PDA

View Full Version : کمک در مورد تجزیه تحلیل سیستم انبارداری و فروش

adele60
چهارشنبه 21 مهر 1389, 14:09 عصر
سلام
من میخوام یه برنامه سیستم انبارداری و فروش بنویسم و می خوام خیلی مرتب باشه برایه همین میخوام اول کامل نمودار uml را طراحی کنم اما بلد نیستم می شه کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی تاپیکهای زیادی در رابطه با این موضوع بحث شده اما نصفه رها شده خواهش میکنم اگه کسی چیزی داره که کمکم میکنه فایلشو برام بذاره

Alghoochi
چهارشنبه 21 مهر 1389, 14:44 عصر
اگه مشکلت با خود uml که توصیه می کنم یه کتاب در مورد uml بخون. خیلی بهت کمک می کنه. من uml کار نکردم. ولی اگه مشکلت با تجزیه و تحلیل سیستمه یه توضیح در مورد نرم افزاری که می خوای بنویسی بدی خیلی خوبه. امکاناتی که می خوای داشته باشه. محدودیت ها و ...

adele60
چهارشنبه 21 مهر 1389, 15:13 عصر
ممنون دوست خوبم
من میخوام یه برنامه انبارداری با فروش بنویسم ام میخوام تمام ارتباطام کاملا منطقی باشه شما چیزی در این زمینه دارید که کمکم کنید......

Alghoochi
چهارشنبه 21 مهر 1389, 20:41 عصر
متأسفم. من چند وقت پیش که دنبال uml های آماده بودم. چنین uml توسط یه نفر آماده شده بود ولی همه حاصل کار و تجربیاتشون رو به صورت رایگان در اختیار همه نمی زارن. به دنبال یادگیری uml هستم ولی هنوز مثال و آموزش کاملی ازش پیدا نکردم.

adele60
شنبه 24 مهر 1389, 13:27 عصر
سلام دوستای خوبم اگر کسی میتونی تو طراحی دیتابیس و کد نویسی یک سیستم انبار و فروش که سند حسابداری هم داره کمکم کنه به من ایمیل بزنه ad.fahami @gmail.com