PDA

View Full Version : کمک در مورد انتخاب کتاب مناسب

aras00000
سه شنبه 04 مرداد 1384, 04:51 صبح
من به تازگی برنامه نویسی جاوا رو شروع کردم و نیاز به یک کتاب جامع و ساده و در عین حال به صورت خودآموز دارم لطفا کتاب مناسب رو به من معرفی کنید در ضمن ذکر کنید که این کتاب انگلیسی هست یا فارسی ممنون

xmazdak
پنج شنبه 13 مرداد 1384, 16:26 عصر
سلام دوست عزیز من هم تازه کار با جاوا رو شروع کردم . یک کتاب از عین الله جعفر نژاد قمی هست که مثل بقیه ی کتابهای این آقا کتاب بدی نیست .

من خودم هم گرفتمش . فقط اینکه درباره ی کار با دیتا بیس ها چیزی نداره ، اما برای شروع خوبه !

قربان شما ، مزدک !

the_angel_of_bennet
شنبه 05 شهریور 1384, 17:37 عصر
کتاب برای جاوا به زبان پارسی فقط کتاب جاوا، جاوا، جاوا است نوشته مورفی
اما کتاب خوب به زبان انگلیسی که در ایران آفست هم شده کتاب دیتل ، که فوق العاده کتاب خوبیه

mogh67
سه شنبه 28 مهر 1388, 11:13 صبح
من هم چند ماههه جاوا رو شروع کردم و درمورد کتاب های آموزشی چند نکته خوب رو فهمیدم:
بهترین گزینه کتابهای زبان اصلی برای مسلطین به انگلیش!
اما در مورد کتابهای فارسی،
بهتره سراغ کتابهاییی برید که تألیفی هستند و نه ترجمه ای
2 تا کتاب که تجربه خوندنشون رو دارم جاوا در 24 ساعت رابرت کادنهد که برای کسی که می خواد مقدماتی یاد بگیره
البته نیمه اول خوب و نیمه دوم تقریبا بده

کتا راهنمای جامع جاوا هم که برای اتشارات نشر و گسترش علومه، برای کسی خوبه که میخواد تمام جزئیات رو مو به مو یاد بگیره. ولی باید وقت زیادی پای این کتاب بذاری چون خیلی کلفته!

Danial_abdi
چهارشنبه 29 مهر 1388, 23:41 عصر
پیشنهاد من کتاب دایتل Java, How To Program است البته انگلیسی بخوانید بهتر است. کتاب بسیار خوب توضیح داده است. پس از آن DEITEL - Java Advanced How to Program را بخوانید. فکر کنم ترکیب این دو تا خیلی خوب باشد.