اما اگر تعدادش بیشتر باشه باعث حذف خیلی از سوالات تکراری میشه.

خلاصه اینکه با اجازه دوستان از طرف عده زیادی از برنامه نویسان این سایت از شما مدیران محترم میخوام که یک فکر جدی به حال تاپیک های تکراری بفرمایید.

با تشکر.

reza6384
شنبه 10 مهر 1389, 23:02 عصر
البته ظاهراً این تاپیک هم خیلی تکراری بود!!!!