PDA

View Full Version : ASProxy

3nitro
دوشنبه 03 مرداد 1384, 22:08 عصر
آیا همچین برنامه ای اصلا امکان نوشتنش با ASP هست ؟ مثل phproxy که یه نمونه میذارم : اینجا کلیک کنید (http://s122397494.onlinehome.us/ksn/index.php)
متاسفانه چون از php هم زیاد سر در نمیارم طرز کار phproxy رو هم نمی فهمم .

jirjirakk
چهارشنبه 05 مرداد 1384, 02:09 صبح
آره عزیز میشه با ای اس پی هم نوشتش
اگه به مقداری که به فایل پی اچ پی گت شده دقت کنی می بینی که آدرس هون سایت هست که دارین می بینینش با این تفاوت که به مقداری به راست یا چپ شیف داده شدن و توی برنامه هم اومدن آدرسی رو که وارد شده رو به عنوان یک فایل باز میکنن و کلی کار دیگه که تغییر لینک ها و ... رو انجام میده

dr-solomons
پنج شنبه 06 مرداد 1384, 07:55 صبح
اگه میشه نوشت خوب یه سادشو بنویس

saeedkhan
جمعه 07 مرداد 1384, 22:29 عصر
من میدونم با asp.net میشه فقط قضیه رو تعریف میکنم
میدونیم که هر سایت asp که توسط سرور اجرا میشه قبل از client از دیواری به عنوان مثال iis اجرا و به html تبدیل میشه حالا باز هم میدونیم که قبل از این دیوار تمامی دست برنامه نویس برای نوشتن بازه تنها کار اینه که با دستوراتی شبیه response.redirect تمامی فایل های سایت مورد نظر گرفته بشه بر روی سرور دوباره ساخته بشه (منظور از ساخته شدن نوعی کپی موقت که در ویندوز های سرور 2003 برای جلوگیری از بالا رفتن حجم استفاده میشه) و به client برسه البته این برای کسانی که در ایران از سرور های آمریکایی که به اینترنت آمریکا یا کانادا متصل است استفاده میشهچون اون ها فیلتر ندارند . به نوعی میشه گفت سوء استفاده از تکنولوژی server side به سود client اگه جاییش نا مفهومه بگید توضیح بدم .
ازم کد نخاید چون فقط تئوریش ماله منه ولی مطمئنم عملیه . !

روز خوش

saeedkhan
جمعه 07 مرداد 1384, 22:31 عصر
البته فراموش کردم بگم پهنای باند بزرگترین مشکلشه.

3nitro
شنبه 08 مرداد 1384, 13:06 عصر
بله منم تقریبا یک چیزی تو همین مایه ها شنیده بودم که برنامه باید سایت رو دانلود کنه درون خودش بعد به ما نشون بده . بنابراین پنهای باند زیادی میخواد . برنامه های فیلتری که در ایران استفاده میشه فرم ها رو هم چک میکنه که برنامه phproxy قبل از ارسال فرم به سرور اول کدش میکنه بعد مثل اینکه سایت رو میاره و همه عکس ها و لینکها و ... رو هم کد میکنه . فکر کنم نوشتن این برنامه با asp غیرممکن به نظر میرسه .

koosha system
سه شنبه 17 آبان 1384, 12:10 عصر
اصلا غیر ممکن نیست
آقایون من یک نمونه از ASP Proxy رو دارم.
امتحان کنید: http://b.1asphost.com/knqx/index.asp

shahroozj
سه شنبه 17 آبان 1384, 14:09 عصر
سورس این برنامه را میشه پست کنید

koosha system
سه شنبه 17 آبان 1384, 14:37 عصر
باید ذکر کنم که یک مشکاتی هم داره.مثلا با PHPbb مشکل داره.
کل سورسش 10 خط است.

danial82
سه شنبه 17 آبان 1384, 16:31 عصر
عکسها رو هم نشون نمیده
اگه میشه سورس شو هم بزار
با dot رو نداری؟

shahroozj
دوشنبه 23 آبان 1384, 14:23 عصر
جناب koosha system لطفا سورسش را بگزارید یا آدرسی برای دانلود بدهید
با تشکر

koosha system
شنبه 28 آبان 1384, 20:01 عصر