PDA

View Full Version : مشکل در internet sharing

hadikitaro
پنج شنبه 15 مهر 1389, 11:16 صبح
با سلام خدمت دوستان. توی مجموعه ای 15 کلاینت وجود داره که 5 کلاینت آی پی ولید
دارند که دارای اینترنت هم هستند و ما بقی آی پی ولید ندارند و مسلما اینترنت هم ندارن.
یکی از این کلاینتها که آی پی ولید دارند رو میخواهیم به عنوان سرور انتخاب کنیم که بقیه
کلاینتهای فاقد اینترنت هم دارای اینترنت بشن. یکی ccproxy رو پیشنهاد کرد ولی
تنظیماتش رو بلد نیستم. اگه فکر دیگه یا راه دیگه ای به نظرتون میرسه لطفا راهنمایی
بفرمایید.

razeghi_loved
پنج شنبه 15 مهر 1389, 23:48 عصر
اگر ببخشیدا ببخشیدا مجموعه خر تو خر هست اینترنت رو توسط ICS خود ویندوز شییر کن بره تموم
البته باید دوتا کارت شبکه داشته باشی یعنی نمی تونی اگر اینترنت رو از طریق کارت شبکه ات می گیری اینترنت رو به بقیه هم بدی باید کارت شبکه دوم داشته باشی

shervin_agh67
دوشنبه 19 مهر 1389, 22:55 عصر
همون طور که دوستمون هم گفتن می تونی از خود ویندوز برا این کار استفاده کنی و تنها خرجش یک کارت اضافی شبکست . ولی اگه می خوای کارت حرفه ای باشه و برای جای مهمی داری این کارو انجام میدی اون سیستم مورد نظر رو باید تبدیل به سرور پراکسی کنی . من برا این کار میکروتیک رو پیشنهاد می کنم. چون خیلی سبکه و کار باهاش راحته. البته اگه کرکش گیر بیاد.

shahab2025
پنج شنبه 22 مهر 1389, 08:26 صبح
سلام
من مدتهاست برای این کار از ccproxy استفاده میکنم
مشکلی هم ندارم
option هاش هم زیاده
اگر مایلی داشته باشی میتونی از سایت www.kamyabonline.com (http://www.kamyabonline.com) دانلود کنی

سوالی بود من هستم

mhsaleh
چهارشنبه 05 آبان 1389, 14:59 عصر
باید ابتدا مشخص شود ساختار شبکه شما به چه صورت می باشد اگر تمام ۱۵ کلایت توسط یک سویچ به هم متصل شده اند بر روی کارت شبکه سروری که IP Valid دارد و می خواهید اینترنت از طریق اون شیر شود یک آی پی دوم غیر ولید در رنج کاربران که می خواهند از اینترنت استفاده کنند ست کنید. سپس سرویس مربوط به NAT را در آن فعال نمایید. گیت وی را در رایانه های کاربر آدرس آی پی اینولید سرور قرار دهید.