PDA

View Full Version : رمزگشایی فایل ویدئویی از روی سی دی توسط نرم افزار

modirmasool
پنج شنبه 29 مهر 1389, 10:34 صبح
سلام دوستان خسته نباشین.
من یه فیلم آموزشی دارم که میخوام encrypt اش بکنم و بریزم روی سی دی. حالا مشکلم اینجاست که چطور بدون انتقال فایل از روی سی دی به هارد، اون رو decrypt اش کنم؟ آیا راهی وجود داره؟ آخه اگه متنی چیزی میبود میشد توی خود برنامه رمزگشایی اش کرد ولی الان برای فیلم قضیه فرق داره.
یکی از دوستان این توضیح رو دادند:
این به متد برنامه شما بستگی داره ، میتونید از متدهای مربوط به Stream استفاده کنید.
در مورد Stream ها بدون نیاز به کپی کردن اطلاعات روی دیسک سخت میشه هر کاری رو روی دیتا انجام داد.
میشه درمورد stream ها توضیح بدین؟
خیلی ممنون

modirmasool
جمعه 30 مهر 1389, 16:37 عصر
دوستان دوباره سلام. ممنون میشم در این مورد کمک کنین.
با تشکر

modirmasool
شنبه 01 آبان 1389, 00:21 صبح
دوستان شرمنده اگه همش پست میدم. آخه پستم سریع میره صفحات زیری و دیده نمیشه! لطفا اگه جای اشتباهی دارم سوالم رو میپرسم راهنماییم کنین. اصلا سوالم با سی شارپ قابل حله؟
خیلی ممنون

flash118
شنبه 01 آبان 1389, 01:24 صبح
دوست عزیز مطمئنا آگاهید که داده cdفقط قابلیت خواندن داره پس باید داده ها رو خوند و در یه محل مثلا temp ویندوز دیکدش کنید ممکن نیست که همن داده رو بخونید و هم درونش اطلاعات دیکد شده رو قرار بدید برای مخفی ماندن نام فولدرتون هم تونید از نام های تصادفی استفاده کنید البته فعلا این راه بنظرم عملی تر میاد تا راه های دیگه مثل استفاده از EX_net ها که اون وقت نیاز به یه خورده برنامه نویسی جاوا خواهید داشت موفق باشید

modirmasool
شنبه 01 آبان 1389, 09:11 صبح
دوست عزیز مطمئنا آگاهید که داده cdفقط قابلیت خواندن داره پس باید داده ها رو خوند و در یه محل مثلا temp ویندوز دیکدش کنید ممکن نیست که همن داده رو بخونید و هم درونش اطلاعات دیکد شده رو قرار بدید برای مخفی ماندن نام فولدرتون هم تونید از نام های تصادفی استفاده کنید البته فعلا این راه بنظرم عملی تر میاد تا راه های دیگه مثل استفاده از EX_net ها که اون وقت نیاز به یه خورده برنامه نویسی جاوا خواهید داشت موفق باشید

سلام ممنون
ولی من به خاطر امنیتش مجبورم کاری کنم که پلیر برنامه ام طوری باشه که فیلم های رمزنگاری شده براش مفهوم داشته باشن و بتونه اونها رو بدون انتقال به هارد، دیکود کنه.
یه جای دیگه هم چشم خورده که گفته بودن میشه فیلم رو کم کم توی رم ریخت و اونجا دیکودش کرد. :کف: به هر حال ممنون میشم اگه به نتیجه ای رسیدین من رو هم با خبر کنین.
با تشکر