PDA

View Full Version : جلوگيري از سرقت اطلاعات

bps20590
شنبه 01 آبان 1389, 14:17 عصر
با سلام
من يك سايت خبري دارم كه اخبار را نمايش مي دهد حال مشاهده كرده ام كه سايت ديگري همان اخبار من را با همان محتوا نمايش مي دهد يعني عينا چيزي را كه من مينويسم او هم دارد وفكر ميكنم محتويات صفحه اخبار من را ميگيردوبا برنامه نويسي اونها رااستخراج مي كندچگونه ميتوان جلوي اينكار را بگيرم

xoogle.ir
شنبه 01 آبان 1389, 14:22 عصر
اگر سایت مورد نظر اخبار شما رو با استفاده از سورس صفحه تون به دست میاره تنها راهش اینه که هر چند روز یک بار تگهایی که خبرتون رو نمایش میده رو تغییر بدین مثلا اگر اخبارتون توی تگ div با آیدی news چاپ میشه تگش رو به p با آیدی nw تغییر بدین.

binyaft
شنبه 01 آبان 1389, 14:29 عصر
یک راه دیگه هم هست که برای ورود به هر صفحه یک کد امنیتی بذارید تا کاربر از روبات تشخیص داده بشه ( هر چند که راه خوبی نیست ، ولی بالاخره راه هست :دی ) و یا به مدیر اون سایت بگید که این کار رو نکنه ( مثل اسان دانلود که کپی برداری از مطالب رو بدون ذکر منبع حرام اعلام کرده )

امیـرحسین
شنبه 01 آبان 1389, 14:38 عصر
اسکریپتی بنویسید که در بین متن بصورت رندوم کلماتی رو انتخاب کنه و اون کلمات رو به لینک به آدرس صفحه تبدیل کنه.
وردپرس چنین چیزی داره. نمیدونم هدفش همین بوده یا نه ولی ایده‌ی خیلی خوبیه به شرطی که زیاده روی نکنید. بهتره توسط CSS این لینکها رو از شکل لینک دربیارید که کاربر توی قالب شما متوجهشون نشه ولی اگر به قالب دیگه ای بره. مثل لینک معمولی عمل خواهد کرد.
همینطور پیشنهاد می‌کنم در بین خبرها نام خودتون رو بکار ببرید. اگر خبرها رو خودتون تولید می‌کنید پس این کار ساده ترین راهه.

farhadfery
شنبه 01 آبان 1389, 14:58 عصر
اسکریپتی بنویسید که در بین متن بصورت رندوم کلماتی رو انتخاب کنه و اون کلمات رو به لینک به آدرس صفحه تبدیل کنه.
وردپرس چنین چیزی داره. نمیدونم هدفش همین بوده یا نه ولی ایده‌ی خیلی خوبیه به شرطی که زیاده روی نکنید.

من این قسمت را متوجه نشدم:گیج: می شه بیشتر توضیح بدی منظورتون چیه؟

binyaft
شنبه 01 آبان 1389, 15:03 عصر
بوسیله این روش متن شما هر جایی که توسط روبات ها کپی بشه ، لینک شما هم با متن ها کپی میشه ( البته روبات رو میشه طوری طراحی کرد که لینک های مرتبط با سایت مورد نظر رو حذف کنه )
موفق باشید

bps20590
شنبه 01 آبان 1389, 17:26 عصر
دستتون درد نكنه ولي اگه ميشه يه نمونه كد بديد

binyaft
شنبه 01 آبان 1389, 17:40 عصر
نمونه کد :

str_replace("خبر",'<a href="http://news.com/">خبر</a>',$post_content);

ra0661
پنج شنبه 15 دی 1390, 17:28 عصر
در كل باز هم ميشه كپيش كرد همون اخبار ها را يا همون متن ها را زمينشون را به آسمون بچسبونيت بازم ميشه داداش گلم

joker
پنج شنبه 15 دی 1390, 17:34 عصر
آي پي اون سايتها را ببين چيه ، ببندشون روي سرورت. ايشالا به صورت موقت درست ميشه
در ضمن ايني كه بچه ها گفتند يعني تغييراتي كه از ديد كاربر نامحسوسه ولي از ديد رباتها كاملا محسوس هست را حتما اعمال كن

پيوست : تاريخ تاپيك را تازه ديدم :) مجبوريد زير اين تاپيكهاي قديمي ريپلاي بزنيد بياد بالا آخه ؟

mbf5923
جمعه 16 دی 1390, 20:35 عصر
طرف 1 آبان 89 تاپیک زده اونوقت شما یک سال و 2 ماه بعد تازه جواب میدی؟:قهقهه: