PDA

View Full Version : مشکل با ارسال email

nooshin_k
سه شنبه 13 مهر 1389, 10:18 صبح
سلام
من می خواهم مقادیری را که از دیتا بیس در صفحه نشان می دهم را میل کنم
اما میل که می کنم مقادیر را نشان نمی دهد text box حالی نشان می دهد
کسی می تواند راهنمایی کند؟

iran_sky
سه شنبه 13 مهر 1389, 10:38 صبح
با سلامشما اگه برنامه رو بزار ی بهتر میشه کمکتون کرد

majnun
سه شنبه 13 مهر 1389, 10:40 صبح
کدتونو بزارید ببینیم از چیه

nooshin_k
سه شنبه 13 مهر 1389, 11:57 صبح
protectedvoid Page_Load(object sender, EventArgs e)
{
if (!IsPostBack)
{

DataSet2TableAdapters.personelyTableAdapter da1 = new DataSet2TableAdapters.personelyTableAdapter();
DataSet2.personelyDataTable dt1 = newDataSet2.personelyDataTable();
da1.FillBy(dt1, Session["1"].ToString());
DataSet2.personelyRow row1;
row1 = dt1[0];
Text1.Value = row1.Prsnum;
Text2.Value = row1.name;
Text3.Value = row1.Proj_Name;
Text4.Value = row1.Moavenat;
}
}

protectedvoid Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
System.Net.Mail.MailMessage mailMsg = new System.Net.Mail.MailMessage();
mailMsg.From = new System.Net.Mail.MailAddress("n.kosha@yahoo.com");
//mailMsg.From = new System.Net.Mail.MailAddress(TextBox1.Text);
mailMsg.To.Add("noosh_k1980@yahoo.com");
mailMsg.Subject = "salam";
mailMsg.IsBodyHtml = true;

mailMsg.Body = "<html><body><table align=right bgcolor=#99ccff border=2 style=width: 100%; height: 100%><tr><td> :<input id=Text1 readonly=readonly type=text /> :<input id=Text2 runat=server readonly=readonly type=text />:<input id=Text3 runat=server readonly=readonly type=text />:<input id=Text4 runat=server readonly=readonly type=text /></td></tr></table></body></html>";
);

System.Net.Mail.SmtpClient obj = newSmtpClient("webmail1");

obj.Send(mailMsg);
}
}

nooshin_k
سه شنبه 13 مهر 1389, 14:13 عصر
کسی پاسخ نمی ده؟

KavoshGar_ir
سه شنبه 13 مهر 1389, 16:01 عصر
کسی پاسخ نمی ده؟
فکر میکنم قسمتی که اطلاعات را از دیتابیس میخونی مشکل داره! برای اینکه ببینی کجای کار ایراد داره ...

1.اطلاعات را از دیتابیس بخوان داخل چند لیبل آزمایشی که روی صفحه گذاشتی بریز ببین اطلاعات نمایش میده ...

2.بخشی که برای ایمیل نوشتی را جداگانه تست کن و دستی مقدار بده ببین ایمیل ارسال میشه

nooshin_k
چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:37 صبح
سلام
اطلالاتی که از دیتا بیس می خونم هیچ مشکلی نداره و درست در textbox ها نمایش می دهد ارسال email هم مشکل نداره مشکلم این است که مقدار text boxها که اطلاعات دیتا بیس در آن ریخته شده را در email نشان نمی دهدtext box خالی در email نشان می دهد

aserfg
چهارشنبه 14 مهر 1389, 11:03 صبح
دوست عزیز معلومه که باید textbox خالی نشون بده چون textbox خالی رو داری ارسال می کنی .

mailMsg.Body=textbox1.text;

textbox1 همون تکست یاکسی که تو صفحه ات اطلاعات فیلدی از بانک که می خوای بفرستی رو نشون می ده

nooshin_k
چهارشنبه 14 مهر 1389, 12:58 عصر
ممنون از راهنمایی تون
اما در قالب HTML لازم دارم باشد با این کد شما هم امتحان کردم مشکلم حل نشد

aserfg
چهارشنبه 14 مهر 1389, 13:30 عصر
خوب برادر یا خواهر عزیز چه فرقی می کنه شما هر قالبی رو می خوای بهش بده ولی اون کد بالات اشتباهه تو فقط به قول خودت داری قالب html رو می فرستی این که یه کار خیلی ساده است من توی سایتم تمامی مقالاتم رو به همون شکل اچ تی ام ال می فرستم یه نگاه بنداز :
http://persianarticle.org/article.aspx?id=7&idauthore=1

nooshin_k
چهارشنبه 14 مهر 1389, 14:03 عصر
ممنون از کمک تون اما من در سایتتون چیزی در مورد emailپیدا نکردم(search ham kardam(

مشکل من این است که چگونه فیلدها را در قالب html بفرستم

nooshin_k
دوشنبه 19 مهر 1389, 11:16 صبح
کسی راهنمایی نمی کنه؟

aserfg
دوشنبه 19 مهر 1389, 12:13 عصر
راهنمایی که می کنیم ولی متاسفانه دقت ندارید . من گفتم شما دارید تگهای اچ تی ام ال رو ارسال می کنید نه متن مقاله رو . اون آدرسی هم که دادم اونجا من مقالات سایتم رو کاربر به هر آدرسی بخواد می فرسته.

karim orooji
دوشنبه 19 مهر 1389, 12:39 عصر
با سلام دوست گرامی
من هم مشکل شما رو داشتم کل اینترنت رو زیر و رو کردم هر کی یک جور جواب میده برای خودش
آی از یور کنترول استفاده کن edit html ها استفاده کن
من یک پستی گذاشته بود در رابطه با همین موضوع که گفته بود قالب ایمیلتو بریز توی string سپس ارسال کن ایمیل . دمش گرم
این برنامه ای که برای شما گذاشتم
اگر دکمه نمایش قالب رو بزنید اون قالب ارسالی رو برای شما نشان خواهد کرد
و اگه نمی خواهید اون قالب برای شما ارسال شود
طراحیشو خودتون انجام بدید
روش کار :
ابتدا قالب تون رو طراحی کنید . هر چوری که مایلید به سلیقه آدمی بستگی داره
سپس کد قالب رو کپی کرده به یک فایل متنی همون notpad خودمون برده در کد ها singel کوتیشن ها رو به duobel کوتیشن بدید از replace استفاده کنید " به ""
مثال یعنی این کد رو :

"<table border="1" style="height: 113px; width: 616px" bordercolor="000000">

به این کد تغییر دهید

""<table border=""1"" style=""height: 113px; width: 616px"" bordercolor=""000000"">

انجام دهید
اگه دقت من در برنامه متغییری در برنامه تعریف کردم به نام str که کد مربوط به قالب ایمل رو در اون گذاشتم
من در برنامه یک بانک قرار دادم که اگه ایمیل ورودی با ایمیل دراخل بانک برابری کردن بیاد یورز و پسورد کاربر رو براش ارسال کنه
با عرض شرمندکی وقتم کافی نبود که برنامه رو برای شما کاملش کنم
برای همن سریع توضیح میدم
ابتدا به بانک رفته برای شما در داخل بان درون فیلد ها نوشتم که چطوری فیلد باید پر شود
که باید اطلاعات فرد گیرنده رو وارد نماید همراه با مشخصات و ایمیل که بصورت دستی هم این کار باید انجام شود
سپس به کد ارسال ایمیل در برنامه بروید برای شما در کد جاهایی که فارسی نوشتم رو ایمیل و پسورد ایمیل فرستنده رو ابتدا مشخص کنید

سپس برنامه رو اجرا کرده
طبق دستوری که در برنامه هستش اگه ایمیل در بانک موجود باشه
ایمیل ارسال میشه یک پیام قرمز رنگ برای شما نمایش داده میشه که ارسال ایمیل با موفقیت انجام شد

راستی من در برنامه چند تا متغیر گرفتم که میاد در لا به لایه اون قالب جاشون کردم
اسم های متغیر ها اینه user_i - pass - maile - date_day میباشد
که زمانی که شرط برقراره میاد اطلاعات از قبیل یوزر و پسور user_i - pass در این متغییر ها میریزه
maile اینم متغییر مربوط به ایمیل گیرنده
date_day با یک کامپوننت تاریخ رو تبدیل کرده تاریخ ارسال رو نمایش میده در ایمیل گیرنده

کاملا این برنامه توسط خودم چندین بار چک مشکلی نداره
اگه باز هم مشکلی مطرح کن

موفق باشی

aserfg
دوشنبه 19 مهر 1389, 18:55 عصر
با سلام دوست گرامی
من هم مشکل شما رو داشتم کل اینترنت رو زیر و رو کردم هر کی یک جور جواب میده برای خودش

آخه مهندس قبل از این که نظر بدی یه نگاهی به صفحه قبل و کد ایشون بنداز ببین چه مقداری رو داره ارسال می کنه:

mailMsg.Body = "<html><body><table align=right bgcolor=#99ccff border=2 style=width: 100%; height: 100%><tr><td> :<input id=Text1 readonly=readonly type=text /> :<input id=Text2 runat=server readonly=readonly type=text />:<input id=Text3 runat=server readonly=readonly type=text />:<input id=Text4 runat=server readonly=readonly type=text /></td></tr></table></body></html>";
);

بعد ایشون فرمودند :

اطلالاتی که از دیتا بیس می خونم هیچ مشکلی نداره و درست در textbox ها نمایش می دهد ارسال email هم مشکل نداره مشکلم این است که مقدار text boxها که اطلاعات دیتا بیس در آن ریخته شده را در email نشان نمی دهدtext box خالی در email نشان می دهد
که با توجه به کدشون باید هم همینطور باشه .

karim orooji
دوشنبه 19 مهر 1389, 20:06 عصر
با سلام

آخه مهندس قبل از این که نظر بدی یه نگاهی به صفحه قبل و کد ایشون بنداز ببین چه مقداری رو داره ارسال می کنه:
پرفسور عزیز همشهری گرامی
دوستمون گفته مشکل من اینه که چرا تکس ها در ایمیل ارسالی خالیه
من به صورت کامل برای دوستمون و دیگران دوستان توضیح دادم
که باید چیکار کنه
و اگه برنامه رو دانلود کنی
متغییر str رو تا اخر خط نگاه کن
حتماً متوجه خواهی شد

موفق باشی

aserfg
دوشنبه 19 مهر 1389, 21:12 عصر
من نمی گم کد شما اشتباهه شما به کد ایشون نگاه کن . داره این مقدار رو می فرسته :

<html><body><table align=right bgcolor=#99ccff border=2 style=width: 100%; height: 100%><tr><td> :<input id=Text1 readonly=readonly type=text /> :<input id=Text2 runat=server readonly=readonly type=text />:<input id=Text3 runat=server readonly=readonly type=text />:<input id=Text4 runat=server readonly=readonly type=text /></td></tr></table></body></html>
اینجا کسی برای خودش نظر نمی ده . برای کمک به دوستانی مثل ایشون هست که ما و بقیه اینجا سر می زنیم ضمنا خودمون هم اگه مشکل داشتیم مطرح کنیم.

si6arp
دوشنبه 19 مهر 1389, 21:46 عصر
با سلام
به امضاء من توجه کنید
با سپاس