PDA

View Full Version : انتقال از access به sql server

meitti
شنبه 24 مهر 1389, 11:43 صبح
سلام
یه جدول توی بانک اکسس دارم میخوام اطلاعات اون رو بریزم توی یه جدول توی sql
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

devil00x
شنبه 24 مهر 1389, 12:15 عصر
دوست عزیز خیلی راحت میتونی با import کردن جدول تو sql server این کار رو انجام بدی!!!

behrouz_n
شنبه 24 مهر 1389, 19:22 عصر
دوست عزیز خیلی راحت میتونی با import کردن جدول تو sql server این کار رو انجام بدی!!!

میشه دقیقتر دستورش رو توضیح بدی.
مرسی

saeed_r67
شنبه 24 مهر 1389, 20:08 عصر
میشه دقیقتر دستورش رو توضیح بدی.
مرسی

دستور نیست.
تو محیط SQL کلیک راست ، انتخاب گزینه ALL TASKS و بعد ، انتخاب IMPORT DATA

devil00x
یک شنبه 25 مهر 1389, 07:58 صبح
همونطور که saeed_r67 عزیز فرمودند به همین سادگی قابل انجام بازم اگه برات مشکلی پیش اومد مطرح کن تا مشکلت رو حل کنیم.!!!

behrouz_n
یک شنبه 25 مهر 1389, 18:08 عصر
دستور نیست.
تو محیط SQL کلیک راست ، انتخاب گزینه ALL TASKS و بعد ، انتخاب IMPORT DATA

من فکر کردم یک دستور SQL هستش.

من چنین دستوری رو پیدا کردم که برای انتقال یکجای رکورهای یک table از یک دیتابیس به دیتابیس دیگه هست.

SELECT Table1.* INTO Table1 IN 'DatabaseName' from Table1"

بجای اسم دیتابیس نام دیتابیسم که از نوع اس کیو ال موبایل هست رو میزارم که پسوندش sdf هستش ولی ارور میده که فرمت دیتابیس رو نمیشناسه

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 26 مهر 1389, 07:33 صبح
سلام.دوست عزیز هردستوری یک کاربرد خاصی داره.شما به این راحتی نمیتونی فایل mdb رو باز کنی و محتویاتش رو کپی کنید. طبق روشی که در بالا ذکر شد شما میتونید اطلاعاتتون رو انتقال بدید.
ولی اگر میخواهید از یک بانک در Sql به یک بانک دیگه در sql اطلاعات رو جابجا کنید بازهم دو دستور هست.
این دستوری که شما گفتید برای مواقعی هست که این جدول شما در دیتابیس مقصد وجود نداره.
ولی اگر در دیتابیس مقصد هم مثل این جدول وجود داره شما باید از دستور insert into استفاده کنید.
موفق باشید

behrouz_n
سه شنبه 27 مهر 1389, 11:38 صبح
اینکه گفتی از دستور insert into استفاده کنی منظورت اینکه یک رکورد یک رکورد اضافه کنم. یا اینکه با همین دستور هم میشه بطور یکجا همه رکوردها رو به یک جدول دیگه اضافه کرد.
اگه میشه بطور یکجا انتقال داد، ممنون میشم اگه فرم کلی ش رو بنویسی.