PDA

View Full Version : خبر: پاکسازی پستهای اضافی سایت (در پی درخواستهای مکرر اعضاء)

mehdi.mousavi
سه شنبه 27 مهر 1389, 11:29 صبح
سلام.
همونطور که آقای مداح پنج شنبه هفته قبل اعلام کردند (http://barnamenevis.org/forum/announcement.php?f=17)، نرم افزاری برای شناسایی و حذف پستهای اضافی و فاقد محتوای سایت تهیه شده. این عمل بعد از اعتراضهای مکرر به "افت کیفی بخش C#" انجام شد، تا در گام اول، چنین پستهایی رو شناسایی کرده و از سایت حذف کنیم. در حال حاضر، این نرم افزار پستهای فاقد محتوای یک سال اخیر بخش C# رو شناسایی کرده و به همت مدیران، بسیاری از تاپیکها حذف شده، بسیاری از پستها ادغام شده و بسیاری از پستهای فاقد محتوا نیز حذف شده اند.

بخشی از این پست ها عبارتند از:

ووووووووووووووووای! 600 تا فرم؟
دوستان: ککککککککککممممممممممممممک کککککککککککک..............
آقا واقعا شرمندم اما چرا انقدر از این تایپیک به اون تایپیک میفرستین مارووووووووووووووووو.... بخدا اینترنت مون نفتیه....
او خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ شرمنده عجت گاف بزرگی .خیلی ممنون از کمکتون
سلام دوستان منتظره نظرات گرمتون هستم هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااا
خیلی فورییهههههههههههههههههه!
هیچکی جوابییییییییییییینداااااا ااااااااااااااارههههههههه هههه؟
آقا هیچکس نیست کمک کنههههههههههههههههههههه؟
خیلی ممنوووووووووووووووووووونم دوست عزیر
باز هم سلام کسی نظری ندارررررررررررررررررررررر ررررررره؟
دوستان اساتيد محترم مديران سايت چرررررررررررررررررررررررر رررررررررررررررررررا منو نجات نميدييييييييييييين
از دوستان كسي نيست جوابم رو بده ????????? ؟؟؟
از دوستان كسي نيست جوابم رو بده ???????
جواب رو پیدا کردم ::::::::: نمیشه :::::::
سلام دمت گرم.......موفق باشی
جواب بدين ديگه!!!!!!!
مرسي از اين پاسخگويي سريع !!!!!:تشوی ق:
سلام شفاف تر .....
راستی یادم رفت بگم که مثال یادتون نره لطفا. وووووو تغریبا رو با ق مینویسن نه با غ !!!!!!!!!!!!!
آقا کسی بلد نیست؟ برنامه نویسان اساتید!!! الوووووووووو؟
دم شما گرممممممممممممممممممممممم ممممممم
dastet dard nakonekheyli aliiii boodmerci
یعنی هیش کس هیچ نظری نداره!!!!!!!!!!!!!!!!
آهان!!!به گمانم فهمیدم!!!!!واقعا ممنون.
باشه....پس بسم الله..

و هزاران پست دیگه که به مرور زمان حذف خواهند شد.

این وسط، بدون شک عده ای اخطار گرفته یا جریمه خواهند شد (بر اساس قوانین سایت، ارسالهای فاقد محتوا ممنوع بوده و هست). اگر شما هم جزء افرادی هستید که ظرف یکسال گذشته چنین پستهایی در سایت ارسال کرده اید، خودتون زحمت حذف کردن اون پستها رو بکشید قبلا از اینکه نرم افزار مربوطه اونها رو شناسایی کنه. پس از اتمام کار پاکسازی بخش C# از وجود چنین پستهایی، این روند رو در بخشهای دیگه نیز پی خواهیم گرفت. این نرم افزار قادره تا

پستهای فاقد محتوا
پستهایی که برای نگارش متون فارسی از حروف انگلیسی استفاده کرده اند
پستهای مشکوک به فعالیت Warez
و ...

رو شناسایی کنه. طبیعتا به مرور زمان روی این نرم افزار کار خواهم کرد تا قادر به شناسایی پستهای فاقد محتوای بیشتری باشه.

پر واضحه که همه این کارها، وقت و هزینه هنگفتی از من و دیگر بچه های سایت گرفته، حتی شمایی که چنین پستهایی ارسال کرده اید (چون بالاخره هر چی باشه برای نوشتن همین عبارات وقت صرف کرده اید، و صرف وقت یعنی صرف هزینه). بنابراین خواهشمندم تا از این پس در ارسالهای خودتون دقت بیشتری مبذول کنید.

موفق باشید.

silverfox
سه شنبه 27 مهر 1389, 14:49 عصر
به نظرم اگه از همون اول تا پست های نا مربوط گذاشته می شن تصحیح یا پاک بشن شاید اینقدر زیاد و زمانگیر نشن!یه کار قشنگی که به نظرم یکی از فروم های خارجی می کرد(البته خیلی mod داشت و خیلی هم فعال)تا به پاسخ می رسید می نوشت qac-question answered closed و تا پستی هم بی ربط بود درجا برخورد و پاک می شد که این موارد رو در سطح پایین ترش یعنی در حجم کمتر در اینجا می بینم...اولش به نظرم میومد اون فروم چقدر بد برخورد می کنن هی پاک می کنن می بندن ترد ها رو ولی موقع جستجو یا خوندن یه تاپیک انگار داری یه کتاب می خونی مطالب مرتبط هستن و spamی بینشون نیست که 20 صفحه بخونی هر صفحه 1 پست مفید...نمی دونم اگه صلاح می دونین این روش رو شاید پیاده سازیش کنین مطالب رو فشرده تر و بهتر بکنه هم برای خواننده هم برای کسی که دنبال موردی می گرده!

M.T.P
سه شنبه 27 مهر 1389, 14:52 عصر
نرم افزار جالبیه!
تا چه حد به این نرم افزار ایمان دارید؟
یعنی این نرم افزار یه جورایی خط شناسه و قابلیت درک متون رو هم داره! که مطلب رو تشخیص بده و
برای حدف کردنش رای صادر کنه؟!! :متفکر: :گیج: :متعجب:

syntiberium
سه شنبه 27 مهر 1389, 16:53 عصر
احتمالا رای صادر نمی کنه فقط اینجور پست ها و تاپیک ها رو پیدا می کنه و به مدیران نشون می ده تا اون ها هم خودشون یه بررسی انجام بدن و بعد اقدام به حذف آن ها نمایند .من در مورد آف تاپیک ها یه پیشنهاد دارم : کاربران تالار ها را هم به گزارش دادن آف تاپیک ها و کلا پست هایی رو که نرم افزار قادر به شناسایی اون ها نیست دعوت کنید به این صورت که یک دکمه ی اضافی کنار دکمه ی "آگاه کردن مدیریت از مخالفت " ایجاد کنید به نام پاک سازی که در صورت زدن این دکمه به تعداد پست ها اضافه نشود چون تعداد اینگونه پست ها بسیار زیاد است ولی نیاز به گزارش آن ها در کاربران احساس نشده و کاربر در صورت لزوم توضیحی هم در رابطه با آن پاکسازی بدهد .

zizi_zizi69
سه شنبه 27 مهر 1389, 18:49 عصر
نرم افزار جالبیه!:تشویق:

آره برای من هم جالبه، یعنی یک جورایی کامپایلر نوشتید؟!

می تونید یک توضیحی بدین چکار کردید؟

mehdi.mousavi
چهارشنبه 28 مهر 1389, 11:07 صبح
سلام.

به نظرم اگه از همون اول تا پست های نا مربوط گذاشته می شن تصحیح یا پاک بشن شاید اینقدر زیاد و زمانگیر نشن!

بدون شک همینطوره، اما تو دنیای واقعی، هر کدوم از ما ها گرفتاری های خودمون رو داریم و این فرصت رو نداریم که بخواهیم دونه دونه پستهای ارسالی رو مطالعه کنیم تا از محتوای اون مطلع بشیم. برای همین منظور، نیاز به روشی داشتیم که بتونیم این مشکل رو تا حد قابل توجهی حل کنیم.

نرم افزار جالبیه! تا چه حد به این نرم افزار ایمان دارید؟ یعنی این نرم افزار یه جورایی خط شناسه و قابلیت درک متون رو هم داره! که مطلب رو تشخیص بده و برای حدف کردنش رای صادر کنه؟!!

همونطور که syntiberium گفتن، این نرم افزار رای صادر نمیکنه و فقط پستهای مربوطه رو برای مدیران لیست میکنه تا بصورت دستی پردازش بشن. در نتیجه نیازی نیست نگران حذف شدن پستهای پر محتوای سایت باشید (شاید روزی این کارو کاملا مکانیزه انجام دادیم، اما الان در فاز یادگیری هستیم تا با الگوی پستهای غیر فنی، بی محتوا یا کم محتوا آشنا بشیم).

در مورد آف تاپیک ها یه پیشنهاد دارم : کاربران تالار ها را هم به گزارش دادن آف تاپیک ها و کلا پست هایی رو که نرم افزار قادر به شناسایی اون ها نیست دعوت کنید به این صورت که یک دکمه ی اضافی کنار دکمه ی "آگاه کردن مدیریت از مخالفت " ایجاد کنید به نام پاک سازی که در صورت زدن این دکمه به تعداد پست ها اضافه نشود

در حال حاضر هم میتونید با کلید آگاه کردن مدیریت از مخالفت اینکارو انجام بدید. بسیاری از پستهایی که هر روزه از سایت حذف میشن، به مدد و تلاش عده ای کاربر هستش که چنین پستهایی رو گزارش میکنن. وقتی چنین پستی توسط کلید "آگاه کردن مدیریت از مخالفت" گزارش میشه، مدیران گزارش مربوطه رو میبینن و قادرن تا نسبت به اونها واکنش نشون بدن. این پستها عموما ظرف چند دقیقه (و گاهی حداکثر تا چند ساعت) بررسی میشن و در صورت نیاز از بین میرن. ضمنا، در حال حاضر استفاده از کلید گزارش باعث زیاد شدن پستهای شما نمیشه.

آره برای من هم جالبه، یعنی یک جورایی کامپایلر نوشتید؟! می تونید یک توضیحی بدین چکار کردید؟

Compiler نرم افزاری هستش که برنامه ای نوشته شده به یک زبان خاص رو (که بهش میگیم Source Code) میخونه و اونو به معادلش در زبان دیگری (که بهش میگن زبان هدف) ترجمه میکنه. این روند به ظاهر ساده، در فازهای مختلفی انجام میشه که این فازها عبارتند از:

Lexical Analyzer
Syntax Analyzer
Semantic Analyzer
Intermediate Code Generator
Code Optimizer
Code Generator
و دو بخش کمکی Symbol-Table Manager و Error Handler (که به سختی میشه اونها رو فاز جداگانه ای در نظر گرفت).

این توضیحات اندک رو دادم که بگم عبارتی که استفاده کردید از نظر فنی صحیح نیست. برنامه ای که من نوشتم یک Application ساده هستش، که بر اساس ID ی انجمن هدف و بازه زمانی ای که بهش میدم، تک تک پستها رو از سرور دریافت میکنه، اونها رو پردازش میکنه و نتایج این پردازش رو در فایل XML ای قرار میده. در نهایت، اون فایل XML توسط توابع دیگه ای پردازش میشه و یک فایل HTML در خروجی تولید میشه که پستهای شناسایی شده رو با نمایش متن مشکوک در هر پست لیست میکنه. سپس مدیران بخش این گزارش رو مطالعه میکنن و نسبت به حذف کردن / نکردن یک پست اقدام لازم رو بعمل میارن.

موفق باشید.

syntiberium
چهارشنبه 28 مهر 1389, 16:07 عصر
ضمنا، در حال حاضر استفاده از کلید گزارش باعث زیاد شدن پستهای شما نمیشه.

من امتحان کردم اضافه شد .

mehdi.mousavi
چهارشنبه 28 مهر 1389, 16:35 عصر
من امتحان کردم اضافه شد .

درسته. من اشتباه کردم...
پس باید یه فکری هم به حال این مساله کنیم...

zizi_zizi69
پنج شنبه 29 مهر 1389, 11:45 صبح
این توضیحات اندک رو دادم که بگم عبارتی که استفاده کردید از نظر فنی صحیح نیست. برنامه ای که من نوشتم یک Application ساده هستش، که بر اساس ID ی انجمن هدف و بازه زمانی ای که بهش میدم، تک تک پستها رو از سرور دریافت میکنه، اونها رو پردازش میکنه و نتایج این پردازش رو در فایل XML ای قرار میده. در نهایت، اون فایل XML توسط توابع دیگه ای پردازش میشه و یک فایل HTML در خروجی تولید میشه که پستهای شناسایی شده رو با نمایش متن مشکوک در هر پست لیست میکنه. سپس مدیران بخش این گزارش رو مطالعه میکنن و نسبت به حذف کردن / نکردن یک پست اقدام لازم رو بعمل میارن.

موفق باشید.
پردازش روی پست ها برای یافتن متن مشکوک در واقع همان عملیات scanner نیست،
پس شما یک mini search engine نوشتید،نه؟

mehdi.mousavi
پنج شنبه 29 مهر 1389, 12:55 عصر
پردازش روی پست ها برای یافتن متن مشکوک در واقع همان عملیات scanner نیست، پس شما یک mini search engine نوشتید،نه؟

سلام.
دوست عزیز، من این Thread رو ایجاد نکردم که در مورد کاری که کرده ام صحبت کنیم. هدفم از ایجاد این Thread این بود که:

اعضای سایت بیشتر در ارسال پستها دقت کنن و اینقدر به مدیران پیام خصوصی نفرستن که جرا پست ما پاک شد، چرا من جریمه شدم، چرا ...
اعضای سایت بدونن که مدیرها بیکار نشسته اند که هر چند روز یکبار بیان و در این بخش یه تاپیک ایجاد کنن که کیفیت فلان بخش افت کرده، فلان بخش اینطور شده و ...
اگر اعضایی که قوانین رو نادیده گرفته اند، مایلند تا اخطار نگرفته و جریمه نشن، پستهای فاقد محتوای خودشون رو بتونن زودتر از اونکه برنامه اونها رو شناسایی کنه، حذف کنن.
و ...

موفق باشید.

پاورقی: Search Engine ها، بر اساس ساز و کارهای دیگه ای کار میکنن. یک موتور جستجوی ساده، حداقل چند فاز رو در بر می گیره:

Crawling
Indexing
Query Processing
Ranking

یکی از مدلهایی که این موتور ها بر اساس اون کار میکنن، Vector Space Model هستش که در اون واژه ها در ماتریسی قرار میگیرن تا تشابه دو سند با همدیگه رو بشه بررسی کرد و... من 6-7 ماه پیش یک لینک به مقاله ای در مورد چگونگی کارکرد Search Engine ها در Twitter Account ام (http://twitter.com/mehdi_mousavi) قرار دادم، که با یه جستجوی ساده می تونید بهش برسید و اونو مطالعه کنید. در کل، کاری که من انجام داده ام بسیار ساده هستش و هیچ ارتباطی با ساز و کار بکار گرفته شده در Search Engine ها نداره. ممنون میشم اگر به دلائل اصلی ایجاد این Thread دقت کنید.

SAASTN
جمعه 30 مهر 1389, 02:01 صبح
خدا رو شکر گوشه هایی از تحرکاتی که چند ماه پیش جناب کشاورز برای ارتقای کیفی سایت وعده داده بودند داره به ثمر می شینه. ان شا ا... کاربران هم (الالخصوص خود بنده) همکاری می کنند و زحمات زحمتکشان این سایت بی حاصل نمی مونه. بنده هم از همه دوستان خواهش می کنم که یکبار دیگه قوانین سایت (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51814) رو مطالعه بفرمایند و در هر نقطه ای از فضای مجازی "برنامه نویس" به بند بند این قوانین عمل کنند. هممون اون چک و زدیم و گفتیم این قوانین رو قبول داریم، والا به خدا درست نیست بزنیم زیر حرفمون (ایضا الالخصوص خودم). خصوصا قوانینی مثل قانون های شماره 5 و 7 که مشاهده عدم رعایت اونها واقعا آزار دهندست. هرچند هممون می دونیم که تمام بندهای قوانین از لحاظ اعتبار و لزوم به اجرا در یک سطحند. می دونیم دیگه؟!:متفکر:

saeidmohammadi-hesabdar
یک شنبه 22 اسفند 1389, 11:48 صبح
با سلام
واقعاً من که يه تازه واردم هم متوجه اين صحبتها شدم حالا به عنوان يه تازه وارد يه خواهشي دارم اونم اينکه اگه يه زحمتي بکشيد و خلاصه مطالب مفيد رو بصورت يه مرجع(کتاب) الکترونيکي که کاملاً عملياتي و ويرايش شده است به همراه مجموعه برنامه هاي ايجاد شده در هر بخش رو دستچين کنيد و آدرس در ابتداي هر بخش بذاريد خيلي بهتر خواهد بود البته مشکلاتي که توسط دوستان واساتيد پيشکسوت مطرح کردند هم ضميمه بشه بد نيست من با استفاده از يه آدرس تقريباً همچين چيزي رو ديدم ولي بخاطر بحث هاي بيهوده و قسمتي نامربوط دچار سردرگمي هم شدم و مراجع که بصورت عنوان وار مطرح شده بود گاهاً تکراري و بالغ بر27يا28صفحه هم ميشد
يا علي مدد
دوست وبرادر کوچک شما
حميدمحمدي
آدرش مرجع رو هم فردا براتون اعلام ميکنم خدانگهدار

golnouri
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 22:43 عصر
بخش ASP.NET و C#.NET دیگه واقعا داشت از کار میفتاد.
فکر خوبیه اما اینطور نباشه هر پستی که شامل یک سری مباحث بشه حذف کنه

AMIBCT
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 12:14 عصر
برخی از مدیران فعلی به نظر یا وقت کافی ندارند یا اهمیتی برای انجام وظیفه‌ی خود قائل نمی‌شوند

چندین بار پست‌های نامربوط و ربات‌ها رو گزارش کرده‌ام
ولی اثر گزارش‌ها بسیار کم بوده

برای مثال در این تاپیک که ایجاد کردم یک ربات اومده پست داده
و من گزارش فرستادم
نه پست ربات پاک شده نه خود ربات
http://barnamenevis.org/showthread.php?303042

parsester
دوشنبه 28 شهریور 1390, 14:50 عصر
من چطور میتونم تاپیکی رو که خودم ایجاد کردم و بعد متوجه شدم جوابم در تاپیک دیگری هست و این تاپیکی که من ایجاد کردم اضافیه رو خودم حذف کنم یا از مسئولی بخوام حذفش کنه؟

hjran abdpor
دوشنبه 28 شهریور 1390, 15:01 عصر
گزینه ویرایش را انتخاب کنید بعد حذف مطلب.

f_pakzad
سه شنبه 29 شهریور 1390, 00:45 صبح
گزینه ویرایش را انتخاب کنید بعد حذف مطلب.

در تالار c# گزینه حذف وجود دارد اما برای تاپیکی که در تالار deployment & setup ایجاد کردم چنین گزینه ای وجود ندارد.چرا؟؟

faravaghi
شنبه 30 مهر 1390, 22:24 عصر
سلام خدمت کلیه مدیران و کاربران سایت،
چندتا پیشنهاد داشتم:

اگه امکان داره مدیران یه ترتیبی بدن در صورتی که یک پست مطعلق به کاربری حذف میشود با اعلام پیامی به وی اطلاع داده شود تا کاربر مورد نظر بدونه مثلا فلان پست تو فلان تاپیک رو بدلیل بهمان حذف کردن. تا دیگه همچین پستی نده(مثلا یه جور اخطار)
بعد تو قسمت مشاهده تمام پست ها یه ترتیبی بدین تا تعداد تشکرها نسبت به اون پست مشخص بشه. این بدرد این می خوره که کاربری که از اون پستش استقبال شده بدونه کاربران دیگه از این قبیل پست ها رضایت دارن و در جهت نشر این چنین مطالب بیافته. که اگه اطلاعات تکمیلی دیگه داره بزاره یا ...
هر وقت یکی از کاربران در رابطه با نقض قوانین به مدیران اطلاع میده خوبه با یک پیام خصوصی بهش نتیجه پیگیری رو هم بگین. تا بدونه به نظرش احترام گذاشتین.

«اين علم يك وقت منتهى به يك فناورى خواهد شد، يك وقت هم نخواهد شد. خود دانش مايه‌ى اقتدار است؛ ثروت‌آفرين است؛ قدرت نظامى‌آفرين است؛ قدرت سياسى‌آفرين است. يك روايتى هست كه ميفرمايد: «العلم سلطان» - علم، قدرت است - «من وجده صال به و من لم يجده صيل عليه».(نهج‌البلاغه) يعنى مسئله، دو طرف دارد: اگر علم داشتيد، ميتوانيد سخن برتر را بگوئيد، دست برتر را داشته باشيد - «صال» يعنى اين - اگر نداشتيد، حالت ميانه ندارد؛ «صيل عليه». پس كسى كه علم دارد، او دست برتر را بر روى شما خواهد داشت؛ در مقدرات شما دخالت ميكند؛ در سرنوشت شما دخالت ميكند. گنجينه‌ى معارف اسلامى پر است از اين حرفها. يكى هم ايمان است؛..»

pouyansaraf
دوشنبه 30 آبان 1390, 21:04 عصر
با سلام
تو این پست دیگه شورشو در آوردن (http://barnamenevis.org/showthread.php?313909-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86%D9%85-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D9%88-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%86%D9%85-.-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D9%87-%D8%AA%D9%85-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%86-%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1%DB%8C%21)

اول به خودشون و کم کم دارن به دیگران هم توهین میکنند
لطفا تذکر دهید
با تشکر

mmd2009
دوشنبه 30 آبان 1390, 21:55 عصر
والا اقای موسوی اونجارو همیشه پاکسازی میکنه ولی انگار دوستان خودشون نظرشون اینه بحث های فاقد محتوا ( از هر نظر ) رو ادامه بدن

من چند روزه مدیر شدم اینقدر پست پاک کردم خودم خسته شدم. واقعا این همه پست فاقد محتوا دلیلش چیه ؟! پس قوانین رو برای چی گذاشتن ؟ خب یک بار بخونن دوستان و اینقدر پست فاقد محتوا ندن.

من قبل از اینکه مدیر بشم واقعا همش میگفتم چرا مدیران اینقدر کم کارن و پستی نمیدن جوابی به سولات نمیدن ولی واقعا الان دلیلش رو می فهمم.

اول اینکه باید همه پست های تاپیکارو بخونیم و هر کدون فاقدمحتوا بودن ( که همیشه هم میبینم) رو پاک کنم. تازه این که خوبه این همه تاپیک های تکراری دلیلش چیه واقعا ؟!! 1000000 بار فرضا تو فروم انتقال یک مقدار از یک فرم به فرم دیگه رو همه گفتن ولی باز تاپیک در این مورد ساخته میشه ( روزی چند بار ) و ...... خلاف دیگه واقعا تمام وقت من یکی رو اینا میگیرن و خیلی کم فرصت می کنم به سوالات یه کم مشکل تر جواب بدم . حالا نمیخوام بگم بار علمی زیادی دارم و پست های سخت رو هم میتونم جواب بدم نه اصلا منظور من این نبود. منظور من اینه فرضا اون چند ساعتی که تو فروم فعالیت می کنم اخرش 10 دقیقه میمونه و تو این 10 دقیقه به چند پست میشه جواب داد حالا سخت بودن پست هم به کنار

لطفا خود کاربران ( خود من ) بیاییم پست های فاقد محتوا ندیدم و تو چیزایی که به ما مربوط نیست و نمیدونم الکی دخالت نکنیم و .... چیز دیگه که خودتون میدونید

موفق باشید

mohammadi4net
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 10:16 صبح
برای حل این مشکل یک پیشنهاد اینجا دادم لطفا تو بحث شرکت کنید و نظرتون رو اعلام کنید:
راه کاری عملی برای ارتقا کیفیت سایت (http://barnamenevis.org/showthread.php?324792-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)

سوداگر
جمعه 01 اردیبهشت 1391, 00:03 صبح
درسته. من اشتباه کردم...
پس باید یه فکری هم به حال این مساله کنیم...

اینجا (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?171-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA)برع س این قضیه بوجود اومده، هرچی پست بدی، هیچّی به پستهای ارسالی اضافه نمیشه :گیج: