PDA

View Full Version : فرستادن شناسه یک رکورد به صفحه ی دیگه

night11
یک شنبه 02 مرداد 1384, 06:39 صبح
سلام
نمی دونم چقدر عنوان رو درست انتخاب کردم اما سوالم رو کامل اینجا میپرسم
قبلا از همکاری شما تشکر می کنم
دوستام من یک جدول دارم و در یک صفحه مقادیر این جدول رو نمایش دادم حالا می خوام یک لینک برای ویرایش جدول بزارم یعنی کنار یک فیلد یک لینک بعنوان ویرایش باشه بعد من با کلیک روی اون وارد صفحه ای بشم و اطلاعاتی رو که به روز می کنم مخصوص همون رکورد باشه

unknown
یک شنبه 02 مرداد 1384, 08:55 صبح
فکر میکنم منظورتون کار در صفحات وب باشه
اگه این طوره شما میتونید با موقعی که جدول رو پر میکنید شناسه رکورد رو نیز به عنوان پارامتر از نوع متد get به url خود اضافه کنید و در صورت کلیک بر روی آن پارامتر را بخونید حالا شناسه در اختیار شماست

night11
یک شنبه 02 مرداد 1384, 10:25 صبح
درسته دوست من منظور من همینه اما اگه میشه بیشتر توضیح بدین یا با یک مثال
ممنون

tabib_m
یک شنبه 02 مرداد 1384, 18:07 عصر
<table align="center" border cellspacing="0" style="border: 1px solid black; margin-top: 0px;"><tr><td style="border: 1px solid black;">نام</td><td style="border: 1px solid black;">نام خانوادگی</td><td style="border: 1px solid black;">شناسه</td><td style="border: 1px solid black;">ویرایش</td></tr><tr><td style="border: 1px solid black;">محسن</td><td style="border: 1px solid black;">محسنی</td><td style="border: 1px solid black;">1</td><td style="border: 1px solid black;">ویرایش</td></tr><tr><td style="border: 1px solid black;">علی</td><td style="border: 1px solid black;">علوی</td><td style="border: 1px solid black;">2</td><td style="border: 1px solid black;">ویرایش</td></tr><tr><td style="border: 1px solid black;">صادق</td><td style="border: 1px solid black;">صادقی</td><td style="border: 1px solid black;">3</td><td style="border: 1px solid black;">ویرایش</td></tr></table>

فکر کنم منظورت این باشه . یعنی بتونی کلید "ویرایش" رو بزنی و بری به قسمت ویرایش

میتونی کلمه "ویرایش" رو اینجوری توی تیبلت بذاری

&lt;a href="edit.php?serial=$shenase"&gt;ویرایش&lt;/a&gt;
که $shenase همون شناسه ایه که توی هر رکوردت گذاشتی.

night11
یک شنبه 02 مرداد 1384, 19:18 عصر
مرسی دوست من از کمکت ممنون
اگه موردی بود دوباره مزاحم می شم

night11
دوشنبه 03 مرداد 1384, 20:00 عصر
سلام
آقا یک مشکل برای همین سوال بالا وقتی من می خوام با باتون فرم رو سابمیت کنم دیگه جدول اپ دیت نمی شه اما بدون چک کردن فشردن باتتون درست عمل می کنه چطوری بعد از فشردن باتتون شناسه رو نگه دارم
قبلا هم تشکر می کنم

tabib_m
دوشنبه 03 مرداد 1384, 22:07 عصر
اونم مثل همینه
توی باتون جایی که میخوای url رو وارد کنی همونی که توی a href وارد کردی رو بزن

night11
دوشنبه 03 مرداد 1384, 22:58 عصر
اونم مثل همینه
توی باتون جایی که میخوای url رو وارد کنی همونی که توی a href وارد کردی رو بزن

عرض ادب
میشه بیشتر توضضیح بدین
ممنون

tabib_m
سه شنبه 04 مرداد 1384, 20:41 عصر
تو وقتی میخوای باتون رو بسازی دستور میدی که در صورت کلیک شدن بره به فلان url .
این urlی رو که وارد میکنی باید یه "؟" بزاری بعد متغیرت رو وارد کنی مثلا اگر صفحه ای که میخوای بری edit.php باشه باید url ت رو به صورت edit.php?serial=$shenaseh تایپ کنی.
البته $shenase همون شناسه ایه که توی تیبلت میذاری.