PDA

View Full Version : سوال: مشخصات سخت افزار

navidkhalilian
دوشنبه 12 مهر 1389, 21:06 عصر
سلام دوستان من می خوام مشخصات سخت افزار یک کامپیوتر در شبکه رو بدست بیارم.بع عنوان مثال Serial Number هارد یا هر سخت افزار دیگه ای از یک کامپیوتر در یک شبکه محلی(Lan) با شماره IP مثلا 192.168.0.1
.آیا دوستان می تونند منو راهنمایی کنند؟؟؟؟ممنون.البته اینو بگم نمی خوام با هیچ نرم افزاری روی سرور ارتباط داشته باشم یعنی نمی خوام یه برنامه بزارم روسرور و از روی کلاینت بهش بگم اطلاعاتت رو بفرست.نمی خوام با Socket کار کنم.مرسی

حتی اگر با sql بشه هم خوبه.فقط دوستان یادتون باشه اطلاعات کامپیوتر سرور رو می خوام نه سیستم local

kh2003
سه شنبه 13 مهر 1389, 14:44 عصر
سلام دوست عزیز .
یکی از دوستان یک فایل PDF گذاشتن که فکر کنم به دردت بخوره. به هر حال ضرری نداره
اینم لینکش:
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=56345&d=1284496514

flash118
سه شنبه 13 مهر 1389, 22:53 عصر
دوست عزیز الان شما بلاخره کدوم راه رو انتخاب کردید ذخیره اطلاعات سرور در دیتا بیس و ارسال به برنامه شما یا نه ارتباط آنلاین با سرور و انجام دستورات گزارش گیری آنلاین از سرور شما جالا کدوم راه رو انتخاب می کنید مشخص کنید تا کد مورد نظر رو خدمتتون ارائه بدهم موفق باشین یا حق

navidkhalilian
چهارشنبه 14 مهر 1389, 00:41 صبح
دوست عزیز الان شما بلاخره کدوم راه رو انتخاب کردید ذخیره اطلاعات سرور در دیتا بیس و ارسال به برنامه شما یا نه ارتباط آنلاین با سرور و انجام دستورات گزارش گیری آنلاین از سرور شما جالا کدوم راه رو انتخاب می کنید مشخص کنید تا کد مورد نظر رو خدمتتون ارائه بدهم موفق باشین یا حق
سلام دوست عزیز من می خوام آنلاین باشه.ممنون

navidkhalilian
پنج شنبه 15 مهر 1389, 00:32 صبح
آقا پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟قرارشد کد بدید.دوستان کسی نمی خواد کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟:کف: