PDA

View Full Version : تبدیل تصویر به DWG

شفیعی
پنج شنبه 03 مهر 1382, 00:33 صبح
سلام

یکسری نقشه داریم که اسکن شده اند وتبدیل به فایل با پسوند TIF شده اند ایانرم افزاری هست که بتواند این فایلها را به فایلهای اتوکد 14 تبدیل نماید اگر هست اسم این نرم افزار چیست

در ثانی اگر بخواهیم چنین برنامه ای بنویسیم از کجا باید شروع کنیم وایا کسی از دوستان در این زمینه کاری انجام داده است ویا سایتی را می شناسد که نمونه ای دراین زمینه داشته باشد

شفیعی
جمعه 04 مهر 1382, 20:08 عصر
سلام
ایا کسی از دوستان می داند فرمت فایلهای DXF به چه صورت است وچه طور می توان این فایلها را ایجاد نمود

shaniaki
شنبه 05 مهر 1382, 00:13 صبح
با عرض ادب:
من در این مورد کار نکرده ام. اما خیلی وقت ها همراه این گونه برنامه ها یک SDK موجود است که این دسته اطلاعات در آن موجود است(مثلا 3DS MAX) یک چنین چیزی دارد.
ضمنا یادم هست یک نفر در forum قبلی کاری در این زمینه انجام می داد. اگر باشد احتمالا جواب می دهد.

یه عشق برنامه نویسی خفن

شفیعی
دوشنبه 07 مهر 1382, 16:04 عصر
سلام
ایا خود دلفی کامپوننتی برای لود فایلهای DXF دارد یا نه اگر دارد اسم این کامپوننت چیست وچگونه می توان تهیه نمود

شفیعی
دوشنبه 07 مهر 1382, 16:05 عصر
سلام
ایا خود دلفی کامپوننتی برای لود فایلهای DXF دارد یا نه اگر دارد اسم این کامپوننت چیست وچگونه می توان تهیه نمود

m_Khodai
دوشنبه 07 مهر 1382, 21:31 عصر
آره آقای شفیعی
یه برنامه در این مورد هست به نام R2V (رستر تو وکتور ) که دقیقا برای کار شما ساخته شده است.می تونی از کاربران GIS یا از برو بچه های گروه GIS تربیت مدرس ÷یدا کنی.
گوربان سنه

شفیعی
سه شنبه 08 مهر 1382, 03:35 صبح
سلام
برنامه ای را که گفتی از کجامی توان تهیه نمود

شفیعی
دوشنبه 24 فروردین 1383, 05:42 صبح
سلام
دوست عزیز نرم افزاری را گفته اید دیدم کیفیت خوبی ندارد

rambod51
دوشنبه 24 فروردین 1383, 12:44 عصر
دوست عزیز می تونی از نرم افزار scan to cad که مخصوص این کاره استفاده کنی من قبلا اونو داشتم ولی الان نمی دونم کجا گذاشتم اگه پیدا کردم برات ارسال می کنم.

JavanSoft
دوشنبه 24 فروردین 1383, 13:10 عصر
از سایت من دریافت کنید